Kontaktowanie się ze zmarłymi

Kontaktowanie się ze zmarłymi było sztuką powszechnie praktykowaną w całej historii. Czy to poprzez seanse, tablice Ouija, czy medium psychiczne, istnieje wiele sposobów komunikowania się ze światem duchów. Jednak z każdym dobrem jest zło. Demony mogą znaleźć drogę do tego świata za pośrednictwem tych różnych kanałów.

Jeden popularny znany jest jako demon Ouija zwany Zozo, również pisany Zoso, Zaza, Zo, MaMa, Oz, Zo, Za lub Alcaba. Zozo jest jednym z wielu stworzeń czających się w ciemności. Jest dobrze znany w całym świecie paranormalnym i był podstawą wielu książek, filmów.

Kim jest demon „Zozo”? Zozo jest demonem, który używa tablicy Ouija do komunikowania się ze swoimi ofiarami. Będzie udawał ducha krewnego lub kogoś, kogo znasz. Gdy zdobędzie twoje zaufanie, przejmie tablicę i będzie wymawiać swoje imię w kółko.

Zozo przeliteruje przekleństwa i opowie o zabraniu członków rodziny do piekła. Ludzie dotknięci Zozo często zgłaszają nieszczęścia, które zdarzają się w ciągu jednego dnia. Od wypadków samochodowych po niewyjaśnione infekcje, rodziny wiedzą, że przyczyną tych wydarzeń jest gniew Zozo. Jest znany z prześladowania ofiar przez miesiące, a nawet lata; Mówi się, że wykazuje silne pociąganie płci przeciwnej.

Początki „Zozo” The Demon
Jedno z pierwszych wzmianek o „Zozo” pochodzi z demonologii tybetańskiej sprzed zen w VIII wieku. Książka zatytułowana „ Les Neuf Forces de L’homme ” została napisana w 1998 roku przez autora Samtena Gyaltsena Karmaya i Philippe’a Sagante. Książka opowiada o upadku rodzaju ludzkiego z łaski oraz o wielkim królu o imieniu Zozo, „ Władcy demonów ”.

Historia głosi, że mężczyzna został zamknięty w podziemnej miedzianej cytadeli w dziewiątej historii. Król zostaje uwolniony przez króla Yarlunga, a moc tego demona wzmacnia pozostałe demony, powodując, że demony rozciągają moc wokół tego słowa.

Zozo i „The Infernal Dictionary”
Demon „Zozo” znajduje się również w książce wydanej w 1818 roku zatytułowanej „ Le Dictionnaire Infernal ”. Książka została napisana przez francuskiego autora Collina de Plancy i opisuje młodą dziewczynę, która twierdziła, że ​​jest opętana przez trzy różne demony o imieniu Zozo, Mimi i Crapoulet.

Autor twierdził, że dziewczyna będzie szła ulicą na czworakach, a to wzbudziło wystarczającą troskę, aby uzasadnić kapłana do egzorcyzmów. Kiedy Zozo opuścił ciało dziewczyny, wszystkie okna w pokoju roztrzaskały się.

Zozo i „The Harvard Theological Review”
Kolejne odniesienie do Zozo pochodzi z książki omawiającej starożytną medytację buddyjską . W książce opisano, że gdyby uczeń zastosował medytację, z powodzeniem oczyściłby ciało i ducha.

Nadal utrzymuje się, że jeśli dana osoba nadal będzie odczuwać stres lub strach, wówczas podatne są na wykorzystanie przez demony, takie jak „ złej Zo ”,

Darren Evans i Zozo
W 2009 roku Darren Evans opublikował na forum swoje doświadczenia z demonem. Zgodnie z jego historią używał tablicy Ouija ze swoją dziewczyną, kiedy po raz pierwszy miał kontakt z demonem.

W trakcie sesji kontaktowej Zozo zaczął grozić siostrze Evana, Evan zaczął załamać się nerwowo. Szybko wydawał się egzorcystą, a Zozo wkrótce opuścił Evana.

Jak pozbyć się Zozo?
Jeśli zdecydowałeś się zagrać w Tablicę Ouija bez ostrożności, jak z niej korzystać, być może zaprosiłeś demona nawet nie wiedząc. Oto kilka sposobów na pozbycie się demona.

1. najwazniejsze sie pozegnac

2. Módlcie się. Wołanie imienia Chrystusa ma większą wagę niż jakakolwiek jednostka o niższej wibracji.

3. Spal planszę Ouija i NIE używaj więcej plansz Ouija.

4. Po tym wszystkim nadal wierzcie w Boga i miejcie siłę woli, aby uniknąć powrotu do starych dróg.

5. Spal szałwię, szałwia działa jak detoksykator, aby usunąć negatywne skutki w pokojach.

Będziesz musiał szukać egzorcysty. Idź do lokalnego kościoła i zacznij prosić o specjalistę od tego typu rzeczy.

1267
ZRODLO ARTYKULU

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *