BEN FELLOWS, AKTOR DZIECKA W WIELKIEJ BRYTANII

Historia ta przełamała się w 2012 roku, kiedy to dziecięcy aktor BEN FELLOWS z Birmingham w Wielkiej Brytanii wystąpił do przodu, by opowiedzieć o okropnościach, jakich doznał z rąk hollywoodzkich aktorów.
TOM CRUISEWszystko zaczęło się w 1996 roku, około 13 roku życia, Ben i kilku młodych aktorów zostało wysłanych na przesłuchanie przez jego ówczesną agentkę, na rolę w nowym filmie z Tomem Cruisem w roli głównej. Doszedł do mieszkania w pełni zaopatrzonego w alkohol i narkotyki na wystawie jak cukierki, co było normą. Wszystkie dzieci w wieku około Bena siedziały tam, oddając się swojej ulubionej nielegalnej substancji, rozmawiając z dorosłymi, czekając na przybycie Toma. Tom Cruise przyjechał późno, potem wyszeptał coś do jednego ze swoich asystentów i udał się do innego pokoju i zamknął drzwi. Chwilę później jeden z asystentów wyszedł z zamkniętego pokoju i poprosił jednego z pozostałych 13-letnich chłopców, aby wszedł do środka. Ben mówi, że pamięta, jak słyszał, jak ten drugi chłopiec pachniał, uderzał, ścierał się i płakał, a potem spotkał Toma Cruise’a, który kazał mu się zamknąć. Po pewnym czasie chłopiec wyszedł z pokoju, kompletnie roztrzęsiony siniakami i śladami, i to właśnie w tym czasie asystenci mówią dzieciom, że mogą teraz iść do domu. Ben i chłopiec zabrali windę na dół, gdzie czekały ich perspektywiczne limuzyny. Ben opowiadał o bolesnej, niezręcznej ciszy, która trwała aż do momentu, gdy maltretowany chłopiec przebił się przez “Dostałem rolę!”. Pozornie na tyle podekscytowany, by zagłuszyć swój wstyd i zażenowanie tym, co usłyszał cały pokój, nie tylko Ben. Chłopak kontynuował: “Tom powiedział, że da mojemu tacie dużo pieniędzy, a ja dostanę nowy samochód. Każdy samochód, jaki zechcę!”, krzyknął chłopak, kipiący radością, wierząc, że został obsadzony do filmu – który w rzeczywistości nigdy nie istniał. Nie było żadnego filmu. Nie było żadnej roli. Żadnego przesłuchania. Tylko gwałt i napaść przed pokojem pełnym świadków, którzy zignorowali chłopców, płacząc, gdy przechodzili przez narkotyki i rozmawiali między sobą.
Ben był nie tylko świadkiem okrucieństw o pedofilskim charakterze Toma Cruise’a, ale także podobnych spotkań aktorów:
Johnny Depp, Nicolas Cage, Collin Farrell i Dolph Lundgren.
Oto, co Ben miał do powiedzenia:
“Od 15 roku życia byłem stałym bywalcem w Stringfellows, Café de Paris i Atlantic Bar & Grill. Uczestniczyłem w wielu imprezach sławnych osób i prywatnych funkcjach.
“Jako dziecięcy aktor nie jesteś odpowiedzialny za swoje czyny, jesteś naiwny i bezbronny, więc odmawiasz, gdy jesteś potężny”.
Ludzie z branży mówią ci, że branie narkotyków nie wchodzi w grę, kiedy sugeruje się, że gdybym tego nie zrobił, nie siedziałbym za długo.
“Lista bardzo znanych aktorów, reżyserów castingów, reżyserów, producentów, scenarzystów i kierowników, którzy wykorzystywali mnie lub próbowali wykorzystywać seksualnie, gdy byłem dzieckiem, sprawiłaby, że społeczeństwo byłoby chore”.
“To nigdy, wiesz, idź i spotkaj się z tą osobą… chcą uprawiać z tobą seks, to byłoby dobre dla twojej kariery, i to od ciebie zależy co byś zrobił. Tak? Uh, Collin Farrell w zasadzie opowiada historię, kiedy został wybrany przez swojego agenta, jego wielki agent CIA Myślę, że był, i powiedział, że w zasadzie, wiesz, masz dwa wybory, jeden facet, który dałby mu obciąć i facet, który nie… dobrze, Collin Farrell to Colin Farrell, przyznał się, to jest to, co zrobił, aby jego agent dostać się do branży. Tak? Bo to jest waluta.
To, co robią, to zabierają cię i mają nadzieję, że w jakiś sposób uszkodzisz towar. Powiedz na przykład, że mam historię adopcji, prawda? To zawsze mnie nakłaniało do robienia rzeczy… zawsze w jakiś sposób wspominali o mojej historii adopcyjnej. […] Powiedzmy na przykład, że jesteś złodziejem sklepowym, czy coś w tym stylu, mogą tego użyć. Bo mogą powstrzymać ludzi przed pójściem do więzienia. Odbierają te dzieciaki, zwłaszcza w LA, z plaży i pokazują im, że dobrze się bawią… Nicholas Cage, którego krewny Francis Ford Coppola… znalazł Johnny’ego Deppa, prawda? Są tacy kluczowi ludzie… jak Max Clifford, którzy dostają młodych ludzi za darmo na tych imprezach… miałem 14 lat, piłem szampana, wciągałem kokainę… robiłem… wiesz, dlatego ludzie nie wychodzą, bo są zawstydzeni… Jestem zawstydzony.
Dostajesz te obrazy ludzi… tak się prezentują… to iluzja. Wiesz, jak ktoś, ale po prostu wiedz, że to prawdziwa osoba, za każdym razem, gdy nie wiesz, co robi. I są zupełnie inne. Są tam ludzie, którzy mówią: “Spójrz, wiesz, ci ludzie są jak potwory, które wyglądają bardzo dobrze i zjedzą cię żywcem”. Prawda? Ci ludzie są uroczy… ci ludzie są uroczy. Zapraszają cię do swojego życia.Dodając do tej teorii, istnieje ogromna hollywoodzka plotka, że powodem, dla którego Katie Holmes rozwiodła się z Cruise i praktycznie nie patrząc wstecz biegła przez całe swoje życie jest to, że rzekomo złapała go w łóżku z ich córką. Historia jest niepotwierdzona, ale Tom wciąż czeka, aby zobaczyć swoją córkę, której nie widział od czasu rozwodu.https://www.youtube.com/watch?v=hiSBYsK1iMk&feature=youtu.be&app=desktop
Wideo w komentarzach Bena mówiącego o wydarzeniu z TOM CRUISE

873
ZRODLO ARTYKULU

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *