Black Knight został ponownie sfilmowany przez NASA.

Wydaje się, że Międzynarodowa Stacja Kosmiczna zarejestrowała tajemniczego i starożytnego satelitę znanego jako “Czarny Rycerz” pływającego w pobliżu sondy Sojuz. Obserwatorzy, szczególnie uważni, szybko to zauważyli…

Ten tajemniczy i legendarny satelita (zwany “Satelitą Czarnego Rycerza”) to nazwa nadana niezidentyfikowanemu obiektowi sfilmowanemu przez astronautów NASA za pomocą kamery podczas misji STS-88 promu kosmicznego Endeavour w 1998 roku.

Teoretycy spiskowi twierdzą, że satelita ten jest pochodzenia pozaziemskiego i może mieć około 13 000 lat. Tak więc, od tysięcy lat orbituje on na naszej Ziemi na orbicie zbliżonej do biegunowej.

Ta słynna legenda krąży od lat 60-tych. Ostatnio zdjęcia opublikowane na kanale YouTube “Section 51” mogą być nowym dowodem na istnienie tego imponującego statku.

Napis widoczny pod filmem brzmi: “Zdjęcia, które uciekły i zostały wykonane przez ISS pokazują nam UFO lub satelitę znanego jako Czarny Rycerz, który podobno ma 13.000 lat. Ten jest bardzo blisko statku kosmicznego Soyuz, gdy zbliżał się do stacji.”

Na filmie można zobaczyć długi czarny, tajemniczy obiekt unoszący się w pobliżu statku kosmicznego Sojuz, który został dołączony do Międzynarodowej Stacji Kosmicznej.

Podczas gdy astronauci szepczą w tle, Czarny Rycerz zdaje się stać w pewnej odległości, jakby uważnie obserwował.

Z niektórych uwag wynika, że użytkownicy Internetu byli ogólnie przekonani o autentyczności tego przypadku.

AkumaGaming napisała: “Mam dziwne uczucie, że ta rzecz nie jest pilotowana przez nikogo, i że została wysłana tutaj, aby obserwować nas w naszych codziennych działaniach.

Teoria “Czarny Rycerz Satelita” została opracowana w 1963 roku, kiedy to astronauta NASA Gordon Cooper twierdził, że widział dziwnego satelitę w kosmosie. Ale po jego powrocie doszło do prawdziwego zaciemnienia mediów, a amerykańska agencja kosmiczna oskarżyła go o kosmiczne halucynacje.

Dziesięć lat później, w 1973 r., Duncan Lunan, szkocki badacz, studiował norweskie dane naukowe z 1928 r. Odszyfrował “wiadomości” przechwycone w przestrzeni kosmicznej, które sugerowały, powiedział, że Czarny Rycerz został wysłany przez kosmitów z Epsilon Boötis (gwiazda w gwiazdozbiorze Bouviera). To było, jak mówi naukowiec, powitanie na Ziemi z 12.600 lat temu.

W 1998 roku pierwsze podejrzane zdjęcia tego satelity zostały wykonane przez astronautów na promie kosmicznym Endeavour podczas jego pierwszego lotu do ISS.

NASA próbowała jednak demistyfikować roszczenia, mówiąc, że Czarny Rycerz był w rzeczywistości kocem termicznym przypadkowo rzuconym przez prom kosmiczny.

847
ZRODLO ARTYKULU

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *