UFO w Anglii szerzyło panikę wśród ludności

To naprawdę zdumiewające, ile jest na świecie doniesień o obserwacjach UFO. Codziennie dodawane są kolejne świadectwa i nie ma czegoś lub kogoś, kto mógłby wyjaśnić te wszystkie wydarzenia, które miały miejsce od czasów starożytnych. Tym razem to Anglia stała się świadkiem tych kosmicznych zjawisk, a wiele osób, w tym sławnych osób, widziało tę niesamowitą scenę.

Wydarzenie to miało miejsce w hrabstwie Kornwalia, a nie w ciągu jednego dnia, jak twierdzą niektórzy świadkowie, przez kilka kolejnych dni widzieli to samo zjawisko. Początkowo uważano, że jest to rodzaj hologramu produkowanego przez globalny projekt Blue Beam, który był odpowiedzialny za szerzenie paniki wśród ludności świata z problemami inwazji obcych, ale wkrótce odrzucili tę hipotezę ze względu na szczegółowe badania dowodów podzielanych przez ludzi, którzy widzieli to wydarzenie.

Sama w sobie była to dziwna, ogromna postać lecąca przez niebo i znikająca w ułamkach sekundy. Na pierwszy rzut oka można by pomyśleć, że było to stado ptaków, ale jeśli przyjrzeć się bliżej obiektowi, można zauważyć, że nie było w nim ani jednego ptaka. Poza tym, obiekt latający pojawił się w różnych miejscach powiatu na kilka dni i miał dokładnie ten sam kształt, nie można myśleć, że stado ptaków zachowa tę samą sylwetkę, o wiele mniej przez tyle dni.

Inni uważali, że nie jest to obiekt latający, ale grupa owadów latających wokół. Jednak ludzie, którzy widzieli to wydarzenie, sprzeciwili się tej hipotezie i twierdzili, że owady emitowały odgłosy trzepotania, a latająca rzecz przechodziła w całkowitej ciszy.

Każdy świadek dzielił się zdjęciami i nagraniami wideo z tajemniczym obiektem na swoich portalach społecznościowych i szybko stał się wirusem. Jak dotąd nie ma żadnej odpowiedzi ze strony rządu brytyjskiego, nie mówiąc już o astronautach, więc na razie to my sami musimy ocenić sytuację.

1400
ZRODLO ARTYKULU

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *