Alien jest filmowany jak wchodzi do UFO we Włoszech?


Łowcy UFO nieustannie poszukują dowodów, że kosmici są już wśród nas. Były minister Kanady stwierdził również, że Obcy odwiedzili już kilka razy Ziemię. Obrazy te stały się wirusem w sieci, ponieważ po raz pierwszy pokazują “obcego sfotografowanego wewnątrz statku kosmicznego”. Te zdjęcia, które mają być opublikowane w książce, byłyby niesamowitymi obrazami, utrzymywanymi w tajemnicy przez wiele lat i przybierającymi postać “ludzko wyglądających obcych.

Czy to naprawdę obcy na zdjęciach?
Na czarno-białych zdjęciach zobaczyłbyś, wewnątrz samolotu z fotelami i panelem sterowania, osobę noszącą okulary przeciwsłoneczne, która u wielu osób jest przekonana, że jest kosmitką. Zdjęcia nie są najnowsze, ale zostały zrobione w październiku 1957 roku we Włoszech, dokładnie we Francavilli, na wybrzeżu Adriatyku.

Historia ta nigdy nie była rozwijana, ale dziś zdjęcia są obecne w książce “Kontakty Ufo we Włoszech”, która ukaże się w lutym. Autor, dr Roberto Pinotti, ma obecnie 73 lata i twierdzi, że zdjęcia zostały wykonane przez dwóch mężczyzn przyjętych do “statku kosmicznego”. Nie pierwszy raz uczeni i politycy deklarują, że wśród nas są obcokrajowcy, jak powiedział badacz z Mit (Massachusetts Institute of Technology), który powiedział, że studiują nas od dłuższego czasu. Sceptycy są przekonani, że obrazy i historia są prawdziwym oszustwem.

Obcy są z nami od dawna?
Książka ta opowiadałaby o całym szeregu przypadków kontaktów z UFO we Włoszech, zaś książka z 1957 roku jest najbardziej niezwykła, bowiem dostępne byłyby zdjęcia wykonane we wnętrzu UFO.

Roberto Pinotti twierdzi, że grupa miejscowych mieszkańców byłaby zaangażowana w regularne kontakty z zagranicznymi “przyjaciółmi”, którzy wylądowali na Ziemi i że ten “kontakt” w tej okolicy trwałby około 20 lat. Według pisarza, ci obcy zbudowali podziemne bazy na Ziemi i we Włoszech. Teren w pobliżu Pescary byłby najważniejszą bazą, ponieważ znajdował się w centralnej części półwyspu. Naukowcy stale poszukują obcego życia w kosmosie, a w 2019 roku innowacyjny teleskop będzie gotowy do badania wszechświata.

Redaktor książki, Phillip Mantle, stwierdził, że Roberto Pinotti jest bardzo autorytatywnym źródłem, ponieważ był oficerem “pocisku 3 Brygady “Aquileia” armii włoskiej, w ramach NATO”, a dziś jest dziennikarzem i autorem lotniczym. Jest również wiodącym włoskim uczonym w dziedzinie ufologii i posiada stopień naukowy z zakresu nauk politycznych Uniwersytetu we Florencji. Jest on jedynym żyjącym założycielem National Center of Ufology, jednej z najstarszych i najbardziej autorytatywnych organizacji zajmujących się badaniami UFO, założonej 50 lat temu. Jak zawsze w takich przypadkach, to od ciebie zależy, w co wierzyć.

niestety nagranie zostalo usuniete z youtube

1372
ZRODLO ARTYKULU

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *