Odtajnione brytyjskie akta UFO ujawniają oszałamiające szczegóły spotkania UFO na Antarktydzie

Łowcy UFO uważają to za pewnego rodzaju niekwestionowany i decydujący oficjalny dowód, że UFO zostało zauważone na Deception Island 2 lipca 1965 roku, lecąc w tajemniczy i dziwny sposób po niebie.

Brytyjskie akta ujawniają szczegóły spotkania UFO na Antarktydzie
W lipcu 1965 r., 18 lat po niesławnej katastrofie Roswell, gazety na całym świecie ogłosiły sensacyjnymi nagłówkami, że UFO zaobserwowano na zamarzniętym kontynencie Antarktydy, szczególnie z arkadowego oddziału morskiego. w Argentynie i trzech innych bazach, które przeprowadziły operacje na Deception Island: jedna w Argentynie, jedna w Wielkiej Brytanii i trzecia w Chile. Zauważono również, że te trzy kraje oficjalnie poinformowały o tym wydarzeniu. Jednak do tej pory raport brytyjski pozostawał całkowitą tajemnicą. Po spotkaniu z UFO wyszło na jaw

Od czterech oficjalnych informatorów: opublikowano w sumie cztery oficjalne raporty, dwa z FACh (Chilijskie Siły Powietrzne), a dwa pozostałe zostały wydane przez Argentyńską Marynarkę Wojenną. Jednak jednym z aspektów, który najbardziej przykuł uwagę, było to, że Wielka Brytania pozostała całkowicie cicha.

Jednak najwyraźniej to tajemnicze wydarzenie UFO, które miało miejsce w lipcu 1965 roku, zostało zgłoszone i skatalogowane przez British Antarctic Survey. Ale dopiero kilka miesięcy temu dokumenty zostały upublicznione. Rodrigo Moura Visoni, który jest brazylijskim oficerem lotniczym, był odpowiedzialny za znalezienie odtajnionych akt należących do Zjednoczonego Królestwa. Dokument jest raportem, który mówi o obserwacji UFO, która miała miejsce na Deception Island z brytyjskiego punktu widzenia.

Czy ten hipotetyczny odtajniony dokument ma wystarczającą wiarygodność?
W odtajnionym dokumencie można bardzo wyraźnie zobaczyć dane uwierzytelniające

z boku nie ma smug ani części, które są w złym stanie. Plik opatrzony jest nagłówkiem British Antarctic Survey (BAS), jest napisany dla ministra obrony RA Langtona i podpisany przez dyrektora BAS, popularnego ekspedytora Antarktydy Sir Viviana Fuchsa. Jest datowany na 22 października 1965 r. I mówi:

Co powiedział brytyjski dokument?
12 lipca tego roku brytyjska baza lotnicza Deception Island (62º 59 ‘S, Long 60º 34’ W) podaje następujące informacje, które cytuję zgodnie z prośbą: „Baza argentyńska na wyspie Decepción ujrzała poruszające się światło w dniach 7,20 i 3 lipca. Baza chilijska, dokonała obserwacji wojskowych w dwóch ostatnich datach. Migające czerwone, zielone i żółte światło widziane z brytyjskiej bazy 2300 .W dniu 2 lipca zobserwowano dziwny obiekt ktory bardzo szybko poruszal sie na północ, i bardzo szybko przesunol się dwiema falami z zachodu, a następnie cofnoł się utrzymujac kurs w niewielkiej odległości z powrotem na północ, gdzie był całkowicie nieruchomy przez około 20 minut. ”

Uważa się, że cały ten łańcuch wydarzeń rozpoczął się, gdy 7 czerwca 1965 r. Ekspert meteorologii Jorge Stanich z argentyńskiej bazy zobaczył na odległość jasny żółty obiekt stacjonarny bardzo podobny do UFO 2000 metrów na niebie, które zaginęło po kilku minutach bezruchu. Według eksperta tajemniczy obiekt miał wymiary około 50 metrów średnicy. Najbardziej imponujące jest to, że ten sam ekspert powrócił, aby być świadkiem tego samego obiektu następnego dnia.

1240
ZRODLO ARTYKULU

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *