Odkryto historię stojącą za ukrzyżowaniem Jezusa

Chociaż Biblia mówi nam, że Jezus Chrystus został ukrzyżowany dla ludzkiego zbawienia i że tylko Rzymianie, inni ukrzyżowani i jego matka byli obecni przy tej egzekucji, możliwe jest, że istnieją dowody, że obce statki również były świadkami tego krwawego wydarzenia. Ten wniosek został osiągnięty dzięki obrazowi umieszczonemu w katedrze w Gruzji.

Obraz znajduje się w cerkwi prawosławnej w Swietickiej. Widać w nim ukrzyżowanego Mesjasza, a wokół niego tłum. Ale na dodatek, na niebie tuż pod jego ramionami widać dwie niezwykle dziwne obiekty. Są to dwa gatunki statków kosmicznych, jeden czerwony i jeden całkowicie biały z 3 szczytami tuż pod zaokrągloną powierzchnią.

Ufologów i całe środowisko naukowe zastanawia fakt, że te dwa obiekty znajdują się dokładnie w obrazie nawiązującym do Mesjasza, ponieważ ujawniłoby to nie tylko, że istoty te istnieją od czasów starożytnych, ale także, że były obecne w epoce rzymskiej i chrześcijańskiej. Te objawienia mogą nawet zmienić nasze spojrzenie na świat i historię, jaką znamy.

Ludzie, którzy osobiście widzieli ten obraz, twierdzili, że Kościół jest świadomy obcej egzystencji, a inni bardziej odważali się powiedzieć, że w rzeczywistości Jezus był jednym z nich. Należy zauważyć, że obraz ten powstał wiele, wiele lat temu, być może w XI wieku. Wierzący twierdzą, że nie są to UFO, ale anioły, które widziały śmierć Zbawiciela Ziemi, ale te stwierdzenia są całkowicie sprzeczne, ponieważ na razie anioły były zilustrowane skrzydłami, a nie dokładnie wyglądem statków.

Jednak naukowcy i eksperci w dziedzinie ufologii nadal prowadzą badania nad obrazem w celu określenia dokładnego pochodzenia statków. Podzielcie się nimi na swoich portalach społecznościowych!

939
ZRODLO ARTYKULU

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *