Kamera naukowa rejestruje UFO w przestrzeni kosmicznej

Kamera naukowa Międzynarodowej Stacji Kosmicznej uchwyciła pojawienie się podejrzanego statku UFO tuż przed orbita. Wideo zostało umieszczone na koncie YouTube, a ufolodzy i inni zainteresowani zjawiskami UFO natychmiast rozpoczęli dyskusję nad swoimi opiniami i teoriami na temat tego co właśnie zobaczyli. Większość z tych ekspertów zgodziła się, że to co widzieli to UFO strzegące bazy.

Ale reszta środowiska naukowego zaprzecza tej hipotezie, twierdząc, że w momencie nagrania pojawiła się tylko refleksja, ale jest to bardzo mało prawdopodobne. Po co miałaby być refleksja, skoro nie było niczego, co mogłoby ją stworzyć? Z drugiej strony, są inni ludzie, którzy uważają, że jest to specjalne światło ze względu na sposób, w jaki się pojawia i znika w ułamkach sekund, ale to też nie pasuje. Skąd pochodziłoby to światło, gdyby nie było tam niczego, co mogłoby je stworzyć?

Po prostu oglądając film i obserwując ten obiekt w szczegółach, można zobaczyć, że nie jest on odbiciem ani żadnym światłem, jest to całkowicie pozaziemski statek. Ma nawet zaokrąglone krawędzie, na których znajdują się światła z latającego spodka. Zresztą upływ czasu, w którym może być on wizualizowany, potwierdza tylko jeden z wielu aspektów transmutacji i niewidzialności, które praktykują oni na planecie Ziemia.

Fakt, że odwiedzili oni naszą planetę, nie może być odrzucony, a sposób, w jaki obiekt ten jest widziany na wideo zarejestrowanym przed IEE, dowodzi tego. Jest również bardzo możliwe, że istoty pozaziemskie przez długi czas obserwowały tę bazę kosmiczną i naukowcy do tej pory nigdy nie zdawali sobie z tego sprawy. Taki nadzór może mieć bardzo silne motywy, takie jak wiedza o wszelkich odkryciach dokonanych przez ekspertów w tej bazie.

filmik z yt zostal usuniety niestety

949
ZRODLO ARTYKULU

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *