Czy kosmici odwiedzili starożytny Egipt? Ostateczny dowód

Oto najnowsze dowody, które wskazywałyby, że starożytny Egipt był odwiedzany przez pozaziemskich lub niektórych podróżników w czasie.
W dziedzinie archeologii jest wiele informacji, które wskazywałyby, że starożytny Egipt był odwiedzany przez kosmitów. W zeszłym tygodniu rozmawialiśmy o kilku nowoczesnych pojazdach, które zostałyby wyrzeźbione wśród egipskich hieroglifów. W tym tygodniu wiadomości są bardzo podobne, ale analizowane hieroglify znajdują się gdzie indziej. Ponadto, istniałyby inne dowody na poparcie teorii podróży w czasie lub starożytnych astronautów, ta ostatnia hipoteza w szczególności widzi niektórych cudzoziemców lądujących tysiące lat temu w Egipcie i uczących starożytnych geometrii, architektury i wielu innych materiałów, które pozwoliłyby na budowę monumentalnych dzieł, takich jak piramidy w Gizie.

Hieroglify
Czy naprawdę znamy historię starożytnego Egiptu?

¿Realmente conocemos la historia del Antiguo Egipto?
Strange Mysteries, ufologiczny kanał na Youtube, zamieścił film wideo przedstawiający hieroglify zawierające dowody na podróże w czasie. Wśród tych symboli znajduje się w rzeczywistości rysunek, który przedstawia człowieka używającego lampy do oświetlenia budowanej przez niego piramidy. Jak donosi Daily Star, według narratora filmu, gdyby starożytni Egipcjanie używali pochodni opartych na płonącym oleju, budując mniejsze tunele i pomieszczenia, w które wyposażone są piramidy, wkrótce zostaliby uduszeni. Hieroglify, o których mowa, zostały odkryte w Świątyni Dendary.

Obce hybrydy
Wokół starożytnego Egiptu grawituje wiele żółci. W rzeczywistości, wielu jest przekonanych, że faraonowie byliby obcymi hybrydami.

Gran Pirámide de Egipto extraterrestre descubierto ¿leyenda o realidad?
Teoria ta opiera się na dziwnych cechach fizycznych faraonów, takich jak Akhenaten. Wielu wierzy, że obcy zstąpią na ziemię, dając ludziom swoją wiedzę i narzucając się jako bóstwa. Później zniknęliby, aby osiągnąć niezdefiniowane cele. Echa tej teorii byłyby również zawarte w różnych tekstach świętych.

Prędkość światła

Ale inna detektywistyczna historia o starożytnym Egipcie urzeka czytelników. Mówimy o pomiarach piramid w Gizie, które byłyby związane z prędkością światła. 299,792,458 km/s to pomiar prędkości światła, Wielka Piramida w Gizie, czyli Cheops, znajduje się na 29,9792,458° szerokości geograficznej północnej. Po raz pierwszy człowiek był w stanie zmierzyć prędkość światła w 1950 roku. Teraz możemy tylko czekać na wiadomości z dziedziny ufologii i archeologii.

UFO obecne w niektórych hieroglifach, obcy odwiedzili starożytny Egipt?
Wielka Piramida Egiptu odkryta pozaziemsko, legenda czy rzeczywistość?

Czy kosmici mogli przybywać do Egiptu w czasach starożytnych? Czy te UFO są reprezentowane?

El misterio del gato y su estatus en el Antiguo Egipto
Naukowcy na całym świecie szukają dowodów na istnienie kosmitów i na to, że nasi przodkowie byli odwiedzani przez tych kosmitów już dawno temu, co dowodzi starożytnej teorii astronauty. Niektóre reprezentacje znalezione w tekstach napisanych starożytnymi hieroglifami, według niektórych uczonych, przedstawiają samoloty i helikoptery i są pewnym dowodem na to, że starożytni Egipcjanie byli odwiedzani przez rasę kosmitów, którzy przywieźli im bardzo zaawansowane technologie z ich cywilizacji. W rzeczywistości, według wielu uczonych, faraonowie nie byli niczym więcej niż obcymi hybrydami.

Ale zobaczmy, o co w tym wszystkim chodzi.

Czy hieroglify zawierają dowody na istnienie kosmitów?
Tajemnica kota i jego status w starożytnym Egipcie

Według teoretyków spisku i archeologów niektóre starożytne hieroglify zawierają dowody na to, że wiele lat temu odwiedziła nas obca cywilizacja, a przedstawienia samolotów i helikopterów w tych pracach są dowodem na to, że starożytni Egipcjanie byli odwiedzani przez obcych, którzy przywieźli im zaawansowane technologie z przyszłości. Pisma te, datowane 3000 lat temu, zostały odnalezione w świątyni Seti I w Abydos w Egipcie i przedstawiają helikopter, samolot i futurystyczny pojazd i są umieszczone wśród owadów, symboli i węży powszechnych w egipskim piśmie. Pisma te znane są jako “helikopterowe hieroglify” i wielu zwolenników tej teorii twierdzi, że gdyby starożytni Egipcjanie zaprojektowali te nowoczesne środki transportu, musieliby je zobaczyć lub zaobserwować obrazy, które je przedstawiały.

Według konspiratorów, ta obca “zaawansowana rasa” przyniosła na Ziemię swoje zaawansowane technologie przyszłości i była twórcą piramid w Gizie, Stonehenge, oraz innych znanych na całym świecie zabytków, które do dziś owiane są tajemnicą. Ale to nie wszystko, co uczeni muszą interpretować, ponieważ jeden z uczonych wezwał NASA do obalenia ich teorii na temat istnienia Nibiru.

Czy wielkie pomniki są dziełem kosmitów

Ufolog Steve Mera włączył hieroglify helikopterowe do swoich wykładów na temat UFO jako część debaty. Podczas jednego z wykładów w Warminster w Wiltshire wyjaśnił w tekście, jak został przedstawiony helikopter, wskazując na to, co wyglądało jak łopatka wirnika i ster. W rzeczywistości uczony stwierdził, że choć nie jest pewne, czy te przedstawione w hieroglifach były samolotem czy helikopterem, to jednak konieczne byłoby przeprowadzenie dogłębnych badań, gdyż wywróciłoby to do góry nogami poszukiwania obcego życia na ziemi i mogłoby potwierdzić hipotezę o podróżach w czasie.

Sceptycy sprzeciwili się jednak, że gdyby Egipcjan odwiedził obcy naród, na pewno by o tym wspomnieli, gdyż większość wydarzeń została zarejestrowana i byli bardzo dumni ze swoich osiągnięć. Wydaje się niemożliwe, aby wydarzenie tak ważne, jak to, które jest odwiedzane przez ludzi pozaziemskich, było milczeniem. Co więcej, oryginalne fotografie hieroglifów, o których mowa, zawierają te formy, ale obrazy te zostały ulepszone cyfrowo, aby uczynić je bardziej przejrzystymi. Jak zawsze, to od ciebie zależy, w co uwierzysz.

1015
ZRODLO ARTYKULU

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *