Czy tajemnicze obce rasy zagrażają ludzkości?

Możliwy powód, dla którego te różne grupy odwiedzających krążyłyby wokół naszego systemu byłby związany z faktem, że nasze Słońce jest najbliższym celem w latach świetlnych, co motywuje podróżników wszechświata do podróżowania przez nasz układ słoneczny do przeciążania energii, podczas gdy różne rasy Obcych, którzy mają ciemne zamiary, wchodzą na naszą planetę. To właśnie z powodu tych badań naukowcy specjalizujący się w tematyce Obcych doszli do wniosku, że istnieją 4 różne rodzaje obcych ras, które mają złe intencje dla naszej planety.

Czy istnieją różne rodzaje lub rasy kosmitów?
Prawdopodobnie jednym z najstarszych pytań jest to, jak zachowałaby się nasza cywilizacja, gdybyśmy mieli podejście do istot pozaziemskich i jakie byłyby ich oczekiwania wobec człowieka. Uważa się, że nieznani twórcy przestrzeni kosmicznej posiadają technologie, które są poza naszym rozumieniem i mają różne klasy lub rodzaje gatunków.

Istoty te mają różne gatunki, z których niektóre nazywane są zamiarem zniknięcia ze wszechświata jako rasa, ale inne mają potencjał do wykorzystania ich technologii w dobrych intencjach i prawdopodobnie początek nowego złotego wieku dla gatunku ludzkiego bez nieszczęścia metod całkowicie zniszczonych rządów i przemysłu lub grup, które obecnie dominują nad światem.

Ponadto, sama ta zdolność może być stosowana w mrocznych celach, takich jak niszczenie planety jaką znamy, czy nawet zniewolenie całej ludzkości. Później, po połączeniu wszystkich doświadczeń i opowieści o obserwacjach i pozaziemskich separacjach, jak pokazuje przeszłość podróżnikom galaktyki i tajemniczych wydarzeń, naukowcy doszli do wniosku, że jesteśmy odwiedzani przez istoty należące do obrzeży naszej planety, istnieje możliwość, że istnieją różne rodzaje istot z innych planet, które mają na celu mieć krzyż z nami.

Typy kosmitów, którzy chcą wymazać ludzką rasę
ANUNNAKI: są to istoty, które zamieszkują niewidoczny świat, który ma swoją nazwę “Planeta X”, jak wielu naukowców spekuluje, znajduje się w bardzo odległym miejscu naszego Układu Słonecznego, dlatego nie może być widoczny, ponieważ znajduje się w odległości niemożliwej do zauważenia.

DRAKNIANY: Jak określa jego nazwa, odnosi się do stworzenia o cechach reptiliańskich, które może osiągnąć wagę 900 kilogramów i średnią wysokość od 4 do 6 metrów.

REPTILES: Uważa się, że istoty te pochodzą z ziemi i mają długie źródło pozytywnych i ciemnych wpływów dla człowieka, jednym z ich głównych celów byłoby wykorzystanie nas jako gatunku zasobów.

THE HIGH GRAYS: Są to kosmici, którzy mają wiele wspólnego ze spotkaniami UFO i opowieściami o uprowadzeniach kosmitów. Jak widzimy w mediach, są wysokie i bezwłose, często blade w wyglądzie, i są jednym z najbardziej zaawansowanych technologicznie stworzeń.

zrodlo

1325
ZRODLO ARTYKULU

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *