HISTORIA WILLIAMA MORRISA Część 22

Projekt “Letnia Brama” zakończył się sukcesem, ponieważ Superwizorcy nie zauważali nas przez kilka lat, gdy całą grupą płynęliśmy na ziemskie kontynenty.

Butler i jego załoga zostali zakazani wjazdu na ziemski kontynent z rozkazu prezydenta Fhaela. Gdyby nas tam znaleźli, nie tylko by zakończyli nasze życie, ale próbowaliby wszelkimi środkami zdobyć nasze informacje. Plan musiał być idealny, ponieważ nieudany plan oznaczałby gwarantowany reset na ziemskich kontynentach.

Minęły lata a plany duchowego przebudzenia człowieka w znanych Wam krajach wzrosły i rozwijały się w prawidłowy i bezpieczny sposób. Nauczyciele, którzy weszli przez wspomnianą “Letnią Bramę” mogli prowadzić nauczanie i formę edukacji, na której priorytet jest ważna ludzka dusza, bezwarunkowa miłość i

Niestety, jak to ma miejsce na tych kontynentach, zaczęły pojawiać się pewne “czarne ręce”, które zmieniły to nauczanie i miały człowieka. Ci czarni ludzie sprawiają, że wielu innych się poddaje. Ale jak już mówiłem, były inne plany, aby zastąpić te inne. To była ciągła walka, aby nie zostać odkrytym, a nasze plany nie trafiają do końca w ręce Nadzorców.

Czas więc wdrożyć kolejny plan. Przeznaczone było dla Nawigatora Rodzinnego i lojalnego przyjaciela przybyć z tych krain i opowiedzieć tę historię światu. Zaczął ujawniać główne problemy, o których trzeba było wiedzieć: na przykład, że Antarktyda ma przejścia między lodowymi murami, a za przejściami znajdują się inne kraje. Republika przodków wspomniana została wtedy po raz pierwszy w historii współczesnej ludzkości (o innej nazwie), historia przeplatana tematami w obecnych czasach gospodarczych i społecznych.

Nawigator płci spędził trochę czasu w znanym porcie niedaleko lodowych ścian, gdzie pokazał wiele prawdziwych informacji o Republice, opowiedział o ludzkiej przeszłości, w tym o gigantach.

Wiele informacji zostało zmanipulowanych przed opublikowaniem opowieści, a historia została opublikowana w połowie drogi. Historia była dość myląca i pominęła kilka ważnych punktów, o których nie wspomniano.

Autor skończył się zniknięciem i zamknięciem. Mój wierny przyjaciel pilnie wrócił do naszych krajów, ponieważ zwrócił uwagę Obserwatorów, którzy wszelkimi sposobami próbowali zrozumieć, jak informacja wyciekła.

Wiedzieliśmy, że można się spodziewać niezbyt przyjaznej wizyty, która może przyjść albo od Nadzorców ze Znanych Ziem, albo od Anunnaki mieszkających znacznie dalej poza Matką Republiką. Ale nadzorcy znowu nas uniknęli i to nas wzmocniło. Giganci – jak kiedyś zauważył Butler – prędzej czy później udzielą swojej pomocy. Podzielili się z nami swoją wspaniałą technologią, a my kolejny raz byliśmy o krok przed innymi.

Jakie były kroki Strażników w tej “Cichej Wojnie”? Przełożeni mieli plan wykorzystywania ludzi poprzez integrację ich w swoje technologie. Dałoby im to świetne efekty. Jednak ludzie nie byli przygotowani do tego użytku i była dosłownie bomba zegarowa – wielkie wojny i śmiertelna “plaga” wypuszczona do środowiska dla rozrywki Strażników.

Zaczęły się ludzkie “wyprawy” na Antarktydę i “loty w kosmos” finansowane przywódcy, którzy mieli bezpośredni związek z władzą rządzącą. Dano im, że muszą skupić się na kontynuacji manipulacji nowymi ludzkimi pokoleniami i wspierać ideę, że Ziemia jako przestrzeń jest ograniczona i ograniczona. Wiedza o możliwości innych krajów za Lodowymi Murami została prawie zakopana. Zaczęło się od stworzenia baz wokół całego Pierścienia Antarktycznego, stref wykluczenia i silnej militaryzacji kluczowych obszarów. Niedługo potem odkryto “Letnią Bramę”.

Nadzorcy wzięli to wszystko jako grę, kiedy demonstrowali swoją moc przeciwko naszym. Czujemy, że w jakiś sposób im się podobało, ale wiedzieliśmy też, że są zbyt ryzykowne.

Z książki: Nawigator, który przekroczył lodowe mury

Autor: Mylą nas

690
ZRODLO ARTYKULU

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *