Czy Antarktyda to brama do obcego życia na planecie?

Nie jest tajemnicą, że dzięki setkom postępów w kosmosie odkryto istnienie życia pozaziemskiego. Chociaż znaleźliśmy tylko małe jednokomórkowe organizmy, wszystko wskazuje na to, że przestrzeń jest pełna zaawansowanych cywilizacji. Ale czy nie mogły one już dotrzeć na Ziemię? Antarktyda była celem wielu teorii na temat istot pozaziemskich żyjących na planecie i jest to fakt, że coraz dziwniejsze, niezrozumiałe struktury pojawiają się w lodach antarktycznych…

Czy na Antarktydzie mieszkała obca cywilizacja?
Kilka lat temu, w listopadzie 2016 r., gazeta Daily Star opublikowała artykuł o dziwnych konstrukcjach piramid odkrytych na Antarktydzie.

Możliwość, że starożytna cywilizacja pozaziemska mogła ją zbudować, rosła jak szalona w ciągu ostatnich kilku lat. Ponadto, w 2009 r. kilku naukowców potwierdziło, że około 12 milionów lat temu Antarktyda była zalesiona, pełna jezior, więc nie wydaje się niemożliwe, aby na tym obszarze, obecnie lodowcowym, rzeczywiście żyła jakaś cywilizacja.

W ubiegłym roku ujawniono również jedną z największych tajemnic otaczających Antarktydę: pojawiła się dziwna struktura, która na pierwszy rzut oka wygląda jak gigantyczna drabina. Obrazy te można było docenić dzięki Google Earth, a to może być łatwo dowodem na to, że przynajmniej jedna cywilizacja odwiedzała Ziemię w przeszłości.

Pozaziemski szlak na Antarktydzie?
Aktywnym użytkownikiem najpopularniejszego internetowego forum konspiracyjnego, Godlike Productions, był ten, który odkrył dziwną drabinę podczas korzystania z aplikacji Google, po obecności na debacie związanej z ważnymi postaciami, takimi jak Buzz Aldrin, były astronauta NASA, który odwiedził Antarktydę w najbliższej przyszłości.

Chociaż wiele osób uważa, że dziwny kształt gigantycznej drabiny na Antarktydzie może być prostym wzorcem spowodowanym awarią zdjęć satelitarnych, wielu teoretyków zapewnia, że jest to oczywista próbka szczątków jakiegoś pasa lądowania specjalnych statków. Niektórzy odważyli się nawet pójść dalej, twierdząc, że takie lądowisko mogło być używane w przeszłości jako swego rodzaju latarnia nawigacyjna do wysyłania sygnałów do statków pozaziemskich.

zrodlo

1069
ZRODLO ARTYKULU

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *