Przybycie cywilizacji pozaziemskich na Ziemię mogłoby się spełnić ?

Obcy będą nas kontrolować zgodnie ze starożytną przepowiednią
Istnieje wiele proroctw, które przepowiadały koniec świata, niektóre z ubiegłego wieku, inne rzekomo mogły się spełnić w tym roku, jednak głównym tematem jest to, że koniec świata jest prawdziwy i może być spowodowany wpływem Nibiru lub inwazji obcych. W odniesieniu do tego ostatniego, istnieje duże prawdopodobieństwo, że spełni się ono bardzo szybko, szczególnie, że francuski prorok Nietzermann powiedział, że od 2015 roku obserwacje UFO i uprowadzenia pozaziemskie zaczną się mnożyć, aby rozpocząć inwazję. W połowie 2018 roku możemy Państwa zapewnić, że to prawda.

Jakiś czas temu znaleziono nagranie wideo, które najwyraźniej zostało zarejestrowane w 1987 roku, w którym francuski prorok mówi, że Obcy stopniowo osiedlali się na ziemi, początkowo tylko niewielka liczba ludzi zdawała sobie z tego sprawę, ale z czasem wydarzyłoby się więcej wydarzeń ufologicznych, tak wiele, że naukowcy zaakceptowaliby, że Obcy istnieją i będą nami rządzić przez nieokreślony czas, przynajmniej do czasu, aż się ujawnia i wybuchnie wojna między rasami.

Przepowiednia ujawnia, że obcy będą nas kontrolować jak maszyny.
Nietzermann powiedział, że istoty pozaziemskie przybyły na naszą planetę jako mikroorganizmy, łatwe do opanowania bakterie, po czym będą szukać sposobu na inkubację w naszych organizmach, aby się wzmocnić, na początku myślelibyśmy, że nasze fizyczne dolegliwości pochodzą od jakiejś choroby, ale w rzeczywistości są to istoty, które przejmują nasz organizm, aby kontrolować go według własnej woli, kiedy nadejdzie moment końca.

Bez wątpienia ich inteligencja ułatwiłaby obsługę każdej maszyny, a wraz z nią kontrolę nad umysłami i ciałami ludzi, być może dlatego jest tak wielu ludzi, którzy twierdzą, że zostali uprowadzeni przez obcych, ponieważ już rozpoczęli inwazję i eksperymenty na ludziach. Czy rządy świata o tym wiedzą? Możliwe, że jeśli nie zaprzeczą wszystkim dowodom obcego istnienia, pytanie brzmi: co by na tym zyskali? Według konspiratorów, władcy zostaliby zwolnieni z kontroli i żyliby.

873
ZRODLO ARTYKULU

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *