Uchwycili przezroczyste UFO na niebie Teksasu

Wykazano, że nasza planeta otrzymuje ciągłe wizyty istot pozaziemskich podróżujących w zaawansowanych technologicznie statkach kosmicznych, które z trudem mogą być odebrane gołym okiem lub uchwycone przez radary najpotężniejszych sił zbrojnych na Ziemi, jednak w ostatnich czasach miało miejsce kilka masowych obserwacji UFO, co jest zjawiskiem, które nie omieszka przyciągnąć uwagi ekspertów i wywołać furorę wśród fanatyków i uczonych obcego świata, jak to miało miejsce ostatnio, gdy przeźroczyste UFO zostało złapane na teksańskim niebie.

Zbliżająca się inwazja kosmitów?

Ostatnie wydarzenia pokazują, że coraz więcej Obcych przedziera się przez nasze chmury, zwłaszcza w krajach o zaawansowanym rozwoju energetyki jądrowej i najpotężniejszych armiach na planecie. Elementy te budzą podejrzenia wśród ufologów znających asymetryczną taktykę walki w przestrzeni kosmicznej, którzy zakładają atak na ludzkość przez nieznane rasy z kosmosu mogą znajdować się w pracach.

Z drugiej strony, niektórzy eksperci wolą być optymistami i przypisują tę sytuację cudzoziemcom pragnącym raz na zawsze mieć bezpośredni kontakt z masami, zawsze w celach pokojowych i współpracy. Podczas gdy inni wskazują, że może to być spowodowane błędami u niektórych operatorów Obcych statków lub że ludzie są coraz bardziej świadomi obecności tych obcych istot.

W obliczu tej niepewności wiemy, że wszystkie domysły są słuszne i są hipotetycznymi założeniami, jednak najbardziej prawdopodobne przyczyny związane są z mieszaniną czynników, ale nie ulega wątpliwości, że coraz więcej Obcych wkracza na naszą planetę na własną rękę, o czym świadczy przeźroczyste UFO zarejestrowane na teksańskim niebie.

Dzięki poufnym źródłom dowiedzieliśmy się, że to szczególne wydarzenie wywołało zamieszanie w NASA i wysokim dowództwie wojskowym, ponieważ nie zostali oni wcześniej powiadomieni o tym wtargnięciu przez swoich pozaziemskich odpowiedników, z którymi utrzymywali kontakty i sojusze przez długi czas.

985
ZRODLO ARTYKULU

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *