Co naprawdę stało się z tym obcym gadówką na YouTube?

6 września na jednej z największych platform internetowych miało miejsce dziwne wydarzenie. YouTube miał awarię systemu przez około godzinę. Nic dziwnego, gdyby nie liczne plotki, że teorie narodziły się w ciągu kilku minut, wspominając, że YouTube nie upadł, ale że to ta sama firma celowo wyrzuciła platformę, aby nie dopuścić do ujawnienia się filmu obcego gadów.

YouTube przestał działać z powodu obcego wideo?
Teorie tworzone przez wszystkie portale społecznościowe i fora internetowe mówią o filmie, w którym można było obserwować kilku polityków w złowieszczej sytuacji, gdzie gnębiono lub poświęcano istotę wyglądającą jak gnida. Ale musimy pamiętać, że Internet jest pełen wielu fałszywych teorii i to, jak się wydaje, może być jedną z nich.

Po pierwsze, YouTube nie spadł tylko na jedną godzinę, jego całkowity spadek nie, ale platforma już przedstawił niepowodzenia od wczesnych godzin dnia, niektórzy użytkownicy powiedzieli, że nie mogą przesyłać filmów, na przykład. Ponadto, to dziwne, że pracownicy firmy powalają całą platformę na całym świecie na film, bez względu na to, jak złowrogi on jest.

Wszystko wskazuje na to, że wiadomości rzekomego reptilianina to nic innego jak typowe “Fałszywe wiadomości” lub fałszywe wiadomości, próba ukrycia czegoś poprzez absurdalne historie, aby odwrócić uwagę społeczeństwa.

Obcy jako czynnik rozpraszający uwagę?
Jest bardzo prawdopodobne, że w tej chwili światowa elita nadal świętuje, że ich rzekomy “reptilian” przykuł uwagę wszystkich, podczas gdy znacznie większe wydarzenie miało miejsce tuż pod naszym nosem.

Na przykład, w miarę jak rosła opowieść o upadku platformy, pojawiła się jedna z najważniejszych wiadomości medycznych z ostatniego roku i okazało się, że lekarstwo na wirusa HIV jest możliwe, choć brak jest potwierdzenia. Ale ta wiadomość poszła pod stół i nie miała pożądanego wpływu z powodu upadku YouTube. Były nawet media, które nawet nie wspomniały o wiadomościach, ale ich gwiazda mówiła o rzekomym wideo.

To oczywiste, że elity nie chcą, byśmy się obudzili i zdawali sobie sprawę z tego, co robią, chcą, byśmy byli zdominowani i otrzymują to.

zrodlo

903
ZRODLO ARTYKULU

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *