Czy Sonda Parker może mieć kontakt z kosmitami?

Sonda Parker Solar Probe to misja kosmiczna NASA, która będzie badać skorupę korony słonecznej, więc będzie musiała zbliżyć się znacznie bliżej niż jakikolwiek inny statek kosmiczny. Sonda przesłała już pierwsze zdjęcia, potwierdzając, że misja zakończyła się jak dotąd sukcesem. Wśród ufologów na całym świecie pojawiło się jednak pytanie: czy możliwe jest, że misja w pewnym momencie nawiąże kontakt z istotami pozaziemskimi? Istnieje wiele dowodów na to, że kosmici zbliżali się do Słońca przez lata z zamiarem wydobycia energii z gwiazdy, więc nie jest nierozsądne, że misja NASA może mieć jakiś kontakt z pozaziemskim statkiem kosmicznym.

Wiele osób twierdzi, że prawdziwym powodem wysłania sondy Parker Solar Probe w kierunku Słońca jest odkrycie, dlaczego istoty z innych cywilizacji pozyskują energię słoneczną, ponieważ zainteresowanie korzyściami płynącymi z tego rzekomo nowego paliwa mogłoby zrewolucjonizować świat aeronautyki i technologii w ogóle.

Istnieje wiele obrazów dziwnych zjawisk, które miały miejsce na powierzchni Słońca, na których widać UFO zbliżające się do powierzchni Słońca i w jakiś sposób pobierające energię. Jednym z najbardziej przekonujących dowodów na to jest przesłany na kanał YouTube UFOmania, na którym widać dziwny obiekt w kształcie papierosa przelatujący nad koronalną powierzchnią Słońca. Według obliczeń naukowców UFO musiało mieć około 25 000 km długości i 12 000 km szerokości.

Należąca do NASA sonda SOHO Solar Probe znalazła się już w centrum zainteresowania wielu teoretyków spiskowych i ufologów na całym świecie, ponieważ przedstawia serię obrazów ukazujących dziwny obiekt czerpiący energię z samego Słońca.

Na dziwnych obrazach wyraźnie widać, jak Niezidentyfikowany Biały Obiekt jest połączony ze Słońcem rodzajem linii, której nie można wyjaśnić w konwencjonalny sposób. Ufolodzy i badacze istot pozaziemskich twierdzą, że jest to wyraźny przykład zaawansowanych obcych cywilizacji pozyskujących energię ze Słońca w nieznanym celu, ale zakłada się, że mogą ją wykorzystać jako paliwo.

Jest to znana praktyka we wszechświecie, ponieważ cywilizacje te są znane z “zbierania” różnych surowców z planet i gwiazd. Uważa się nawet, że istnieją cywilizacje na Ziemi, które handlują pewnymi zasobami naturalnymi z elitą świata w zamian za technologię.

W ostatnich latach w Internecie pojawiło się wiele filmów i zdjęć pokazujących liczne dziwne obiekty latające dziwnie nad Słońcem. Jedną z najbardziej zaskakujących publikacji była publikacja samej NASA, na której widać ogromny obiekt przelatujący nad Słońcem. Podobnie jak w tym przypadku, przypisuje się im również włączenie flot różnych dziwnych obiektów latających blisko gwiazdy, ale agencja kosmiczna nigdy nie skomentowała tej sprawy.

NASA podjęła się zaprzeczenia i odrzucenia każdego z tych odkryć, dyskredytując i odrzucając je jako zwykłe “fantazje”, ale nigdy nie dostarczając logicznego wyjaśnienia, czym one są. Agencja kosmiczna znana jest z zaprzeczania wydarzeniom z przeszłości, nawet jeśli jej pracownicy tak twierdzą.

1355
ZRODLO ARTYKULU

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *