Tajemniczy obiekt zaobserwowano nad Ziemią

Duża liczba astronomów była oszołomiona, widząc niedawne obserwacje, które wywołały wiele teorii w tej samej społeczności naukowej, ponieważ nie znajdują wyjaśnienia dla tajemniczego niezidentyfikowanego obiektu latającego ( UFO ), który przeleciał przez nasz planeta około 600 kilometrów od swojej powierzchni. Pomimo faktu, że specjaliści od UFO powtórzyli wiadomości, nikt nie był w stanie wyjaśnić, co to było ani co się dzieje. Prawda jest taka, że ​​teorie, że może to być statek pozaziemski strzegący Ziemi, zaczęły zyskiwać na sile wśród internautów na całym świecie i że nie byłby to pierwszy przypadek, gdy nieznane obiekty latają nad planetą.


Astronomowie próbowali odnaleźć „logiczne” wyjaśnienie lub, co najmniej, zaakceptowane przez ważnych stanowisk w środowisku naukowym , aby powiedzieć, że jest to rodzaj „kosmicznych śmieci”, które zostało wyrzucone po uruchomieniu, jednak Problem z tą hipotezą polega na tym, że nie ma wiedzy na temat uruchomienia, które zgłosiło utratę materiału, więc naukowcy nie mają pojęcia, co mogło to spowodować.

Obiekt można obserwować na orbicie Ziemi nieregularnie, tak jakby celowo został poruszony , lub jakby był poruszany przez podmuchy wiatru. Według specjalistów sklasyfikowali go jako ETBO (akronim od Empty Trash Bag Objet), mimo że jego definicja jest naprawdę daleka od tego, czym jest.

Wyjaśnienie społeczności naukowej na temat obiektu lecącego nad Ziemią
Naukowcy sugerują, że ten sztuczny satelita Ziemi jest niczym innym jak kawałkiem lekkiego materiału, tak jakby był kawałkiem aluminium pozostawionym przez rakietę podczas startu. Dziwne jest jednak to, że pomimo swojej wagi obliczono, że obiekt ma kilka metrów długości.

Ten tajemniczy widok miał miejsce 25 stycznia, kiedy teleskop ATLAS na Hawajach był w stanie uchwycić go na orbicie. Po pierwszym spostrzeżeniu astronomom pracującym w obserwatorium Northoll Branch Observatoryies w Londynie udało się potwierdzić tę informację, nawet nadając mu imię: A10bMLz.

Zgodnie z wyjaśnieniami społeczności naukowej jest to rodzaj satelity, który pierwotnie zaobserwował ATLAS w Haleakala w zeszłym miesiącu. Według analizy, którą można wykonać, ma dziwną i wsteczną orbitę wokół Ziemi, w odległości wynoszącej średnio 262 000 kilometrów.

Orbita, którą przedstawił, była wysoce eliptyczna, z najbliższym punktem zaledwie 600 kilometrów od powierzchni Ziemi i szczytem 1,4 razy dalej niż Księżyc. W tym czasie było to około 293 000 kilometrów. Tak to opisał oddział Northol.

Jednak ta obserwacja nie usatysfakcjonowała tych ludzi, którzy zawsze chcą dowiedzieć się nieco więcej o tym, co dzieje się wokół nas, i nie pozostają tylko z tym, co mówią nam organizacje . Wiele osób zaczęło debatować o tym, co się wydarzyło, a teoria, że ​​może to być UFO pozaziemskiego pochodzenia , zapoczątkowała wielką siłę.

Najważniejszą rzeczą, która wzbudziła podejrzenie amatorskich astronomów, jest ich rozmiar . Obiekt o tak niskiej wadze nie może być tak duży , a przede wszystkim zauważył swoje dziwne zachowanie podczas „okrążenia” Ziemi . Ufologowie twierdzą, że ten tajemniczy obiekt nie unosi się, ale lata, obserwując Ziemię, jak to robili od wielu lat.

zrodlo

842

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *