Pilot, który ścigał pozaziemskie UFO «Tic-Tac» podaje nowe szczegóły

Jeden z pilotów goniących za owalnym UFO Obcych, znany jako “tik-tak”, przekazał dalsze relacje z tego co się stało.

Jak wyglądała obserwacja tykającego obcego UFO?
Pod koniec 2017 r. niektóre filmy wyciekły w tajemniczy sposób. Pokazuje on dziwny obiekt o co najmniej 15 metrowym owalnym kształcie, znany głównie jako “tykanie UFO” (z uwagi na kształt mennicy). Ten ewentualny statek pozaziemski poruszał się z dużą prędkością wzdłuż wybrzeża Kalifornii, jednocześnie będąc przechwytywanym przez kilku pilotów Marynarki Wojennej.

OVNI tic tac visto desde el radar
OVNI tic tac visto desde el radar
Zdarzenie to miało miejsce w listopadzie 2004 roku i cała załoga na pokładzie lotniskowca U.S.S. Nimitz, jak również samoloty eskortujące, zobaczyły tajemniczy obiekt na swoich radarach.

Dowódca David Fravor, który dowodził tą grupą pilotów i jako pierwszy nawiązał bezpośredni kontakt wzrokowy z UFO, wypowiedział się w jednym z pierwszych stwierdzeń na temat tego wydarzenia od czasu wycieku filmów.

Wśród najważniejszych stwierdzeń możemy usłyszeć, że w jego doświadczeniu jako pilota “nigdy nie widziałem czegoś takiego”. Podkreślał prędkość i przyspieszenie, które mógł osiągnąć nie mając żadnych skrzydeł.

Wywiad został przeprowadzony w programie Joe Rogana i jest to ostatni wywiad, jakiego udzielił, a został on przeprowadzony kilka dni temu, kiedy to podał specjalne szczegóły dotyczące tego słynnego incydentu w 2004 roku.

Ujawnienie szczegółów na temat UFO
UFO tik-tak widziany z radaru
UFO tik-tak widziany z radaru
Na początku mówi o swoim F/A-18F Super Hornet i o tym, że nie miał on żadnej broni bojowej. To dlatego, że jego główną misją było proste szkolenie. Stwierdza on również, że w czasie obserwacji radary nie wykryły żadnego samolotu w jego zasięgu. Znacznie mniej był w stanie go skupić, gdy udało mu się go odebrać.

Wspomina on, że UFO całkowicie blokowało sygnały radarowe wszystkich samolotów. Jest to coś, co naprawdę się wyróżnia, ponieważ prawdopodobnie system radarowy Marynarki Wojennej Stanów Zjednoczonych jest najbardziej zaawansowany na tej planecie.

Z drugiej strony, powiedział, że śledztwo w sprawie tego wydarzenia trwa i że sam był ostatnio w Waszyngtonie, aby wziąć udział w “tajnych spotkaniach” wyższych urzędników.

A Dark Mass Possible NSO?
OSP widziane na morzu
OSNI widziany na morzu
Kiedy wspomina się o dziwnych obserwacjach NSO dokonanych przez Marynarkę Wojenną Stanów Zjednoczonych, to właśnie z powodu innego z objawień dokonanych podczas wywiadu. Fravor wspomina o kolejnym tajemniczym spotkaniu w latach dziewięćdziesiątych.

OSNI visto en el mar
OSNI visto en el mar
Tym razem była to dziwna ciemna masa wewnątrz morza. Nurek był na misji, by zahaczyć torpedę, która była w tej części oceanu. Kiedy go obniżyli, natychmiast zgłosił, że jest tam “coś wielkiego”.

“To nie jest podwodna rzecz, to jest gigantyczne i prawie okrągłe… i zbliża się!” Słowa Fravora mówią o tym, jak mężczyzna zaczął krzyczeć przez systemy radiowe, które mają być podciągnięte. Moment, w którym torpeda zostaje całkowicie połknięta przez tę ciemną, okrągłą masę.

Torpeda nigdy nie została znaleziona, a OSNI znów zatonął.

907
ZRODLO ARTYKULU