Czy tajemniczy postęp technologiczny zawdzięczamy obcym?

Nie jest tajemnicą, że w ostatnich latach rozwój technologiczny rozwijał się w przytłaczającym tempie. Zniknęły ogromne komputery, które nie były zdolne do wykonywania więcej niż jednego zadania na raz, a my dokonaliśmy skoku do maszyn zdolnych do symulowania kompletnej rzeczywistości. Ale dlaczego rozwinął się tak szybko w tak krótkim czasie? Wielu naukowców przypisuje przytłaczający rozwój technologiczny faktowi, że mają na niego wpływ ludzie pozaziemscy, podobnie jak to miało miejsce tysiące lat temu u Sumerów czy Egipcjan.

Nie jest tajemnicą, że wielu specjalistów i uczonych w tej dziedzinie twierdzi, że światowy rząd posiada pozaziemskie technologie, a nawet twierdzi, że ma stosunki międzygalaktyczne. Istnieje wiele historii i anegdot, które przeszły przez te lata, które skłaniają nas do myślenia, że rządy rzeczywiście starają się uciszyć lub ukryć wszelkie informacje o Obcych związanych z rządami.

Mógłby to być sposób na przywrócenie systematycznej kontroli nad masami i zakotwiczenia się znacznie bardziej w mocy, podczas gdy Obcy mieliby naturalne, ważne dla nich korzyści.


Czy nikt nie pamięta końca nowej wówczas reklamy Samsung Galaxy S2? Propaganda zakończyła się hasłem “made for human”. Co to znaczy? Futurystyczny żart czy błąd redakcyjny reklamy zrobionej przez inne istoty? Nie jest tajemnicą, że technologia dotykowa była na niemal prehistorycznym poziomie dziesięć czy piętnaście lat temu w porównaniu z tym, co mamy teraz.

To całkiem ciekawe pytanie. Dzięki swojej wielkiej technologii mogliby zdominować Ziemię i stać się naszymi władcami na siłę.

Być może są już tutaj, od wielu lat, i nieświadomie byli naszymi władcami na zawsze i dali nam tylko wolną wolę do wykuwania własnego losu. Lata temu wiadomo, że na Ziemi byli kosmici, istnieje wiele dowodów starożytnych cywilizacji, które to potwierdzają, jak również dowody na wiedzę, którą zdobyli. Może dzisiaj zdecydowali, że potrzebujemy “pomocy”, żebyśmy nie utknęli.

Wciąż istnieje wiele sceptycyzmu na ten temat, w dużej mierze nieuzasadnionego przez same media, które mogą być kontrolowane przez te światowe elity pracujące z kosmitami. Tak czy inaczej, na chwilę obecną jest to korzyść dla naszego społeczeństwa, ale nie wiemy, jakie konsekwencje może ona przynieść w przyszłości.

830
ZRODLO ARTYKULU

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *