Czy proroctwo się spełniło? Czy planeta Nibiru wraca na Ziemię?

NASA, CIA i Pentagon nie wykryły nadchodzącej klęski, a teraz, gdy zauważyły, że może być już za późno, planeta Nibiru znana również jako Planeta X jest ogromną masą organiczną dwa razy większą od Ziemi i po wejściu do naszej galaktyki stała się gigantyczną kulą ognia i siarki, którą ulokowali poza Plutonem, ale której trajektoria zmierza bezpośrednio w kierunku Ziemi, wypełniając proroctwo, że w ostatnich dniach nasz świat zostanie pochłonięty przez ogień, a nie przez kamień pozostawiony na innym.

Osiągnąwszy ostateczny moment, co dobrego zrobiło tak wiele spisku i walki o władzę? Jeśli syn nieszczęsnych i potężnych będzie cierpiał ten sam los i nawet całe złoto na świecie nie może ich uratować Z tych powodów, w ostatnich miesiącach, wśród arystokratów świata pojawiła się nowa moda na filantropię. Tworzą oni fundacje, według nich, aby “pomagać mniej szczęśliwym” i rozprowadzają przez te instytucje kilka okruchów, a przy okazji wykorzystują to do prania brudnych pieniędzy.

Zdobądź książkę
Jednakże, Illuminati i inni praktycy masonerii nie wydają się być skłonni dzielić nawet małej części swojego bogactwa z tym, co uważają za istoty podrzędne, które zanieczyszczają świat, i od pierwszej chwili wykrycia tego bezpośredniego zagrożenia przyspieszyli swoje plany w dwóch kierunkach. Z jednej strony zamienili wielką część swojego bogactwa na złoto, aby chronić je w wielkich podziemnych podziemiach, które według nich są niezniszczalne, a także dopracowali ostatnie szczegóły bunkrów, które budują od kilku lat, zaopatrzonych w wodę, pożywienie i wiele udogodnień, w których planują się chronić, podczas gdy żywioły ziemi palą się w ogniu i siarce, jak nakazuje przepowiednia.

Najlepsi światowi przywódcy zdecydowanie mają sprzeczne poglądy na to, jak poradzić sobie z tym ostatnim kryzysem, niektórzy szukali nawet pomocy pozaziemskiej i są obecnie w trakcie negocjacji, miejmy nadzieję, że nie jest za późno.

Brazylijski senator Telmário Mota skutecznie przyciągnął uwagę swoich kolegów i mediów, kiedy podczas spotkania poważnie zapytał o planetę, która pojawi się w pobliżu Ziemi w październiku. Powiedział nawet, że niektórzy ludzie nazywają to Planetą X lub Nibirusem w dziedzictwie liczb.

Zgodnie z Telmário, istnieje tajny raport NASA sugerujący, że taka pobliska planeta będzie miała wpływ na ziemskie pole grawitacyjne, powodując katastrofy, które wkrótce doprowadzą do śmierci dwóch trzecich ludzkości.

“Otrzymałem informacje z wiarygodnych źródeł, które mówią, że NASA wie, że planeta Nibir zbliża się do Ziemi i że obecny cykl wkrótce się zakończy…. W rezultacie dwie trzecie ludzkości umrze z głodu i chorób. Poprosiłem moich doradców o zbadanie i sprawdzenie za pomocą dostępnych metod, czy Nibir rzeczywiście zbliża się do ziemi”, powiedział senator.

Brazylijski parlamentarzysta mógł wyrazić swoje kontrowersyjne wypowiedzi, pod wrażeniem książki “Planet – Tenth Arrival 2017″de David Meade z ubiegłego roku. W swojej publikacji stwierdził, że studiuje astronomię i zrozumiał, że nasza gwiazda w czasie swego powstania stworzyła “bliźniaka” zwanego również Nemezis. Musi to być obiekt o wydłużonej eliptycznej orbicie i jego obieg wokół Słońca jest dłuższy niż nasza cywilizacja może zapamiętać.

Hipoteza o nieznanym ciele niebieskim opiera się na astronomicznym fakcie, że większość gwiazd obserwowanych we wszechświecie funkcjonuje w układzie podwójnym. To właśnie skłoniło niektórych ludzi do myślenia o teorii nieudanej gwiazdy, która jest związana z relacją grawitacji z naszą codzienną gwiazdą.

Innym pytaniem jest, czy taki obiekt może pozostać niewykryty i nagle niebezpiecznie zbliżyć się do Ziemi. Wydaje się to mało prawdopodobne, biorąc pod uwagę umiejętności obserwacyjne prezentowane nawet przez amatorów astronomii. Jednakże David Meade twierdzi, że posiada naukowe dowody na istnienie takiej nieudanej gwiazdy, a jej bliskość do Ziemi musi mieć niekorzystny wpływ na naszą planetę.

2366
ZRODLO ARTYKULU

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *