Rodzina Betz, tajemnica, która nadal pozostaje pozaziemska?

Kiedy wielki pożar zniszczył dużą część lasu w pobliżu domu Betz, członkowie rodziny rozpoczęli inspekcję w celu sprawdzenia uszkodzeń w spalonym obszarze, a duże było ich zaskoczenie, kiedy jedno ze starszych dzieci natknęło się na metalową kulę. Obiekt miał nieco ponad 20 centymetrów średnicy, więc postanowili zabrać go do domu, aby przyjrzeć się bliżej metalowej kuli. Nigdy nie myśleli, że to może być jakaś pozaziemska technologia.

Terry Betz, człowiek, który znalazł kulę, zdecydował, że najlepiej będzie zabrać ją do domu, aby mógł lepiej się jej przyjrzeć, ale nie było w niej nic innego krzykliwego. To była zwykła metalowa kula. Wkrótce jednak, gdy kula znalazła się w domu, jego pupil, szczeniak, zaczął się zachowywać w nietypowy sposób, szczekać cały czas i toczyć się po podłodze. To dziwne zachowanie zostało przypisane rodzajowi fal o wysokiej częstotliwości, które są niemożliwe do usłyszenia dla ludzkiego ucha.


Ale to nie była jedyna rzecz. Kiedy kula toczyła się po podłodze, zdawała się sama zmieniać kierunek i, jakby napędzana pilotem, wracała do miejsca pochodzenia. Ponadto członkowie rodziny Betzów mówili, że z bardzo bliska dochodził dziwny piskliwy dźwięk dochodzący z wnętrza kuli.

Kiedy plotka się rozeszła, jakoś dotarła do uszu amerykańskich organizacji, szczególnie NASA i Marynarki Wojennej, które wykazały duże zainteresowanie tym obiektem i wzięły go w posiadanie, aby go zbadać.

Z czego była zrobiona kula?
Na początku można było zauważyć, że powłoka miała grubość pomiędzy dwoma centymetrami i mogła wytrzymać nacisk ponad 50 ton, stwierdzając, że materiał, który ją pokrywał był ze stali nierdzewnej.

Jednak teoria ta nie trwała długo, ponieważ pomimo dużego podobieństwa do tego typu zera, znaleźli oni element, który był nieznany i odróżniał go od zwykłej stali. Ponadto, kula posiadała intensywny magnetyzm. Podczas weryfikacji promieniami rentgenowskimi znaleziono wewnątrz trzy różne formy sferoidalne. Wykazał on również cztery różne bieguny magnetyczne: dwa dodatnie i dwa ujemne, które nie były koncentryczne.

Na dodatek do tego ustalono, że niektóre fale radiowe emanowały z kuli i posiadały otaczające ją pole magnetyczne. Ale to, co było najbardziej zaskakujące, to ładunek atomowy, który posiadał, który wynosił ponad 140 Co to było, to było naprawdę pozaziemskie

1329
ZRODLO ARTYKULU

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *