19 powodów, by sądzić, że odwiedziły nas pozaziemskie cywilizacje

Jeśli w tym momencie nie jesteś wierzący, znaleźliśmy kilka dobrych argumentów, które mogą zmienić twoje zdanie. A jeśli już wierzysz w kosmitów , ta lista jeszcze bardziej potwierdzi twoje przekonania.

  1. Kosmici unikają nas

Czy zastanawiałeś się kiedyś, dlaczego nie ujawniają się światu? Albo dlaczego kontakt nie jest masowy wobec ludzkości? To prosta odpowiedź (nie są zainteresowani). Życie pozaziemskie z jakiegoś powodu potrzebuje ludzkości w operacyjnym „funkcjonowaniu” z całym swoim funkcjonalnym „systemem” i określonym porządkiem. Jednym z największych założeń jego istnienia jest właśnie jego podstęp wobec ludzkiego świata. Innymi słowy, jednym z najsilniejszych dowodów na istnienie kosmitów wśród nas jest to, że nie tylko stali się publicznie widoczni. Również … czy możemy uznać gatunek ludzki za przyjazny?

2. CIA i rządy zainwestowały dużo pieniędzy w badania UFO

W 1952 r. Grupa CIA o nazwie Psychological Strategy Board doszła do wniosku, że jeśli chodzi o UFO, amerykańska opinia publiczna była niebezpiecznie łatwowierna i podatna na „histeryczne masowe zachowanie”. Grupa zaleciła kampanie „dyskredytujące”, aby zmienić zainteresowanie opinii publicznej niewyjaśnionymi zjawiskami. Wydaje się jednak, że rząd był zainteresowany: w grudniu Pentagon potwierdził istnienie zaawansowanego programu identyfikacji zagrożeń lotniczych. Stworzony w 2007 roku przez senatorów Teda Stevensa (który doniósł, że ścigany jest przez tajemniczy przedmiot), Daniela Inouye, a następnie przywódcę większościowego Harry’ego Reida, i sfinansował z 22 milionów dolarów „ czarnych pieniędzy”„Z budżetu Departamentu Obrony program badał i oceniał raporty z obserwacji UFO , z których wiele pochodziło od członków amerykańskiej służby.

Program zidentyfikował pięć obserwacji pokazujących tajemnicze obiekty, które wykazały pewien poziom „zaawansowanej fizyki”, znanej również jako „rzeczy, których ludzie jeszcze nie potrafią”: obiekty zostały przyspieszone siłami g zbyt silnymi, aby ciało ludzkie mogło je wytrzymać, albo osiągnęli prędkość naddźwiękową bez śladu ciepła lub huku dźwiękowego, albo zdawali się opierać wpływom ziemskiej grawitacji bez żadnej struktury aerodynamicznej, która zapewniłaby im siłę ciągu lub wzniesienie. „Nikt nie był w stanie dowiedzieć się, czym one są” – powiedział Luis Elizondo , który prowadził program do października ubiegłego roku, w ostatnim wywiadzie.

Elizondo mówił także o „metamateriałach”, które mogły zostać odzyskane z niezidentyfikowanych zjawisk lotniczych i przechowywane w budynkach należących do prywatnego wykonawcy z kosmosu w Las Vegas; najwyraźniej mają kompozycje materiałowe, których naturalnie nie występują na Ziemi i których odtworzenie byłoby wyjątkowo drogie. Według raportu Pentagonu z 2009 r. Streszczonego w „New York Timesie”, „Stany Zjednoczone nie były w stanie obronić się przed niektórymi odkrytymi technologiami”.

3. Unikamy zbytniego powrotu na Księżyc

Po co budować stacje kosmiczne, skoro łatwiej byłoby zbudować bazę księżycową? Wiemy, że skały księżycowe mają wysoką zawartość tytanu, dzięki czemu moglibyśmy zbudować z nich bazę księżycową: minimalna potrzeba wysyłania materiałów budowlanych. Dlaczego więc biznesmeni nie wydobywają tytanu (rzadkiego i cennego metalu na Ziemi) na Księżycu, skoro robią to fortunę? Dlaczego, kiedy Ziemia jest przeludniona, nie mamy dużej bazy księżycowej, która wchłonąłaby część tej populacji? Dlaczego agencje nieruchomości nie stają się szalenie bogate, sprzedając nieruchomości na Księżycu? Dlaczego nie używamy Księżyca jako miejsca startu na Marsa i nie tylko?

Księżyc został zbudowany nie tylko przez kosmitów, ale nadal jest zamieszkany przez kosmitów. A NASA wie … to wiedziała, odkąd poszli tam po raz pierwszy. Dlatego nigdy nie wrócili i dlatego nie pozwalają nikomu się wspinać. Obecni mieszkańcy Księżyca nie chcą tam ludzi i powiedzieli NASA.

4. Nagle naukowcy są bardziej optymistyczni co do możliwości życia pozaziemskiego
Nagle naukowcy są bardziej optymistyczni co do możliwości życia pozaziemskiego

Zaledwie 30 lat temu nie odkryliśmy żadnej planety poza naszym Układem Słonecznym. Teraz znamy ich ponad 3000 i wiemy, że prawie wszystkie gwiazdy na nocnym niebie mają co najmniej jedną planetę na swojej orbicie. „ Nawet ludzie niezbyt zainteresowani nauką wiedzą, że odkryliśmy, że planety są tak powszechne jak hydranty przeciwpożarowe, są wszędzie ” – mówi Seth Shostak, główny astronom z Instytutu SETI . „ Jeden na pięciu lub jeden na sześciu może być planetą podobną do Ziemi. „

Nie oznacza to, że znajdujemy dokładną replikę Ziemi, ale nie musimy. Nasze badanie innych planet i księżyców w Układzie Słonecznym pokazuje nam, że wiele światów posiada niezbędne składniki do życia – atmosferę, związki organiczne, płynną wodę i inne potrzeby. ( Na przykład księżyce krążące wokół Jowisza i Saturna mają całe podziemne oceany .)

5. W poszukiwaniu egzoplanet istnieje duży optymizm

ChadoNihi / Pixabay
Naukowcy uważają teraz, że każda z pięciu lub sześciu planet może nadawać się do zamieszkania, na podstawie dwóch ogólnych kryteriów: są skaliste i znajdują się w regionie orbity gwiazdy zwanym „ Strefą Złotowłosa ”, gdzie nie jest za zimno. nie są zbyt gorące, ale są idealne, aby umożliwić tworzenie się ciekłej wody na powierzchni. A gdzie jest woda, może istnieć życie. Pozaziemscy badacze i entuzjaści są bardziej podekscytowani tymi siedmioma:

Następny B : Najbliższa odkryta egzoplaneta jest także potencjalnie nadającym się do zamieszkania światem, jeśli gwiezdne wiatry nie powodują jej sterylności. Nie jest całkowicie nie do pomyślenia, że ​​możemy wysłać sondę i przestudiować ją bezpośrednio w tym stuleciu – a nawet pojechać do niej kiedyś.

System TRAPPIST-1 : Czerwony karzeł w centrum tego ma na swojej orbicie aż siedem planet – z których trzy znajdują się w obszarze Złotowłosa, ale wszystkie wydają się mieć pewien stopień potencjalnego zamieszkiwania – i są takie blisko siebie, że życie na jednej planecie może szybko rozprzestrzenić się na inną.

LHS 1140b : To nie byłaby planeta, którą moglibyśmy skolonizować. Jest prawie siedem razy większa od masy Ziemi i 40 procent większa, co czyni ją „ super-Ziemią ”. Ale jego masa oznacza, że ​​zachowałby gęstszą atmosferę, która byłaby w stanie utrzymać ciepło i wygodniej dla życia niż w większości innych miejsc.

Ross 128 b : Jedna z najlepszych, jakie do tej pory mamy, aby znaleźć życie na innej planecie. Krąży wokół nieaktywnej gwiazdy czerwonego karła, co oznacza, że ​​prawdopodobnie nie została uderzona przez promieniowanie słoneczne. I czy wykryliśmy dziwne sygnały pochodzące z pobliskiej gwiazdy macierzystej, sygnały, które mogą mieć inteligentne pochodzenie?

Mars: Mars ma wodę, którą znamy od 2015 roku. Chociaż planeta wygląda obecnie jak jałowa pustkowie, nie ma powodu, aby wykluczać możliwość znalezienia istot pozaziemskich zamieszkujących jaskinię lub szczelinę.

Światy oceaniczne (Europa, Enceladus, Tytan): Wiele księżyców Jowisza i Saturna wykazuje oznaki posiadania ciekłego oceanu pod powierzchnią.

6. Wielkie postacie mają obsesję na punkcie obcego kontaktu
Robert Bigelow

Jako dziecko Bigelow obserwował, jak rząd testuje bomby atomowe z okna sypialni, a on i jego koledzy z klasy mogli zobaczyć grzybowe chmury kwitnące nad pustynią Mojave ze szkolnego placu zabaw. Dla niektórych takie wspomnienia są materiałem na dystopijne piekielne krajobrazy Zimnej Wojny, ale Bigelow pamięta je jako objawienie. Nawet wtedy Bigelow wiedział, że nie będzie naukowcem (był ponury w matematyce), więc postanowił zarobić jak najwięcej pieniędzy w nadziei, że pewnego dnia sfinansuje swój własny program kosmiczny. Następnie zarobił co najmniej miliard dolarów z Budget Suites of America, długoterminowego wynajmu moteli w południowo-zachodniej części kraju. Teraz prowadzi Bigelow Aerospace,

Elon Musk

Musk jest zdecydowany wykorzystać swoje 21 miliardów dolarów na kolonizację Marsa. Twoja firma SpaceX desperacko próbuje obniżyć koszty podróży kosmicznych w nadziei na rozpoczęcie kolonizacji Marsa przez milion ludzi. „Jeśli nie przeprowadzamy symulacji, być może jesteśmy w laboratorium i istnieje zaawansowana obca cywilizacja, która z ciekawości obserwuje, jak rozwijamy się z ciekawości, jak pleśń na szalce Petriego” – mówi Musk.

Paul Allen

Kiedy Kongres ograniczył fundusze na polowanie na kosmitów w NASA w 1993 roku, Allen przekazał miliony Instytutowi SETI; W 2009 roku tablica teleskopu Allena rozpoczęła przeszukiwanie kosmosu. Allen przekazał na projekt dodatkowe 30 milionów dolarów, co stanowi gwarancję, że jeśli rodzic wykryje pozaziemskie oświadczenie, Allen będzie pierwszym nienaukowcem, który się dowie.

Jurij Milner

W ubiegłym roku Milner, nazwany na cześć rosyjskiego kosmonauty, ogłosił plan wysłania statku kosmicznego do Enceladusa, księżyca Saturna, w poszukiwaniu życia pozaziemskiego. Milner finansuje również Breakthrough Listen, dziesięcioletni projekt wykorzystujący teleskop w Zachodniej Wirginii do wyszukiwania inteligentnych komunikatów życiowych, oraz Breakthrough Starshot, we współpracy z Markiem Zuckerbergiem i nieżyjącym już Stephenem Hawkingiem.

7. niektórzy wybitni ludzie w wojsku i rządzie
Nick Pope

„Wiedzcie, że są ludzie, którzy obserwują nasze niebo, aby chronić śpiące masy”, ostrzega w swoich wspomnieniach były szef badań UFO w Wielkiej Brytanii. „Ale wiem też, że nie wszyscy potencjalni intruzi w naszej przestrzeni powietrznej mają dwa skrzydła, kadłub i ogon, i nie wszystkie pojawiają się na naszym radarze.” Złowroga rada papieża wynika z czasu, jaki spędził w latach 90., sprawdzając tysiące Incydenty paranormalne, od kręgów zbożowych po rzekome porwania przy łóżku. Podjął tę pracę pewny, że coś takiego „po prostu przytrafiło się dziwakom”, ale niewytłumaczalne obserwacje wkrótce przekonały go, że „toczy się wojna” z kosmitami. Co gorsza, brytyjskie Ministerstwo Obrony wycięło fundusze ze swojego dawnego biura UFO w 2009 roku, więc wszystko, co jest na zewnątrz, „może zaatakować w dowolnym momencie” – uważa papież. Malejące szanse ziemian sprawiły, że ostatnio stało się to bardziej fatalistyczne: po tym, jak naukowcy zasugerowali, że „Oumuamua – dziwnie ukształtowana asteroida, która jest pierwszym międzygwiezdnym obiektem, który przechodzi przez nasz Układ Słoneczny – może być statkiem kosmicznym kosmita, argumentował w grudniu, że „prawdopodobnie nie przeżylibyśmy inwazji kosmitów”, ponieważ jeśli nas znajdą, jasne jest, kto ma przewagę.

Paul Hellyer

Minister obrony Kanady podczas zimnej wojny, który ma teraz 94 lata, uważa, że ​​co najmniej 80 gatunków obcych odwiedza Ziemię od tysiącleci. Grupa nazywa się Tall Whites (ponieważ mogą osiągnąć wysokość bramki do koszykówki) lub Nordic Blondes (ponieważ wydają się być „z Danii lub gdzieś”). Niestety, inni mogą obejmować ekoterrorystów: „Robimy różne rzeczy, które nie są dobrymi menedżerami domów”, powiedział mediom w 2014 roku. „Nie podoba im się to i bardzo to zostawili oczywiście. ”Hellyer dodaje, że z tych kosmitów powstało wiele„ odkryć ”technologicznych. Na przykład mikroczipy i światłowody zostały usunięte z rozbitych pojazdów obcych i poddane inżynierii wstecznej.

Philip Corso

Kariera wojskowa Corso była długa i znakomita, od odbudowy rządu Rzymu po II wojnie światowej jako kapitana wywiadu wojskowego, aż do pracy w zagranicznym biurze technologicznym Pentagonu w latach 60. Wydaje się, że nie powiedział publicznie słowa o kosmitach do 1997 r., Kiedy Simon & Schuster opublikował The Day After Roswell – z prologiem Stroma Thurmonda – zaledwie 13 miesięcy przed śmiercią Corso. To jego historia opisywała dziesięciolecia tuszowania Roswella, a jednocześnie ukrywała jego tajne wyczyny, które, jak twierdził, dotyczyły inżynierii wstecznej znalezionej w kosmicznym statku kosmicznym. W ten sposób świat otrzymał lasery, wiązki cząstek, mikroczipy, a nawet Kevlar, powiedział Corso.

Barry Goldwater

Gdyby wygrał wybory w 1964 roku, jednym z pierwszych aktów jego Białego Domu mogłaby być publikacja ściśle tajnych archiwów UFO. Przez całe życie był zafascynowany prawdą o kontaktach pozaziemskich, w dużej mierze ze względu na jego chęć „dowiedzenia się, co było w” tajemniczym hangarze 18 bazy lotniczej Wright-Patterson, domu projektu Blue Book siły powietrzne W latach 80. wyszło na jaw, że spędził dziesięciolecia pisząc korespondencję z badaczami UFO i nękając wojsko, aby uzyskać dostęp do tak zwanego Niebieskiego Pokoju w hangarze, w którym teoretycy spisku uważają, że ciała pozaziemskie Roswella zostały zachowane. („ Nie tylko nie możesz się w to zaangażować”, Jego przyjaciel generał Curtis LeMay rzekomo zepsuł się w 1975 r.,„ Ale nigdy więcej o tym nie wspominał. „) Goldwater twierdzi, że nie.) Po przejściu na emeryturę w 1987 r. Senator powiedział Larry’emu Kingowi, że Ziemia jest„ jedną z kilku miliardów planet w tym wszechświecie ”. Nie mogę uwierzyć, że Bóg lub ktokolwiek inny kieruje ciałami myślącymi na jednej planecie . ”

Roscoe Hillenkoetter

Będąc pierwszym dyrektorem CIA (mianowanym przez prezydenta Trumana), Hillenkoetter wycofał się z wybitnej kariery w marynarce wojennej w 1957 roku i przyjął pracę w nowej prywatnej grupie badawczej o nazwie National Research Committee on Aerial Zhenomena ( Krajowy Komitet Śledczy Zjawisk Powietrznych ). Jego głównym celem było wywarcie nacisku na rząd, aby ujawnił to, co wiedział o UFO, poprzez badania takie jak Blue Book Project. Hillenkoetter podążył za społecznością wywiadowczą, pisząc rozwścieczone listy z napisem: „ Czas ujawnić prawdę podczas publicznych przesłuchań w Kongresie.„Kiedy w 1960 r. Wskazał, że siły powietrzne zbadały dotychczas 6312 raportów o UFO, ale najwyraźniej próbował„ ukryć fakty ”, wojsko przypomniało Amerykanom, że„ nigdy nie znaleziono dowodów fizycznych, nawet niewielkiego fragmentu. tak zwanego latającego spodka . ”

Oczywiście w latach 80. pojawiła się inna teoria – że Hillenkoetter pomógł prowadzić tajny komitet polityków, oficerów wojskowych i naukowców o nazwie Majestic 12. Ufologowie twierdzili, że ta kabała powstała w 1947 r., Kiedy Truman zaczął mieć panikuje, co zrobić ze wszystkimi pozaziemskimi statkami kosmicznymi, które rząd wciąż znajdował. Istnienie grupy opiera się na archiwach rządowych, które rzekomo zmaterializowały się w 1984 roku. FBI całkowicie zaprzeczyło jej autentyczności, ale oni i Majestic 12 nadal są bardzo popularni ze względu na swoje teorie spiskowe, po tym jak napisali piosenkę „Aliens Exist”. Blink-182, a nawet w jednej z drugorzędnych ramek Twin Peaks.

Dennis Kucinich

Kampania prezydencka Kucinicha w 2008 roku nie ucierpiała z powodu przyznania się podczas debaty telewizyjnej na żywo, że w 1982 roku widział UFO w domu swojego przyjaciela Shirley MacLaine’a w stanie Waszyngton. Ale wyśmiewali obecnego kandydata na gubernatora Ohio; Żartem wśród Beltway było to, że chciał „małego zielonego głosowania”.

Pracownicy byli gotowi zaprzeczyć temu spotkaniu, gdy reporterzy zapytali o przejście z poradnika MacLaine’a z 2007 roku New Age, Sageinging While Ageing, która ujawniła, że ​​Kucinich nie tylko widział UFO, ale także miał czuł „związek w swoim sercu i słyszał instrukcje w swoim umyśle”. Inni świadkowie – trębacz przeszkolony w Juilliard, który pracuje jako ochroniarz MacLaine’a i jego modelowa dziewczyna – również relacjonują widzenie trio samolotów w kształcie trójkąta lecących w zamkniętej formacji. Jego dom znajdował się 50 mil od Mount Rainier, „magnesu na talerzyk” dla fanów UFO z powodu wszystkich pobliskich obserwacji, w tym pierwszego „latającego talerza” w Stanach Zjednoczonych w 1947 roku. Kucinich miał pełne poparcie dla społeczność,

Pomogło to, że w Kongresie robił takie rzeczy, jak próbowanie zakazu broni kosmicznej. Ustawa z 2001 r., Którą napisał, zabronił Stanom Zjednoczonym używania „promieniowania, energii elektromagnetycznej, psychotonicznej, dźwiękowej, laserowej lub innych energii” w celu „wojny informacyjnej, zarządzania nastrojem lub kontroli mentalnej populacje ”. Odnosi się to wyraźnie do „chemicznych steli”, terminu śladów kondensacji odrzutowej, gdy teoretycy spisku uważają, że są one wykorzystywane do wojny biologicznej. W 2008 roku potwierdził jednak tylko, że widział UFO, a następnie dokładnie wskazał moderatorowi Timowi Russertowi, że „więcej ludzi w tym kraju widziało UFO, niż sądzę, że akceptują prezydenturę George’a Busha”.

John Podesta

Kiedy WikiLeaks opublikowało e-maile Hillary Clinton, dziwna liczba kosmitów z Podesty wspomniała o kosmitach i nawiązała kontakt z wierzącymi, takimi jak Tom DeLonge i astronauta Edgar Mitchell. Jako zastępca szefa sztabu Billa Clintona był znany jako fan X-Files, który „wezwał siły powietrzne i zapytałby ich, co się dzieje w Strefie 51”. W 2014 r. Spędził 13 miesięcy doradzając prezydentowi Obamie, a jaka była jego „największa porażka”? Według niego, nie odtajnienie rządowych akt incydentu dotyczącego UFO w 1965 r. W Kecksburgu w Pensylwanii.

Następnie, podczas kadencji Busha, rozpoczęła się publiczna krucjata dla NASA w celu wydania dokumentów UFO dziennikarzowi Leslie Kean, osobie, która ostatecznie stoi za objawieniem Timesa w Pentagonie.

8. Geniusze tacy jak Stephen Wolfram mówią, że może z nimi rozmawiać

W styczniu Stephen Wolfram, filozof komputerowy i autor „uniwersalnego” języka programowania, który relacjonował komunikację kosmitów w filmie o przyjeździe, napisał wyjątkowo długi artykuł na blogu o najlepszym sposobie komunikowania się z kosmitami.

9. Oficjalne uznanie istnienia obszaru 51

Obszar 51 Przez lata rząd zaprzeczał istnieniu obszaru 51. Dziś wiedzą, że tam jest, ale to wszystko. Rząd ma własną linię lotniczą, która przewozi ludzi do Strefy 51 i poza nią, a ludzie w pobliżu byli świadkami UFO na tym obszarze z przerażającą regularnością.

10. Metalowe fragmenty UFO Ubatuba

W 1957 roku mężczyzna o imieniu Ibrahim Sued otrzymał anonimowy list. Ibrahim był felietonistą lokalnej gazety w Rio De de Janiero i otrzymał artykuł o UFO, które wybuchło nad jeziorem. Mężczyzna, który go napisał, twierdził, że był świadkiem tego wydarzenia i podniósł część metalu wypadku, który został wysłany na próbę. Podczas testowania wykazano, że metalem był czysty magnez, którego nie można wyprodukować, zwykle są w nim inne pierwiastki śladowe. Oprócz tego gęstość metalu była nie na miejscu, a ludzie wskazują na te dwa dowody jako dowód, że to naprawdę pochodzi z UFO.

11. Równanie Drake’a

To naprawdę rozwali ci głowę. Równanie Drakesa jest równaniem teoretycznym do obliczenia, ile inteligentnych form życia możemy komunikować. Zasadniczo równanie uwzględnia wiele zmiennych niezbędnych do inteligentnego życia, które można przekazać. Niektóre z tych zmiennych obejmują szybkość powstawania gwiazd, liczbę gwiazd tworzących planety, liczbę planet nadających się do życia oraz liczbę planet rozwijających inteligentne życie, które tworzy jakąś formę komunikacji, którą można wysłać w kosmos. Jeszcze bardziej szalone jest to, że jeśli oszacowania naukowe są brane pod uwagę dla każdej zmiennej, istnieje prawdopodobnie od 20 do 50 000 000 000 inteligentnych cywilizacji. Teraz, aby je znaleźć …

12. Teoria starożytnych astronautów i kosmicznych przodków

Egipskie hieroglify starożytnych kultur, malowidła naskalne i starożytne przedstawienia artystyczne wydają się mieć reprezentacje UFO. Latające spodki są wszechobecne, podobnie jak wizerunki bogów, które niemal idealnie łączą się z akceptowanym wyglądem „szarego” kosmity. W całej starożytnej tradycji prezentowane są historie bogów, które pochodzą z nieba na statkach i przynoszą takie technologie, jak ogień.

Według tych, którzy pogłębili teorię starożytnych astronautów, dowód na istnienie kosmitów istnieje dla nas wszystkich w wielu starożytnych pismach, pismach i legendach z naszej przeszłości, a także w wielu pismach które zdają się nawiązywać do interwencji istot pozaziemskich lub otwarcie o tym mówią. Jest to szczególnie prawdziwe w przypadku brakującego ogniwa, które widziało rozwój człowieka pod względem siły mózgu i umiejętności rozwiązywania problemów niemal z dnia na dzień (względnie mówiąc) .Jeśli istnieje jakakolwiek prawda, że ​​istoty pozaziemskie miały Wpłynie to na historię ludzkości, nie wystarczy odpowiedzieć na pytanie, czy istnieje obce życie.

13. Spójność i Choerencia

Jeśli nie przekonuje Cię liczba obserwacji UFO na przestrzeni lat, to należy wziąć pod uwagę spójność i jednolitość tych obserwacji. Z biegiem lat obserwacje UFO dzielą się na cztery grupy: talerze lub dyski, w formie cygara bez skrzydeł, sferyczne statki, które unoszą się i pędzą, oraz kule światła, które zmieniają kształt. We francuskim raporcie z prawie 1000 obserwacji prawie wszystkie z nich należą do jednej z tych kategorii. Podejrzewasz prawdę?

14. Logika
Wszechświat zawiera 130 miliardów galaktyk i nieskończoną liczbę planet. Nie jesteśmy jedyną planetą z drzewami, oceanami lub o-strefą. Prawdopodobieństwo, że Ziemia jest jedyną planetą z życiem, jest absurdalne z logicznego punktu widzenia, gdy się to bierze pod uwagę. Jeśli nadal nie wierzysz w UFO i życie pozaziemskie, zalecamy zapoznanie się z ogromem i różnorodnością Wszechświata. Ale bądź ostrożny, po prostu przygotuj się na sen z otwartym okiem.

15. Znanych jest wystarczająco dużo przypadków, aby wypełnić encyklopedie
Porwanie Barneya i Betty Hill

Wzgórza (powyżej) twierdziły, że w 1961 r. Jego samochód przejechał jasne światło na autostradzie w New Hampshire i że obudzili się kilka godzin później, a samochód został „namagnesowany”. Z regresywną hipnozą oboje pamiętali, że zostali porwani i sondowani przez małych szarych mężczyzn, co wkrótce stało się de facto opisem kosmitów. (Porywacze Wzgórz były, co ciekawe, bardzo podobne do Selenitów – mieszkańców wysokiego na pięć stóp księżyca, który HG Wells wynalazł dla Pierwszych Ludzi na Księżycu). Betty zaskoczyła władze, gdy zaczęła rysować mapę konstelacji, z której rzekomo pochodziły stworzenia. Początkowo wydawało się to głupie, dopóki kilku naukowców nie zauważyło jego podobieństwa do Zeta Reticuli, układ w konstelacji Reticulum, w dużej mierze nieznany w tym roku. Ich sprawa wywołała powszechny rozgłos, częściowo dlatego, że byli mieszaną rasą w latach 60. i stała się symbolicznym przykładem „bliskiego spotkania”, choć dopiero po latach (sceptycy twierdzą, że opóźniony raport jest sygnałem to mistyfikacja). Szczyt ostatecznie zakończył się filmem „Incydent UFO” z 1975 r. Nakręcony dla telewizji z udziałem Jamesa Earla Jonesa i Estelle Parsons.

Uprowadzenie Antonio Villas-Boasa

W 1957 r. Drobni cudzoziemcy o dużych głowach podobno przybyli do Villas-Boas, młodego brazylijskiego rolnika. Villas-Boas został zmuszony do wejścia na swój statek, skąd stwory pobierały próbki krwi, ze wszystkich miejsc, pod brodą i wcierały jakiś żel. Wkrótce dołączyła do niej blond kobieta o dużych oczach w kształcie migdałów. Zaczął pocierać ciało, a potem zaczął uprawiać seks. Kiedy skończyli, odszedł szybko, co sprawiło, że Villas-Boas miał wrażenie, że był używany do poprawy „zapasów” kosmitów. Nie zareagował dobrze, ponieważ nagle poczuł się wyzyskiwany przez „zagranicznych ogierów” jako „dobry ogier”.

Co dziwne, spotkanie Boasa z jego sondowaniem i przymusowym seksem stało się archetypowym uprowadzeniem kosmitów. Początkowo, rzekomo wystraszony, opowiedział swoją historię João Martinsowi, pisarzowi popularnego serialu magazynu „O Cruzeiro” „Latające spodki” „Straszna misja”. Lekarze potwierdzili, że Boas doznał zatrucia promieniowaniem, ale Martins w końcu rozgniewał się na przykład na historię Boasa, ponieważ jego szkic statku kosmicznego miał niezwykłe podobieństwo do Sputnika Związku Radzieckiego. Ale wszystko poszło dobrze: ukończył prawo, miał czworo dzieci i zmarł, wierząc, że jego dzieci żyły w kosmosie w połowie drogi.

Znak „Wow!”

W 1977 r. Teleskop radiowy Big Ear w Ohio przechwycił 72-sekundowy wybuch dźwięku, który wykazywał oznaki nadejścia z przestrzeni międzygwiezdnej, co może być oznaką komunikacji pozaziemskiej. Anomalia mierzyła 1420 megaherców, częstotliwość w „studni wodnej”, co oznacza zakres emisji radiowych uważany za idealny dla komunikatów międzygalaktycznych, ponieważ jest niezwykle cichy. Jerry Ehman, astronom, który go widział, był tak podekscytowany, że napisał gigantyczne „Łał! Wyjaśnienia astronomiczne dla tego dziwnego zjawiska obejmują tajne satelity szpiegowskie i przelotną kometę, której nikt nie znał w 1977 r. Jednak wielu przyznaje, że nic nie wyjaśnia tego poprawnie, a nawet jeśli sygnał nie dowodzi istnienia kosmitów, nadal jest to „przyciąganie” kosmiczna żyłka ”.

Foo Fighters

W połowie II Wojny Światowej sprawy potoczyły się w tajemniczy sposób dla pilotów Sił Powietrznych latających na nocnych misjach. Donieśli, że widzą światła goniące ich samoloty. Liczba była różna (czasami była to jedna, innym razem dziesięć), podobnie jak kolory (czerwony, pomarańczowy i zielony). Ale niezidentyfikowane obiekty miały wspólną cechę: poruszały się bardzo szybko, z prędkością do 200 mil na godzinę, ale mogły biec w mgnieniu oka. Ci piloci – jedni z najlepszych na świecie – przyznali, że obiekty latały wokół nich. Jego wiedza wzrosła wśród eskadr. W 1944 r. Załoga lecąca wzdłuż Renu w Niemczech opisała, że ​​widzi „osiem do dziesięciu jasnopomarańczowych świateł„ brzęczących ”z dużą prędkością”.

Nazwali swoich tajemniczych towarzyszy powietrznych „bojownikami stóp”, wewnętrznym dowcipem opartym na frazie, którą zwykł deklarować komiks Smokey Stover („Gdzie są stopy, tam jest ogień”). Termin latający spodek nie stał się jeszcze popularny, inaczej wystarczyłby. Niektórzy świadkowie zakładali, że śledzą ogień, odbicia kryształków lodu lub zaawansowaną technicznie broń opracowaną przez nazistów, podczas gdy rząd miał nudne wyjaśnienie jak zawsze: były to „zjawiska elektrostatyczne (podobne do pożaru San Elmo) lub elektromagnetyczne”, za pomocą którego „nigdy nie zostały zdefiniowane”.

Katastrofa UFO w Kecksburgu

W 1965 r. Intensywna kula ognia rozprzestrzeniła się w południowej Kanadzie i Detroit i rzuciła gruz na Ohio, Michigan i Pensylwanię. Oficjalnie ogłoszono średni meteor, ale naoczni świadkowie w małym miasteczku Kecksburg w Pensylwanii twierdzili, że znaleźli w lesie obiekt w kształcie żołędzia wielkości chrząszcza VW ozdobionego hieroglifami. Dziennikarze na miejscu powiedzieli, że wojsko przeprowadziło „dokładną inspekcję” miejsca wypadku i chociaż oficjalna linia była taka, że ​​poszukiwania nie przyniosły „absolutnie nic”, spiskowcy twierdzą, że obiekt był zapakowane w wojskową platformę ciężarówki i że na poziomie Roswell wszystko było zatuszowane.

Jednak na wczesnym etapie pojawiło się drugie wyjaśnienie: była to Die Glocke, podobno tajna broń opracowana przez nazistów, która pozwoliła im cofnąć się w czasie. Przy tak głupim szczęściu, jak „Powrót do przyszłości”, dotarł do wiejskiej Pensylwanii w 1965 roku. Ci obrońcy twierdzą, że oficer SS, nazistowski Hans Kammler, poruszał się po urządzeniu, gdy rozbił się w Kecksburgu, co pozwoliło mu uciec. wojsk sprzymierzonych w dniach poprzedzających Dzień Zwycięstwa i skutecznie integrujących się z powojennym społeczeństwem amerykańskim.

„Latający spodek” Kennetha Arnolda.

Kenneth Arnold, szanowany pilot, powiedział w 1947 roku, że widział dziewięć obiektów, głównie płaskich, przechodzących przez Mount Rainier z prędkością 1760 mil na godzinę. „Miały kształt spodków” – wyjaśnił – „były tak cienkie, że ledwo je widziałem”. Narodził się neologizm.

Arnold zażądał od personelu wojskowego wyjaśnienia, czym są gadżety, jeśli wiedzieli, skoro wykluczył możliwość, że byłyby to pociski kierowane lub nowe typy odrzutowców. Jego najlepsze domysły? „Z innej planety”. Dziesiątki innych wymyśliło podobne obserwacje, z tak odległych miejsc jak Oklahoma i Arizona. Ale Arnold nie lubił swojej nowej sławy. Powiedział, że ludzie zaczęli krzyczeć w kawiarniach, kiedy go zobaczyli i uciekli. Opisał dziennikarzom sytuację jako „poza kontrolą” i żałował, że ludzie „spojrzeli na mnie jako połączenie Einsteina, Flasha Gordona i wariata”.

Luces Phoenix

13 marca 1997 r. Tysiące ludzi w południowej Arizonie mówią, że widziały dziwne światła poruszające się po nocnym niebie na latającym V. Większość jego raportów dotarła między 19 a 22:30 na odcinku 300 mil od Phoenix, przez Tucson i do granicy z Meksykiem. Większość ludzi widziała przelatującego patrona (podobno miał kilka długich boisk), ale siły powietrzne wysłały również drużynę Warthogs A-10 z pobliskiego Barry Goldwater Range na trening tej samej nocy i na szczęście samoloty te wystrzeliły kilka stacjonarnych rozbłysków poza Phoenix, co znacznie skomplikowało każdy spisek UFO z drugim zestawem dziwnych jasnych świateł.

Świadkowie twierdzą, że widzieli pierwszy zestaw świateł – formację klina na małej wysokości – z lornetką; Mówią, że światła były czerwone, miały wyjątkową biel na końcu V, wydawały się pozbawione silnika, a nawet pochyliły się na południowy wschód w dowolnym momencie. Aktor Kurt Russell twierdzi teraz, że widział ich w prywatnym samolocie w pobliżu lotniska w Phoenix, ale kontrola ruchu lotniczego powiedziała mu, że radar był czysty. Gubernator Fife Symington był także świadkiem postaci V. W tym czasie był pewien, że nie byli kosmitami, ale jego zdanie zmieniło się w 2007 r. Po wycofaniu się z polityki: Powiedział mediom, że jako pilot wie „ prawie wszystkie maszyny, które latają ”i że te światła zdecydowanie nie były naziemne.

Porwanie Travisa Waltona

W 1975 r. Zespół rejestratorów twierdził, że jego 22-letni współpracownik Travis Walton zniknął na pięć dni po tym, jak genialny dysk w lasach Arizony uderzył go „niebieskawym promieniem”. Zaintrygowany mówi się, że wędrował poniżej pływającego obiektu i że go porwał. Mówi, że obudził się na stole w sterylnym pokoju otoczonym trzema „dobrze rozwiniętymi płodami” w brązowych szatach. Próbował uciec, zemdlał, a potem odzyskał przytomność, gdy tylko kosmici porzucili go na drodze w Arizonie.

Historia zyskała wiele rozgłosu – władze uważały, że Walton został zabity, a siedmiu naocznych świadków potwierdziło jedno bliskie spotkanie. National Enquirer w końcu zapłacił grupie 5000 dolarów za opowiadanie, po tym jak minęli wariograf, a Walton zgodził się na przesłuchanie przez „prestiżowego” hipnotyzera tabloidu. W 1993 roku Paramount miał premierę filmu Fire in the Sky, który, jak powiedział, był oparty na „najsłynniejszej zarejestrowanej sprawie porwania UFO”. Sceptycy dokonali dziury w tym, co według nich było mistyfikacją, i zauważają, że film NBC James Earl Jones „Incydent UFO” został wyemitowany dwa tygodnie przed incydentem z Waltonem UFO. Jednak spotkanie ma kult do dziś,

Bitwa o Los Angeles

25 lutego 1942 r. Ujawniono informacje o jasnym obiekcie unoszącym się nad Culver City. Rozległy się syreny nalotowe; Armia przystąpiła do strzelania do niego za pomocą 1400 pocisków przeciwlotniczych. W końcu zniknął z pola widzenia, ale nie wcześniej niż w całym mieście zamówiono zaciemnienie, fragmenty pocisków umieszczono w okolicznych budynkach i zginęło pięciu cywilów. Marynarka wojenna wyjaśniła później, że był to balon pogodowy. Ale ufologowie podejrzewali kosmiczny statek kosmiczny, co tłumaczyłoby, dlaczego godzina ciężkiej artylerii nie zdołała wyeliminować ani jednego balonu pogodowego.

Steven Spielberg bezlitośnie satyrowałby incydent z 1941 r., „Spektakularną komedię”. Ale ufologowie natychmiast podejrzewali kosmiczny statek kosmiczny, co tłumaczyłoby, dlaczego godzina ciężkiej artylerii nie zdołała wyeliminować pojedynczego balonu pogodowego. Konspiratorzy umieszczają słynne zdjęcie LA Times jako dodatkowy dowód; wygląda na to, że uchwycił odbijające światło przeszkolenie w obiekcie bardzo podobnym do balonu, bombardowany pociskami. The Times dnia następnego opublikował artykuł wstępny na stronie A1 („Informacje, proszę”), domagając się, aby armia i marynarka wojenna opublikowały więcej informacji, „choćby po to, by wyjaśnić swoje sprzeczne ze sobą wypowiedzi na ten temat”.

16. Opracowano złożone spekulacje, ponieważ nadal nie ma kontaktu masowego
Obcy śpią

Ale mogą nie być martwi, tylko hibernować. Inna teoria sugeruje, że być może istnieje gatunek pozaziemski tak zaawansowany, że nie jest w stanie efektywnie wykorzystać swojej technologii w tym czasie, ponieważ temperatura wszechświata jest obecnie zbyt wysoka. Dobra wiadomość: jednak temperatura wszechświata ochładza się (nawet gdy temperatura Ziemi się nagrzewa). Więc obcy mogli zdecydować się zdrzemnąć przez kilka bilionów lat, czekając, aż najzimniejsza pogoda będzie najbardziej odpowiednia.

Kosmici ukrywają się

Jeśli nawet geniusz taki jak Stephen Hawking pomyślał, że kosmici mogliby nas zniszczyć, gdyby kiedykolwiek nas znaleźli, to może powinniśmy się trochę przestraszyć. Może obcy myślą tak samo, więc ukryli się przed nami. Gdyby inna cywilizacja była wystarczająco inteligentna technologicznie i miała wystarczające zasoby, mogłaby zbudować masywną strukturę orbitalną, taką jak sfera Dysona, aby ją ukryć i zapobiec wykryciu. Lub możesz użyć laserów dużej mocy, aby uzyskać optyczną fasadę, która zapobiega wykryciu twojej planety przez instrumenty teleskopowe.

Obcy nadal ewoluują

Może obce życie jest właściwie wszędzie, ale nie jest wystarczająco mądre, aby z nami rozmawiać. Ewolucja mikrobów jednokomórkowych w ludzi zajęła około 3,5 miliarda lat ewolucji. Może ewoluujemy coraz szybciej i szybciej niż wszyscy inni.

Ludzie nie spędzili wystarczająco dużo czasu na poszukiwaniu

Realistycznie dysponujemy odpowiednim sprzętem do poszukiwania kosmitów od nieco ponad pół wieku. W skali kosmosu ten przedział czasu jest krótszy niż ułamek oka. Proces ten może potrwać wieki, a nawet tysiąclecia, mówiąc z optymizmem.

Obcy już tu są

To tutaj szalą teoretycy spisku. Tak, może kosmici już tu są i jeszcze tego nie odkryliśmy. Być może poświęcają czas na naukę, zanim się ujawnią, a może już ujawnili się niektórym grupom. Prawdy nie ma na zewnątrz, jest tutaj.

17. Brak dowodów naukowych nie stanowi dowodu nieistnienia.
Aby być właściwie naukowym, powinniśmy nazwać to dowodem, a nie dowodem. Teraz, niezależnie od tego, czy istnieją dowody na istnienie życia pozaziemskiego, wszystko zależy od twojej osobistej definicji dowodów: i różni się to od osoby do osoby. Dobrze poinformowany sceptyk powie, że istnieje wiele dowodów na istnienie życia pozaziemskiego we wszechświecie; Słabo poinformowany sceptyk powie, że nie ma. Niektórzy ludzie pozostają pośrodku i powiedzą, że nie wiedzą, czy są jakieś prawdziwe dowody. Metoda naukowa jest niezwykle nowym i młodym „narzędziem” i wspaniale byłoby myśleć, że jest to jedyny sposób poznania rzeczywistości.

18. Życie ewoluowało zbyt szybko na ziemi
Naukowcy szacują, że planeta Ziemia ma około 4,5 miliarda lat. Pierwsze dowody na życie pochodzą od bakterii o ponad 3,4 miliarda lat zwanych stromatolitami w Australii. Ponieważ nawet bakterie są biologicznie złożone, naukowcy uważają, że powstały z form życia, które osiadły na Ziemi jeszcze wcześniej. Jak osiągnąć tak złożony i zaawansowany styl życia, jak Homo Sapiens, tak gwałtowną ewolucję w tak krótkim czasie? Jeśli interwencja pozaziemska nie jest odpowiedzią, Ziemia mogłaby wygrać ewolucyjny odpowiednik loterii i nigdzie indziej nie byłoby tak szczęśliwego we wszechświecie.

19. Podprogowe znaki w Biblii
Biblia jest prawdopodobnie największym odniesieniem do „WIARY” ludzkości, w tym świętym tekście możemy znaleźć wiele dowodów i podprogowych wiadomości o istnieniu pozaziemskim. Napisaliśmy na ten temat kilka artykułów, w których zagłębiamy się w tę niezaprzeczalną rzeczywistość.

1168
ZRODLO ARTYKULU

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *