Starożytny rękopis egipski ujawnia lądowanie UFO na Wielkim Sfinksie

Egipscy naukowcy znaleźli tajemniczy i bardzo stary papirus, który zawierał część nieznanej historii Egiptu, dokonano niesamowitych odkryć, a przede wszystkim powstało wiele niewiadomych z konkretnym rysunkiem, który zawierał pergamin. Na jednym z rysunków wielkiego sfinksa, nad egipskim pomnikiem historycznym znajdowała się dziwna nazwa.

Spowodowało to spore zdumienie naukowców odpowiedzialnych za badanie papirusu, ponieważ to co starożytni Egipcjanie katalogują jako dysk światła, który spadł z nieba wysłany przez bogów, wygląda zbyt podobnie do UFO. W rzeczywistości ma zbyt wiele podobieństw do pozaziemskich statków, ogromne artefakty, z wieloma jasnymi białymi światłami wychodzącymi z “spodka” i jest to dokładnie to, co zostało opisane w papirusie tysiące lat temu.

Jeśli to prawda, to znaczy, że bogowie czczeni nie tylko przez Egipcjan, ale przez resztę ludzi na świecie, którzy kochają egipską kulturę, są w rzeczywistości obcymi istotami, które zamieszkują ziemię znacznie wcześniej niż nam się wydaje. W rzeczywistości istnieją badania prowadzone zarówno na Ziemi, jak i w przestrzeni kosmicznej, które wykazały, że lokalizacje wielkich historycznych budynków mają lokalizację, która odpowiada gwiazdom w przestrzeni kosmicznej, a ich kształty mają podobną symetrię i stosunkowo wystarczającą przestrzeń do wylądowania statku.

Wiele z opowieści starożytnych Egipcjan mówi, że ich bogowie zeszli z nieba w latającym dysku z dużą ilością białych świateł, i przyszli na ziemię, aby zbudować lepszy świat i rządzić ludzkością. Ten papirus potwierdza tę historię i ujawnia jeszcze więcej. Badania są nadal w toku, więc musimy być czujni.

1012
ZRODLO ARTYKULU