Tego dnia 60 dzieci widziało kosmitów. Prawdziwa sprawa!

Jednym z najbardziej zapamiętanych i rozpoznanych przypadków obserwacji UFO jest ten, w którym około 60 dzieci w Ruwa, Zimbabwe, było świadkami jak statek kosmiczny przybył do ich szkoły i jak dwie obco wyglądające istoty z niego wyszły, na oczach dzieci. Wszystkie dzieci mówiły to samo, nie pozostawiając wątpliwości, że to się naprawdę stało.

Jednym z najbardziej znanych przypadków obserwacji pozaziemskich jest pamiętne spotkanie, które ponad 60 dzieci szkolnych miało miejsce w Ruwa, w Zimbabwe, 14 lat temu, 16 września 1994 r. Dzieci zadeklarowały, że widziały wiele przedmiotów latających w szkole i zgodnie z ich opisem, zdawały się mówić o statkach kosmicznych.

Musimy pamiętać, że te niezidentyfikowane obiekty latające mogły być wielokrotnie odbierane przez radary. Jest też wielu pilotów z różnych sił zbrojnych i samolotów komercyjnych z całego świata, którzy byli świadkami dziwnych samolotów. Istnieją nawet rządy, które ujawniły programy poświęcone UFO. Wszyscy, lub zdecydowana większość, stwierdzili coś w szczególności, że obiekty te są zdolne do wykonywania dziwnych manewrów, które dla samolotu lądowego byłyby niemożliwe do wykonania, ponieważ wydają się uciekać od wszelkiej możliwej fizyki

Kiedy to się stało, wiele z dzieci było tak zaniepokojonych, że znaleziono je płaczące i w pozycji płodowej wewnątrz szkoły.

Wydarzenie to miało miejsce podczas pobytu dzieci w szkole, bawiąc się na dziedzińcu podczas przerwy, kiedy nagle pojawił się rodzaj dużego statku, który szybko przykuł ich uwagę. Natychmiast pojawiły się inne, mniejsze obiekty i wylądowały w pobliżu. Ale najbardziej przerażające nie było to; kiedy byli przesłuchiwani, wszyscy mówili to samo: widzieli wiele istot schodzących ze statków, które nie wyglądały na ludzkie.

Historia ta została udokumentowana w profesjonalny sposób, nawet przypadek był analizowany przez różnych specjalistów, w tym dr Johna Macka, psychologa z Uniwersytetu Harvarda. Osobiście rozmawiał z każdym chłopcem i doszedł do wniosku, że każde stwierdzenie było prawdziwe.

Historia ta była szeroko rozpowszechniona na całym świecie, a chłopcy zostali poddani wywiadom kilka dni po incydencie.

Najbardziej zdumiewające jest to, że każdy z chłopców zgodził się powiedzieć dokładnie to samo, ale jak wspomina dr Mack, nie można było znaleźć w ich wypowiedziach żadnej odrobiny kłamstwa, pomimo ich doświadczenia.

735
ZRODLO ARTYKULU

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *