WikiLeaks: Czy słynny satelita obcych “Czarny Rycerz” został zestrzelony?

Czarny Rycerz byłby satelitą uważanym za pozaziemskiego szpiega ustanowionego na orbicie naszej ziemi ponad 13.000 lat temu. Ostatnio pojawiła się plotka, że z wycieku z WikiLeaks, pochodzącego z anonimowego źródła, pojawiły się obrazy słynnego i legendarnego “Czarnego Rycerza” zestrzelonego przez rakietę. Jest to znany sztuczny satelita, który orbituje lub krążył wokół naszej planety tysiące lat temu i przypuszcza się, że jego pochodzenie jest pozaziemskie.

Te tajemnicze dokumenty WikiLeaks najwyraźniej zawierały dziwne odniesienia łączące je z Czarnym Rycerzem. Ten dziwny satelita został po raz pierwszy znaleziony przez znanego naukowca Nikolę Teslę w 1932 r. Był on bardzo pewny, że jest to bardzo dziwny satelita krążący wokół naszej planety, aby śledzić ewolucję naszej ludzkości.

Nowe zdjęcia rzekomego ataku na satelitę “Czarny Rycerz”, zostałyby przefiltrowane poprzez włamanie do konta Youtubera, rzekomo użytego narzędzia ataku, byłaby to głowica pocisku nuklearnego przeciw-materii, zgodnie z raportami WikiLeaks. Podobno po zderzeniu można było nawet dostrzec oderwane od obiektu jednostki “ucieczkowe”. Czy mógł to być atak na pozaziemskiego satelitę? Czy to możliwe, że został zestrzelony, aby uniemożliwić jakąś komunikację z istotami obcymi?

Następnie ten nowy materiał wysłany do WikiLeaks został umieszczony na tajnym serwerze, aby pokazać “coś” i zgłosić, że zastrzeliliśmy alago w kosmosie. Teoretycy spiskowi i społeczność UFO twierdzą, że może to być Czarny Rycerz.

Więc na co dokładnie patrzymy? Czy to dowód ukrytej broni? Strzelano do satelity czy co?

Dzielimy się z Tobą zdjęciami, abyś mógł wypracować własne wnioski:

zrodlo

961
ZRODLO ARTYKULU