Co stoi za tym dziwnym obcym żołnierzem na planecie Mars?

Nie ma wątpliwości, że pomimo setek fałszywych wiadomości, które obfitują w sieci, YouTube stał się idealnym sprzymierzeńcem do wirusowania tych filmów, które konwencjonalna prasa próbowała cenzurować. Od UFO do dziwnych stworzeń. Kilka dni temu pojawił się film o tym, co może być obcym żołnierzem na Marsie. Wiadomości wywołały poruszenie w całej sieci, a to oznacza, że wideo zostało przesłane przez samą NASA. Nadal istnieją wątpliwości, czy ten marsjański żołnierz jest prawdziwy, czy wręcz przeciwnie, czy jest to jakiś błąd wizerunkowy.

Czy teleskop rejestruje pozaziemskiego żołnierza na Marsie?
Rzekome odkrycie ukazuje nam to, co wydaje się być sylwetką humanoidalnego stworzenia na powierzchni Marsa, wywołując wielkie poruszenie na portalach społecznościowych i forach internetowych, ponieważ obrazy zostały uchwycone przez samą agencję kosmiczną i oczywiście spekulacje i teorie o rzekomej inwazji pozaziemskiej na Ziemię rozprzestrzeniają się jak dziki ogień.

Według filmu, który został wyemitowany w sieci za pośrednictwem kanału YouTube “Secuereteam10”, można zauważyć zaskakujące odkrycie, które zostało nawet potwierdzone przez własną agencję kosmiczną Stanów Zjednoczonych, NASA. Oczywiście, spowodowało to, że wielu naukowców wypowiedziało się na ten temat, wyrażając swoje opinie na temat dziwnego “żołnierza” z Marsa.

Aparece imagen de un extraño soldado extraterrestre en Marte
Na zdjęciach możemy docenić, jak na powierzchni czerwonej planety stoi swego rodzaju umundurowana “istota”. Dwunożny humanoid wydaje się być ubrany w mundur wojenny, z obu ramionami trzymającymi jakiś rodzaj broni. Jakby to był obcy gotowy do walki.

Czy eksperci potwierdzają obcego?
Niektórzy eksperci, w ich opinii, zgodnie z tym wydarzeniem, wykrzyknęli prawdę o dziwnych rasach, które istnieją nie tylko na zewnątrz, ale także wewnątrz Ziemi. Bez wątpienia mógłby to być jeszcze jeden dowód na to, że UFO i Obcy nie są tylko figurą fikcji, ale że są rzeczywiście prawdziwi i bliżej niż nam się wydaje.

Inni naukowcy niechętnie odnoszą się do obrazów uchwyconych na YouTube, twierdząc, że może to być jakiś sztuczny “posąg”, ponieważ nie można go odnieść do jakiejś naturalnej formacji typowych skał Marsa.

Oczywiście intryga obudziła wszystkich ludzi, którzy byli w stanie zobaczyć te obrazy, będąc zaskoczeni przede wszystkim tym, że sama NASA potwierdziła te obrazy jako swoje własne. Czy jesteśmy w obecności przyszłej wojny?

zrodlo

1185