HISTORIA WILLIAMA MORRISA Część 21

Podczas gdy istniał bezpośredni plan uwolnienia ludzi, którzy nadal byli uwięzieni w „kwarantannie kontynentów ziemi” i manipulowani kłamstwami od urodzenia, nadal istniało duże ryzyko i zagrożenie nie tylko dla milionów ludzi, którzy żyli w murach lodowych, ale także dla mieszkańców Republika i wyścigi z okolicznych krajów.

Butler przyszedł pewnego ranka do mojego biura z Fhaelem i powiedział mi, że wymyślili alternatywę, która może się udać. Nadzorcy byli silni w broni i strategiach wojennych, opierali na tym całe swoje życie i rozwój, ale mieli słabości jak każda rasa. Można ją znaleźć w głębi ich inteligencji. Nie do zrozumienia – byli niezwykle inteligentnymi istotami i wielkimi stewardami swoich kolonii, ale były słabe punkty, gdzie można było ich zaatakować.

Ich strach odczuwał z daleka, nie cieszyli się, że lud Republiki i giganci anakimów nadal istniali wokół ich najważniejszej kolonii (znanych wam kontynentów), ale nie próbowali przez te wiele lat atakować ziem Matki Rzeczypospolitej, mimo że nienawidził nas i miał wystarczającą ilość sprzętu i siły wojskowej, aby nas zniszczyć. Co skłoniło do tego, że nie zaatakowali?

Spotkanie z Fhaelem i Butlerem trwało ponad cztery godziny i opracowało szereg różnych planów, aby zastąpić poprzedni w przypadku awarii. Wszystkie były oparte na ataku na to, co było postrzegane jako słabość wroga, a to był tylko ich mały lub żaden duchowy rozwój.

Kolejnym dużym odkryciem był ich system radarowy w pobliżu wejść do Znanych krajów przenikających Kopułę. Ich radary działały tak, że gdy osoba z Rzeczypospolitej weszła znanym przejściem, w okolicach doszło do niewielkich, a nawet dużych trzęsień ziemi.

Był to ekstremalny system monitoringu, który przy włączeniu awaryjnego dość powszechnie było, że trzęsienia ziemi niemal zawsze znajdowały się w tym samym obszarze. Odpowiada też na pytanie dlaczego dawno nie wysyłaliśmy więcej osób. Ci, którzy byli na waszych znanych kontynentach, nie powrócili. W tym zmanipulowanym środowisku nadal zbierali na co dzień jak najwięcej informacji.

Ważne było, aby znaleźć inne przejście w lodzie lub stworzyć. Nie mogliśmy już korzystać z żadnego wpisu, który był kontrolowany i zarządzany przez nadzorców. Jednak strategia uniknięcia powodzi poprzez bezpieczne topnienie lodu i oparta na statystykach została zaprojektowana i stworzona tzw. “Letnia Brama” (ze starożytną technologią Anakim), gdzie możliwe byłoby wejście. Projekt nie mógł jednak zostać potwierdzony, dopóki obszar ten nie został objęty wyrafinowaną kontrolą.

Jeśli to możliwe, moglibyśmy wtedy wysłać różne wyznaczone osoby Rdzennej Republiki do Waszych krajów i swobodnie wykorzystać nasze zasoby do infiltracji ważnych informacji o możliwości innych krajów i wspomnianoby o prawdziwej ludzkiej przeszłości.

Ważne było, aby poinformować swoich ludzi o krajach za lodową ścianą. Nie mogło to jednak zmienić codziennego życia, ponieważ ogromnie zwiększyłoby podejrzenia. Wiele osób, które wykonywały te misje, zostało zamkniętych w różnych zakładach psychiatrycznych i placówkach azylowych, dlatego bardzo ostrożnie rozpowszechnialiśmy informacje. Wiedzieliśmy, że duża część ludzkości nawet nie zwróci na nie uwagi ze względu na fakt długotrwałego uwarunkowania i manipulacji kilku pokoleń.

Chociaż wyglądało to na coś negatywnego, to nam faktycznie pomogło, bo poświęciliśmy czas na wykonanie innych planów, żebyśmy wszyscy w końcu razem razem w tym samym planie lub misji. Trzeba było pracować równolegle i było to męczące.

Plany były naprawdę świetne, bo nikomu nie zaszkodziły. Osiągnięcie niezbędnej krytycznej kwoty było i będzie trudne. Z tego powodu istniała inna alternatywa, która polegała na bardzo głębokiej nauce duchowej, która chciała złamać manipulowany ludzki umysł.

Kiedy człowiek rozwija się w znanych krajach różnymi technikami “przedstawców” Rdzennej Republiki, potrafi odblokować jak najwięcej manipulacji spowodowanych przez Nadzorców (np. różne hipnotyczne manipulacje w telewizji, gazetach). Wtedy wielu łatwiej otworzyć się na możliwość, że za lodowymi ścianami kryją się inne realia.

Z knihy: Nawigator, który przekroczył lodowe mury

Autor: Mylą nas

  · 

Ukryj tłumaczenie

  · 

Oceń to tłumaczenie

Wszystkie reakcje:

500500

462
ZRODLO ARTYKULU

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *