NASA rejestruje giganta UFO wchodzącego w Słońce Czy obiekt widziany na Słońcu ma tę samą technologię co sonda Parkera ?

Zgodnie z twierdzeniami portalu internetowego “Ufo Shigtings Daily”, NASA przypadkowo zarejestrowała sześciokątne UFO lub pozaziemski statek kosmiczny o wymiarach planety wchodzącej i wychodzącej z ognistej korony Słońca.

Według Caltech (California Institute of Technology), temperatura powierzchni Słońca spala się w temperaturze wyższej niż 5000 stopni Celsjusza. głębiej w centrum Słońca i temperatura wzrasta do 15 milionów stopni Celsjusza. Bardzo trudno jest myśleć, że jakikolwiek gatunek statku może przetrwać te śmiertelne warunki, nie mówiąc już o wejściu na Słońce.


Najbliższy znany ludzki statek kosmiczny ktory dotrze do Słońca to Sonda Słoneczna Parker NASA, która zbliży się do około 980 promieni słonecznych z rdzenia gwiazdy. W najbliższym miejscu sonda NASA przeleci około 3,8 miliona mil od Słońca i będzie musiała wytrzymać ekstremalnie wysokie temperatury wynoszące około 1337 stopni Celsjusza. Aby wytrzymać te śmiertelne warunki, sonda jest uzbrojona w rodzaj węglowej osłony termicznej o grubości 4,5 cala.

Słynny specjalista od UFO Scott Waring natknął się na “kostkę Obcych” kilka miesięcy temu, kiedy to zaobserwował jasny punkt świetlny. Tajemniczy obiekt znajduję na zdjęciu Słońca, które zostało uchwycone przez SOHO (Obserwatorium Słoneczne i Helosferyczne NASA). Waring zinterpretował ten enigmatyczny obiekt jako przykład bardzo zaawansowanej technologii pozaziemskiej, zbliżającej się do wielkości bardzo zbliżonej do naszej planety. Pikselowy obiekt, który został wyekstrahowany z obrazów NASA, wydaje się mieć charakterystyczny kwadratowy kształt, z długą smugą dymu lub gazu za nim i żółtą lub białą poświatą wokół niego.

Ekspert zauważa, że obiekt, który wszedł w Słońce był gigantycznym sześciokątnym UFO
Ekspert od UFO myśli teraz, że złapał kostkę Obcych w drodze powrotnej na Słońce, dokumentując ją we wtorek, 16 października. Słowa Waringa były następujące: “To UFO jest dokładnie takiej samej wielkości, a jednak zostało wyrzucone tak szybko, że nie zostało uchwycone na żadnym innym obrazie. To jest całkowicie niesamowite. Spójrzcie na jego kształt, jest idealny.”


Program do pobrania, który umożliwia każdej osobie przeglądanie archiwów fotograficznych NASA Sun, to NASA SOHO Science Archive, w którym to właśnie Waringowi udało się znaleźć kostkę Obcych. Archiwa posiadają połączenie danych w czasie rzeczywistym i telemetrii słonecznej z obrazami i filmami o Słońcu. Ponadto, Scott podkreślił swoje najnowsze odkrycie: “Widzisz to? Wcześnie opuścił Słońce i zabiera fragmenty z powrotem. Niech pan spojrzy na to.”

Obcy statek kosmiczny o wymiarach planety
Jak widać, to UFO jest gigantyczne, ponieważ Słońce jest 109 razy większe od naszej planety. Thomas Mundt, który był jedną z osób, które obserwowały hipotetyczny statek kosmiczny Obcych na kanale YouTube Waringa, chwalił ekspertów UFO za jego odnalezienie. Napisał: “Wspaniale znów znaleźć Scotta”. To taki sam dowód, jak ten Scott, więc wzięli to na siebie, aby zamknąć obserwatoria. Tam jest dużo więcej UFO. Dziękuję za podzielenie się tą bardzo ważną informacją.” Więcej ludzi po prostu powiedziało, “to kompletne szaleństwo”. Ale jakie są szanse, że statek może wytrzymać nadchodzące ciepło z płonącego serca naszego Słońca?

zrodlo

897

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *