Tajemnica obcego z Caceres – prawdziwa wizja?


Przypadki kontaktów pozaziemskich są obecne w naszym społeczeństwie od wielu lat i naszym zadaniem jest próba zebrania ich tutaj. W rzeczywistości 43 lata temu sześcioro małych dzieci, które miały nie więcej niż 11 lat, oraz małżeństwo zaobserwowało dziwny obiekt latający z białymi i niebieskimi światłami w pobliżu Plaza Italia w Cáceres. Zgodnie z opisem świadków, dziwny obiekt latający wyglądał jak kula świata podzielona na dwie części.

Podczas gorącej letniej nocy grupa dzieci bawiła się na jednej z ulic Cáceres, gdy coś przykuło ich uwagę. Dzieci zobaczyły obiekt zawieszony w powietrzu, nieruchomy, o krystalicznym kolorze i z dziwnym czerwonym światłem emanującym ze środka, w górnej części, a inne białe i niebieskie migające światła znajdowały się w dolnej części.

Dzieci opisywały również, że w górnym obszarze można było zobaczyć trzy anteny, z których jedna, w środku, była znacznie większa niż pozostałe. Jedno ze starszych dzieci w grupie stwierdziło, że nie mógł to być samolot ani żaden inny pojazd latający, jaki widzieli w przeszłości.

Reszta chłopców natychmiast zgodziła się ze stwierdzeniem swojego towarzysza, wyjaśniając, nie bez pewnego niepokoju, że obiekt wyglądał raczej jak kula świata, która została podzielona na pół, a dolna część była szersza niż reszta. Co więcej, wszyscy zgodzili się, że dziwny latający artefakt pochodził z La Madrila, a jego kierunek wydawał się być kierunkiem cmentarza.

Dzieci obecne podczas obserwacji obiektów pozaziemskich
Dzieci stwierdziły, że przez kilka minut obiekt unosił się nad nimi, zauważając niezwykle dziwny hałas dochodzący z niego, gdy się obracał. Po tym momencie wszyscy uciekli w kierunku Piazza Italia, ale zatrzymali się, gdy zdali sobie sprawę, że bez względu na to, jak mocno biegli, obiekt zawsze był nad nimi.

Dzieci były przerażone i straumatyzowane po tym incydencie. Jedna z dziewczynek, Maria Rosa, wyjaśniła miesiąc później, że nie mogła spać sama po incydencie z powodu strachu, którego doświadczyła tej nocy. Inna dziewczynka poprosiła redaktora gazety o zachowanie jej tożsamości w całkowitym milczeniu z obawy, że obcy dowiedzą się o tym i będą mogli wziąć odwet na niej i jej przyjaciołach.

Podobnie rodzina, która piła kawę na tarasie swojego domu, była w stanie obserwować dziwny obiekt latający, twierdząc w swoich oświadczeniach, że był to ten sam obiekt, który widziały dzieci. Historia, która stała się sławna w tamtym czasie i która do dziś fascynuje ciekawskich obserwatorów i badaczy tematu.

892
ZRODLO ARTYKULU

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *