Wykryto tajemniczy obiekt obcego pochodzenia.

Astronomowie amatorzy twierdzą, że widzieli obiekt pozaziemski w transmisji na żywo. I oskarżają NASA o zaprzeczanie obecności istot pozaziemskich. To nie pierwszy raz, kiedy to robią, wiele razy to samo się dzieje. W tej chwili na zdjęciach NASA odcina sygnał, zgłaszając problem techniczny.

Z wielką kontrowersją, że to powoduje, że NASA została zmuszona do wydawania oświadczeń. Twierdzenie, że żaden astronauta nie ma dowodów na istnienie życia pozaziemskiego i że nie jest objęty żadną konspiracyjną lub tajną akcją.

Międzynarodowa Stacja Kosmiczna (ISS) donosi, że te dziwne obiekty to kawałki lodu, meteoryty, śmieci kosmiczne.

Badacz UFO Scott C. Waring, załadował te obrazy 27 września tego roku. Wideo stało się wirusem na wszystkich portalach społecznościowych, a większość z tych, którzy widzieli te obrazy, zgodziła się z teoriami Waringa.

“UFO wyglądało jasno z powodu odbijającego się od niego i od stacji odbicia światła”. Kształt był trudny do odróżnienia, ale wydaje się być zakrzywionym trójkątem. Co może być ściśle tajnym TR-3B Sił Powietrznych Stanów Zjednoczonych, albo ewolucją tego statku.”

Sceptycy mówią jednak, że są to albo błyski z obiektywu kamery, albo odbicia od obiektów wewnątrz stacji kosmicznej.

Od każdego z nas zależy, czy uwierzy, czy nie. Możemy szukać własnych dowodów lub widok z ISS HD Earth Viewing Experiment Space. Jeśli zauważymy obcy obiekt z błyskawicami, a następnie otrzymamy wiadomość, że “doświadczamy chwilowej utraty sygnału z Międzynarodową Stacją Kosmiczną”, być może będziemy mogli już wyciągnąć własne wnioski. Byłoby samolubne myśleć, że jesteśmy jedynymi w ogromnym Wszechświecie.

1003

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *