To są te obce rasy, które zamieszkują nasze otoczenie ?

Według ekspertów, istnieje grupa ludzi pozaziemskich, którzy od dawna współpracują w dochodzeniach paramilitarnych, a nawet z ziemskim kompleksem przemysłowym.
Od bardzo dawna mówi się o życiu na innych planetach. Ludzie zmęczyli się szukaniem we wszechświecie istnienia istot inteligentnych poza ziemską atmosferą.

Ale są tacy, którzy twierdzą, że NASA kryje w sobie wiele tajemnic. A wśród nich jest rzekoma współpraca, jaką ludzie mieli z istotami z innych galaktyk.

Mówi się, że w tym właśnie momencie żyją wśród nas setki obcych ras. I utrzymywali stałą współpracę z jednostkami rządowymi i wojskowymi naszej planety, w zamian za bardziej zaawansowane technologie.

Jakie są pozaziemskie rasy, które współpracowały z ludźmi?
Po pierwsze, mamy te z odległej galaktyki. To są tak zwane Little Greys. Pochodzą one z Zeta Reticulum, galaktyki oddalonej o miliardy lat świetlnych od Ziemi.

Rasa ta jest już znana wśród badaczy istot z innego wszechświata. Tak zwane Little Greys to osoby, o których powszechnie mówi się, że wielokrotnie widziały obsadę niezidentyfikowanych obiektów latających.

Inni, którzy również zostali wymienieni w wielu, wiele doniesień o Obcych to Gady. Gatunek ten posiada cechy ludzkie, ale o morfologii reptiliańskiej. Zostały one opisane jako wrogie istoty, które chcą rządzić naszą planetą i zniewalać ludzkość.

Są jednak w tych dochodzeniach dość kontrowersyjne. To są tak zwani Drakończycy. Ten typ istot pozaziemskich znany jest również jako “Master Race Reptile” i pochodzi z systemu gwiezdnego zwanego Alpha Draconis.

Około 215 lat świetlnych od Ziemi mówi się, że w starożytności ta rasa była gwiazdą biegunową. Zgodnie z badaniami, o rasie tej twierdzą oni, że nadali sobie tytuł pierwszych istot inteligentnych wszechświata.

zrodlo

1718

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *