HISTORIA WILLIAMA MORRISA, część 13.

Ile krajów znajduje się za lodowymi ścianami Antarktydy?
„Co najmniej 178 znanych światów – na podstawie informacji, które mogliśmy zebrać” – odpowiedziała She-Ki.
„Ale to nie obejmuje wszystkich krajów i wysp, które istnieją poza nimi” – dodał Butler. She-Ki pokazała kilka stron tej wspaniałej i wyjątkowej księgi i mapy. Zatrzymała się na ziemiach „Anunnaków”, tam jej twarz się zmieniła.
Rasa „Anunnaki” zawsze była wrogo nastawiona do ludzi, She-Ki zauważyła, że ​​są związani starym kontraktem z „Obserwatorami” (pasożytami).


Nie będę się na razie uprzedzać, powiem tylko, że ta rozmowa, jeśli sama podróż już tego nie zrobiła, całkowicie zmieniła moje życie.
Przeszłość Gigantów lub Ludzi-Gigantów była na zawsze ukryta, ich technologia, a także kości ukryte i zapomniane. Wielkość ich historii i nowe odkrycia będą dziś iw przyszłości po prostu wyśmiewane. Niektóre zostały nawet przekształcone w bestie, które nigdy nie zamieszkiwały tych ziem splamionych krwią ich przodków.


„Strażnicy” (pasożyty, „elity”) zawarli pakt, zgodnie z którym człowiek z nowego resetu nigdy nie mógł i nigdy nie powinien się dowiedzieć, że moc człowieka może pokonać niewidzialnego kolonizatora. Kolonizatorzy mają moc, która kontroluje ich, ich ziemię i środowisko. Moc, która sprawia, że ​​człowiek żyje pustym życiem, wykorzystuje go i poniża jego ducha.
Człowiek jest istotą o nieskończonym potencjale duchowym, dlatego też interesują się nim inne rasy. Pasożyci chcą trzymać człowieka w prawie nieznośnym ucisku i nie chcą, aby człowiek uciekł do swojej ogromnej duchowej wolności.


Tak trudno było spać, cała grupa nie spała. Rozmowy toczyły się wokół wszystkiego, co się z nami działo. Czy tak bardzo uwarunkowali nasze umysły? Powtarzaliśmy to w kółko. Czy ta historia jest prawdziwa? Ale jak możemy wątpić w tę historię, skoro jesteśmy na ziemiach za lodowymi ścianami i żyjemy teraz wśród starożytnych gigantów?
Z książki: Nawigator, który przekroczył lodowe ściany

141
ZRODLO ARTYKULU

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *