Anioły i bogowie instrukcja obsługi

Anioły i bogowie instrukcja obsługi

Istotą aniołów jest to, że pomagają ludziom poprzez drobne zmiany, czasami przez głębokie, ale jedno jest pewne – są one dobrymi pomocnikami.

To samo tyczy się Bogów, Absolutu i Bogu Najwyższego. Jak nazwiesz swojego Boga najwyższego, to już będzie zależeć od ciebie. Może to być Jahwe, Kriszna, Najwyższy stwórca, czy inne określenie. Wszystkie określenia są poprawne. Absolut jest bogiem bezosobowym, natomiast reszta, czyli imiennie rzecz biorąc inni Bogowie, czy anioły są osobowe jak najbardziej.

Jeżeli będziesz się modlił do Absolutu czy do bogów trafisz do Absolutu po śmierci bądź na planety bogów. Jeśli będziesz opiewał przodków, bądź Najwyższego stwórcę, trafisz do krainy przodków, bądź do krainy Najwyższego stwórcy.

To do kogo się modlisz, będzie stanowiło cechy, które w sobie zapisujesz. Jeżeli to jest modlitwa o uzdrowienie wtedy używaj Eskulapa, archanioła Rafaela, bądź Absolut albo Najwyższego stwórcę albo runy URUZ. Jest wiele ścieżek do absorpcji cech wyżej wymienionych oraz wiele dróg do zbawienia.

Jeżeli masz dobry kontakt z runami i aniołami jak ja, to używaj ich razem. Należy wtedy pamiętać, że ich pomoc jest wielopłaszczyznowa. Znaczy sie anioły działają na jednej płaszczyźnie runy na drugiej, bogowie na trzeciej.

Nie należy mieszać energii różnych mitologii, gdyż niektóre z nich są odzwierciedleniem innych. Na przykład bogini Hel, Wulkan, Jama czy Hefajstos. To są bogowie którzy mają ten sam cel. Jeżeli utworzy się modlitwę z kilku tych bogów, będą wzajemnie sobie przeszkadzać.

Należy zgłębić mitologie bogów na przykład nordyckich, żeby móc używać ich boskich energii czy cech o jakie się prosi.

Należy pamiętać wtedy, żeby uważać o co się prosi, gdyż bogowie zawsze spełniają swoje kontrakty. Może to być czasami newralgiczne dla maga. Czasem może prowadzić do szaleństwa, jeżeli bogowie uznają, że w ten sposób spełnią twoje oczekiwania.

Jeżeli chodzi o mnie to ja jestem takim przypadkiem. Wiele się nauczyłem podczas pobytów w psychiatrykach, dla mnie nie było sposobu innego, bym się zmienił. Oby taki właśnie sposób was nie dotyczył. Nic dobrego psychiatryk. To że mnie doświadczyli tyloma stanami – sam się o to prosiłem. Dlatego trzeba uważać o co się prosi, bo może się spełnić.

Anioły do których się modlę to:

Archanioł Michael – obrońca i ten który nie kłamie i nie można przy nim kłamać. Taka jego cecha, że gdy przyzwie się prawdziwego archanioła Michaela, nie sposób nie powiedzieć prawdy.

Archanioł Gabriel – atakmistrz i obrońca przed klątwami, urokami. Jego cechą jest gdy się go przyzwie, brak możliwości przeklinania.

Archanioł Zadkiel – do niego się modlę, gdy chcę przebaczyć i by zostało mi przebaczone pewne działania, które przyczyniły się do stanu mojego przed wniesieniem modlitwy.

Archanioł Rafael – uzdrowiciel i komediant. Gdy się go przyzwie, zazwyczaj ma się dobry humor. To jego cecha: uzdrawiania przez np. śmiech.

Archanioł Raziel – Archanioł Rozumu. Gdy się go przyzwie, potrafi rozwiązać nawet najgorszy problem za pomocą twojego umysłu i racjonalności. Jego cecha to wzrost rozumu.

Archanioł Kamael – archanioł miłości. Zazwyczaj czuje się od niego wszechogarniający spokój i szczęście.

Archanioł Haniel – archanioł spotkań i pracy. Dzięki niemu można dostać wymarzoną pracę. Jego cechą jest to, że zaczynasz myśleć wielopłaszczyznowo o podjęciu pracy. Zazwyczaj się znajduje takową pod jego kierunkiem.

Pomniejsze anioły:

Anauel

Duchowy cel: opiekuje się handlem, bankowością i finansami. Leczy wszystkie choroby.

Imamiah

Duchowy cel: pomaga w beznadziejnych sytuacjach.

Nelchael

Duchowy cel: wyleczenie stresu oraz mniejszych chorób

Na stronach astromagia, anioly.info oraz innych w internecie można wiele się nauczyć o nich, dlatego ograniczę się do tych trzech mniejszych.

Co do bogów, każdy z was powinien nauczyć się mitologii danego rodzaju np.: Nordycka, Grecka, Hinduska bądź Egipska. i dopiero wtedy ich przywoływać.

Każde przywołanie boga, anioła bądź absolutu i Najwyższego Stwórcę dodaje albo odbiera ci jakąś cechę dla ciebie korzystną bądź niekorzystną. Dlatego trzeba uważać o co się prosi.

Kolory świec:

biała – uniwersalna, o wiele słabsza od fioletowej

czerwona – na zdrowie

pomarańczowa – na kreacje i seksualność

żółta – na intelekt, mądrość i rozum.

Niebieska – na zamrożenie i intuicję

Zielona – na spotkania biznesowe na przykład.

Różowa – na miłość

fioletowa – potężna uniwersalna

srebrna – na różne indywidualne pragnienia na przykład praca

złota – o dobrobyt i naprawę problemów

czarna – na odcięcie z niekorzystnych dla ciebie znajomości, osób, rzeczy.

Na tym kończy się mój kurs ezoteryki

Enjoy

P.S. Za niedługo zaczynam kurs tarota Inicjacyjnego Złotego Świtu Initiatory of Golden Dawn

Achiever

 1. Klucz, czyli wstęp do ezoteryki
 2. Etyka, czyli granice z odrobiną ezoteryki
 3. Zasadność ezoteryki
 4. Absolut, czyli wszystko jest wszystkim
 5. Miłość, a rozwój duchowy
 6. Mantry, modlitwy, medytacje i oczyszczanie
 7. Paradygmaty Absolutu
 8. Kybalion, skrypt na szybko i własne przemyślenia
 9. Podstawowe medytacje
 10. Płaszczyzny i ciała
 11. Otwieranie i zamykanie czakr
 12. Medytacja według Sahaya Yogi
 13. Czakry, charakterystyka
 14. Jamy i nijamy
 15. Anioły, bogowie instrukcja obsługi
206
ZRODLO ARTYKULU

3 Responses

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *