Irytujące odgłosy i niezwykłe światła na niebie, Hiszpania alarmuje UFO

Niektórzy obywatele, w nocy z ostatnich kilku dni, zaobserwowali na niebie niezwykłe światła, którym towarzyszyły irytujące, długotrwałe lub przerywane odgłosy, i od razu pomyśleli o najgorszym ze wszystkich scenariuszy: o kosmitach. Pierwszą osobą, która mówiła o tym na portalach społecznościowych była Flowzeta, piosenkarka reggaetonowa mieszkająca w Madrycie. Flowzeta ma prawie 97 tysięcy zwolenników na swoim profilu Instagram

Niepokojące odgłosy i nietypowe światła na niebie, hiszpański piosenkarz reggaetonowy podnosi alarm: nadchodzą kosmici

Tysiące ludzi wydaje się być naprawdę przekonanych, że są oni UFO, oraz że przybycie kosmitów na Ziemię jest nieuchronne. Wielu wyznawców zgadza się i dodaje coraz więcej szczegółów i niepokojących teorii do sprawy: co jeśli koronaawirus jest tylko sposobem na zamknięcie nas w domu, bezpiecznym, podczas gdy kosmici latają nad naszą planetą?

Jeden z najbardziej zaskakujących obrazów został opublikowany przez Anomalous World account na Twitterze, Te niesamowite obrazy UFO krążą w sieci”, pisze relacja. “Został sfotografowany dzisiaj wieczorem w prowincji Minera Centinela, Chile. Nie tylko on i wydaje się, że w całej Ameryce Południowej jest wielka fala obserwacji.”

1171

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *