Dokument KGB, który wyciekł, może ujawnić jedną z największych tajemnic Wielkiej Piramidy w Gizie

Wszyscy wiedzą, że były Związek Radziecki przeprowadził różne tajne misje do Egiptu z KGB w poszukiwaniu czegoś, czym do dziś ten sam rosyjski rząd Władimira Putina nie chce się podzielić z ludzkością. Jednak nikomu nie jest tajemnicą, że Sowieci mieli wiedzę o pozaziemskich właściwościach, które istniały w różnych zabytkach Egiptu i że chcieli je przejąć. Jednak wiele dokumentów z tych misji przeciekało w ciągu ostatnich lat, na przykład ten, który został niedawno upubliczniony, w którym twierdzi się, że KGB odkryło unikalne właściwości Wielkiego Sfinksa w Gizie: był w stanie zmienić promienie kosmiczne .

Jest oczywiste, że Egipt skrywa wiele tajemnic, które KGB w czasie swojej aktywności potrafiło wiele z nich odkryć lub przynajmniej potwierdzić różne teorie. Obecnie wyszła na jaw teoria, która obejmuje Wielką Piramidę w Gizie, która jest uważana za jeden z cudów starożytnego świata. Ta teoria sugeruje, że ma moc zmieniania promieni kosmicznych. Wielu naukowców również dołączyło do tego wniosku i nadal prowadzi badania nad nim.

Zbudowany około 4500 lat temu pomnik ten jest uważany za najbardziej kultowy cud architektoniczny starożytnego Egiptu. Głównym zamysłem przy budowie tego pomnika był, zgodnie z tradycyjną archeologią, grobowiec faraona Chufu, jednak badacze odkryli, że tak nie jest i że istnieją inne przyczyny jego budowy. Archiwa KGB badały możliwość, że w rzeczywistości była to dziwna, starożytna maszyna z technologią, która nie była w zasięgu człowieka, ponieważ pracowała nad zmianą promieni kosmicznych.

Wielu jest przekonanych, że pliki zostały ujawnione przez kogoś, kto pracował dla KGB w czasach radzieckich. Ale prawda jest taka, że ​​jest to objawienie, które podważa tradycyjną archeologię, która przez wiele lat zaprzeczała, że ​​Wielka Piramida w Gizie miała inną funkcję. Ponadto potwierdziłoby to interwencję cywilizacji zaawansowanej technologicznie, być może pozaziemskiej.

Oczywiste jest, że wymiary tego pomnika są nienormalne, oprócz tego, że jest doskonale zbudowany. Przeprowadzono badania, które wykazały, że ma idealny obwód w stosunku do promienia Ziemi. Istniał konkretny powód, aby zbudować tę trójwymiarową reprezentację i wielu ekspertów sugeruje teorię zmiany promieni kosmicznych.

Uważa się, że każda z tych piramid w Egipcie to ogromne pryzmaty, które zostały zbudowane z możliwością koncentracji energii, którą otrzymują z nieba. Przechwytując światło emanujące ze wszystkich gwiazd, wielką piramidę w Gizie można przekształcić w ogromny międzygwiezdny przekaźnik, ale jaki byłby zamiar tego wynalazku?

Technologia, która nie należy do tego świata

Potwierdzenie tej teorii zmieniłoby Wielką Piramidę w Gizie w technologię nieznaną ludzkości. Wewnątrz jest tylko jedno miejsce, w którym znajduje się tak zwana komnata faraona, w którym znajduje się tunel zwany „Osią Gwiazdy”. Kiedy następuje określone ustawienie nieba, światło generowane przez gwiazdy przechodzi bezpośrednio do sarkofagu, co może wywołać proces zimnej fuzji.

Ponadto energia promieniująca z tego procesu może wpłynąć na inne zabytki znalezione na płaskowyżu Giza, przekształcając region w ogromny obwód energetyczny. Oczywiście wywołało to wielkie poruszenie w środowisku naukowym i opinii publicznej. Jak Egipcjanie dokonali tego wynalazku? Po co to zrobili?

KGB w okresie boomu ZSRR przeprowadzono kilka eksperymentów i badań w różnych częściach świata, do których należą przede wszystkim Antarktydy i starożytnego Egiptu. W tym ostatnim poświęcił wiele zasobów i wysiłków, aby rozszyfrować wielkie technologiczne tajemnice, które zawierały starożytne relikwie. Dlatego wokół tej wymarłej organizacji i tajemnic egipskich rozwinęło się wiele teorii, ale wielu ludzi nie wie, że hipotezy te mają rzeczywiste podstawy. Niedawno wyszły na jaw informacje, gdzie wspomniana jest Wielka Piramida w Gizie i jak KGB było w stanie odkryć ukrytą moc w tym cudu starożytnego świata. Jest w stanie zmieniać promienie kosmiczne.

Wielu badaczy twierdzi, że te pliki wyciekły ktoś, kto kiedyś pracował dla tej organizacji . Jednak prawda jest taka, że ​​to objawienie może odpowiedzieć na wszystkie pytania, które istniały wokół piramidy w Gizie, a niewiarygodne podejrzenie, które istniało co do możliwej interwencji jakiejś wysoce zaawansowanej pozaziemskiej cywilizacji, mogło być całkowicie prawdziwe.

Widać, że wymiary tej piramidy zaskakują każdego, bo mimo imponujących rozmiarów posiada tak wiele detali, że jest to konstrukcja idealna . Przeprowadzono kilka badań, które ujawniły, że ma idealny obwód w stosunku do promienia planety Ziemia . Istniał doskonały powód, aby móc zbudować tego rodzaju trójwymiarową reprezentację i wielu naukowców zapewnia, że ​​jest to związane z teorią zmiany promieni kosmicznych.

Uważa się, że każda z piramid w Egipcie działa jak gigantyczne pryzmaty, które zostały zbudowane tak, aby koncentrować energię otrzymywaną z nieba . Przypomnijmy, że zgodnie z ostatnimi badaniami odkryto, że Wielka Piramida w Gizie faktycznie magazynuje energię w środku. Ten dziwny mechanizm działałby poprzez wychwytywanie światła, które emanują z gwiazd. Wielka Piramida działałaby jako rodzaj międzygwiezdnego przekaźnika. Jaki powód mieliby Egipcjanie robić coś podobnego?

Wciąż mówi się o starożytnej teorii astronautów, a każde nowe odkrycie dokonane w Egipcie wydaje się jeszcze bardziej potwierdzać pomoc wysoce zaawansowanej cywilizacji w tworzeniu takich pomników.

Wokół Wielkiej Piramidy w Gizie narodziło się wiele teorii, ale jedna okazała się prawdziwa; jest w stanie gromadzić energię w środku. Teraz próbujemy odkryć, do czego starożytni Egipcjanie używali tej tajemniczej energii, chociaż wydaje się, że odpowiedź jest bliska rozwiązania, a mianowicie, że według zdyskwalifikowanych akt KGB, Wielka Piramida została zbudowana, aby móc wykorzystywać energię elektromagnetyczną i zmienić promienie kosmiczne.

Czy energia z Wielkiej Piramidy w Gizie została użyta do zmiany promieni kosmicznych?

Według informacji KGB piramida jest silnie związana z energią Ziemi. Najwyższa piramida w Egipcie, która została uznana za jeden z cudów starożytnego świata, została zbudowana przez starożytnych Egipcjan, zgodnie z konwencjonalną historią, jako grobowiec faraona Chufu, który jest znany światu jako grobowiec Cheopsa który poprowadziłby go w drodze do zaświatów.

Istnieje jednak wiele dowodów na obalenie tej teorii i zgodnie z tajną dokumentacją KGB sowieccy naukowcy zaczęli się zastanawiać, czy reszta płaskowyżu Gizy mogła zostać zaprojektowana w zupełnie innym celu.

Naukowcy i teoretycy na całym świecie rzucili wyzwanie konwencjonalnej historii i sugerują, że szanse Wielkiej Piramidy na pełnienie funkcji całkowicie dziwacznej „maszyny energetycznej” są realne.

Dowody naukowe, które mogłyby potwierdzić teorię Wielkiej Piramidy w Gizie

Jeden z naukowców, który analizował ten przypadek od wielu lat, twierdzi, że piramidy, a przynajmniej Wielka Piramida w Gizie, były maszyną i miały określony cel. Pomiary w każdym punkcie konstrukcji są zbyt dokładne.

Zależność między średnicą piramidy a jej obwodem jest identyczna jak zależność między promieniem a obwodem planety Ziemia.

W ten sposób możemy naprawdę zaobserwować, że piramida jest czymś bardzo podobnym do pewnego rodzaju trójkątnej i trójwymiarowej reprezentacji półkuli, która może sugerować, że istniał powód, dla którego piramida tak bardzo rezonowała na planecie.

Naukowiec konkluduje, że piramidy, zwłaszcza Wielka Piramida, mają zdolność zmiany promieniowania kosmicznego. Piramidy są więc ogromnymi pryzmatami, które mają zdolność magazynowania energii w środku.

Starlight to generator energii dla Wielkiej Piramidy w Gizie

Przechwytywanie światła emanującego z gwiazd mogłoby być aktywacją procesu, który przekształciłby Wielką Piramidę w Gizie w ogromny przekaźnik energii międzygwiazdowej.

Teoretycy i historycy na całym świecie są przekonani, że te trzy piramidy, wraz ze Sfinksem, mogą stanowić wspólną część potężnej maszyny zaprojektowanej przez pozaziemską inżynierię. Według doniesień naukowych wszystkie zabytki w Gizie są połączone mechanizmami kontrolnymi, które znajdują się wewnątrz Wielkiej Piramidy w Gizie.

Ale do czego była używana ta energia? To jest tajemnica, która nie została jeszcze odkryta. Ale wszystko wydaje się wskazywać, że ci, którzy naprawdę używali tej tajemniczej energii, byli pozaziemskimi przybyszami, którzy mieszkali w przeszłości ze starożytnymi Egipcjanami.

Starożytne archiwa KGB ujawniły zaskakujące odkrycia w starożytnym Egipcie, które mogą potwierdzać teorię, że kosmici odegrali ważną rolę w budowie majestatycznych piramid. Oszałamiający film dokumentalny ujawnia archiwa KGB

Rzeczywistość archiwów KGB i odkrycie w starożytnym Egipcie

Przez długi czas teoretycy i konspiratorzy kwestii pozaziemskiej zapewniali, że w budowie piramid istotny udział miały istoty z innych światów, że tysiące lat temu przybyły na Ziemię, aby doradzać ludziom i wspierać ich technologicznie w osiągnięciu tych cudów. .

Wielka piramida zawsze była przedmiotem zainteresowania zarówno zwiedzających i ciekawskich, jak i miłośników i uczonych wszystkiego, co dotyczy starożytnego Egiptu i jego odkryć .

Niedawno dokument zatytułowany „The Secret KGB Files” ujawnił pracę wykonaną w 1960 roku przez zespół radzieckich badaczy i naukowców, polegającą na odkryciu tajemniczego grobowca, w którym znajdowało się coś niesamowitego, czego nie można było wyjaśnić. poniżej wielkiej piramidy.

Kto opracował dokument o odkryciu w starożytnym Egipcie

Dokument pokazuje, co znajdowało się w archiwach KGB, jak niewiarygodne było to, co tam się wydarzyło, urzędnicy, a także potwierdzali i akceptowali to, co zostało mitologicznie powiedziane, że przy budowie piramid była zaawansowana wiedza pozaziemska.   

Ponadto istnieje wywiad śledzony przez twórców programu, który został przeprowadzony z byłym kurierem dyplomatycznym ze Związku Radzieckiego.

Jest byłym sowieckim urzędnikiem, który obecnie jest częścią rosyjskiej mafii, więc poprosił o anonimowość, w wywiadzie były urzędnik opowiada, co mu się przydarzyło pewnego razu, kiedy przeniósł te dokumenty z Egiptu do Moskwy, które są obecnie archiwami KGB.

Potwierdzam, że jeden z dokumentów brzmi dosłownie w następujący sposób: „Moi agenci uzyskali notatki jednego z naukowców pracujących nad odkryciami grobowca gościa”.

Innym dokumentem, na którego etykiecie było napisane „ściśle tajny sekret”, był spis przedmiotów znalezionych w grobowcu, który mówił: „lokalizacja nieujawnionego znaleziska, tematy: 15 skrzyń z relikwiami, patryjnie zmumifikowane ciało, 1 kamienny grobowiec i 8 rękopisów hieroglify ”.

Jeden z naukowców wchodzących w skład zespołu roboczego jako pierwszy spenetrował grobowiec, przekazując następujący raport: „w czasie przeprowadzania inspekcji odczuwało się bardzo dziwne wrażenie, ze skały powstał rodzaj odpychania magnetycznego”. Nie ma naukowego wyjaśnienia, które mogłoby opisać ten fakt “

Kryptolog wydał następujący raport: „w odkryciu na ścianie znajdował się rodzaj wiadomości jako kod, odszyfrowany, przypuszcza się, że jest to jedna z przepowiedni wierzeń innych żyć lub powrotu bogów”

Te akta KGB przyjęły wiarę w istnienie pozaziemskich w piramidach starożytnego Egiptu.

Doniesienia, że ​​na miejscu zdarzenia rozkazano jednostkom wojskowym. Podczas otwierania grobowca znajdowało się ciało o najwyższym poziomie bezpieczeństwa.

Nie ma żadnego wyjaśnienia, dlaczego w tym odkryciu było tak duże bezpieczeństwo. Czy to możliwe, że odwiedzający raport byłby istotą pozaziemską?

Co naukowcy mówią o tej sprawie

Od czasów starożytnych pytano o powody, dla których zbudowano piramidy starożytnego Egiptu. Badacze, tacy jak Graham Hancock, twierdzili, że pomniki te miały służyć nie tylko jako grobowce , że ich budowa była nawet o wiele wcześniejsza, niż potwierdziła obecna historia.

Hancock wysuwa te twierdzenia z powodu niskiego zaufania do zadania, które zostało powierzone wielkiej piramidzie za panowania Cheopsa, na podstawie wizyty greckiego historyka Herodota w starożytnym Egipcie w V wieku pne, czyli 2000 lat wcześniej. śmierć. Cheopsa.

Z tych wielu hipotez z różnych źródeł, takich jak te pliki KGB, wyłoniło się na temat budowy piramid wykonanych przez poprzednią cywilizację , być może nie z tej planety, której wspomnienia zaginęły w historii i na świecie.

7440
ZRODLO ARTYKULU

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *