Czy obce cywilizacje powodują eksplozję na kalifornijskim niebie?

Tajemnicza eksplozja miała miejsce kilka dni temu na niebie Kalifornii w Stanach Zjednoczonych; większość świadków nie ma słów, by wyjaśnić, co wydarzyło się we wczesnych godzinach tego dnia, a policja lub agencje państwowe nie wydały orzeczenia. Ufolodzy z całego świata połączyli tę dziwną eksplozję z możliwą wojną międzygalaktyczną, która toczy się między cywilizacjami pozaziemskimi …

Według niektórych mediów (nielicznych, które relacjonowały wiadomości), powiedzieli, że tajemniczą eksplozję można zobaczyć na niebie w Kalifornii, a zeznania świadków z Long Beach do Sandiego, jeszcze bardziej w głąb lądu, jak w Riverside

To, co wydarzyło się o świcie 20 listopada, musiało być jakimś gigantycznym wydarzeniem, aby Ziemia mogła dotrzeć i być widoczna w całym stanie, zwłaszcza takim tak dużym jak Kalifornia. Sieci społecznościowe były pełne postów od ludzi i użytkowników martwiących się i oczekujących o to, co może się dziać, niektórzy szukający logicznej odpowiedzi na to, co się stało.

Czy cywilizacje pozaziemskie powodują eksplozję na kalifornijskim niebie?
Niektóre z przekazów wspomniały, że zdecydowanie ciemne promienie były widoczne na ciemnym niebie. Niektórym mieszkańcom udało się sfotografować dziwny incydent, zdjęcie, które sugeruje, że nie była to pojedyncza „błyskawica”, ale raczej sekwencja, podobna do deszczu meteorytów wchodzącego w atmosferę Ziemi, ale nie było meteorytu.

Czy cywilizacje pozaziemskie mogłyby zaatakować Ziemię?
Czy to możliwe, że to wybuchający meteoryt, czy może z innego powodu? Na kilka dni przed wydarzeniem dwóch kierowców w Arizonie wstrząsnęło również, gdy niezidentyfikowane obiekty spadły z nieba, uderzając pojazdami do tego stopnia, że ​​zniszczyły dach i uszkodziły przednie szyby. W jego słowach myślą, że będą to meteoryty, ale deszcz meteorów nie występuje tak często. Dlatego wielu specjalistów nie jest przekonanych, że jest to coś tak „naturalnego”.

Czy te wydarzenia mogą być powiązane? Obecnie przeprowadzany jest znany deszcz meteorów Leonidas, chociaż nie wiadomo, czy mogliby wejść bezpośrednio na Ziemię, ponieważ małe kawałki zostałyby zniszczone przed przekroczeniem atmosfery ziemskiej.

Czy to możliwe, że dzieje się tak, ponieważ między kosmitami toczy się bitwa w kosmosie? Niedawno ta hipoteza zyskała dużą siłę dzięki ogłoszeniom Rosji i Stanów Zjednoczonych o stworzeniu kosmicznej siły militarnej, która pozostawiła wiele osób bez słowa, ponieważ byłoby to potwierdzeniem, że istnieje zagrożenie w przestrzeni kosmicznej.

1212
ZRODLO ARTYKULU

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *