Prezydent Eisenhower odbył trzy tajne spotkania z kosmitami, twierdzi były konsultant Pentagonu

Były amerykański prezydent Dwight D. Eisenhower odbył trzy tajne spotkania z kosmitami, twierdzi były konsultant rządu USA.Mówi się, że Eisenhower i inni urzędnicy FBI zorganizowali starcie z kosmicznymi stworzeniami, wysyłając „telepatyczne wiadomości”.

Obie strony spotkały się w końcu trzykrotnie w bazie sił powietrznych Holloman i było „wielu świadków”.

Ale twierdzenia pana Gooda, byłego konsultanta Kongresu Stanów Zjednoczonych i Pentagonu, są pierwszymi publicznie wygłoszonymi przez wybitnego naukowca.

Przemawiając w programie poświęconym bieżącym sprawom Franka Skinnera w BBC2 Opinionated, powiedział, że rządy na całym świecie od wielu dziesięcioleci utrzymują regularne kontakty z kosmitami.
Dziwne spotkanie: Twierdzono, że Dwight D. Eisenhower spotkał istoty pozaziemskie w bazie Holloman Air Force w Nowym Meksyku

Dziwne spotkanie: Twierdzono, że Dwight D. Eisenhower spotkał istoty pozaziemskie w bazie Holloman Air Force w Nowym Meksyku

“Obcy nawiązali zarówno formalny, jak i nieformalny kontakt z tysiącami ludzi na całym świecie ze wszystkich środowisk” – dodał.

Zapytany, dlaczego obcy nie chodzą do kogoś „ważnego” jak Barack Obama, odpowiedział: „Cóż, z pewnością mogę powiedzieć, że w 1954 roku prezydent Eisenhower miał trzy spotkania, umawiał spotkania z kosmitami, które miały miejsce w pewnym Air Bazy siłowe, w tym baza Holloman Air Force w Nowym Meksyku.

Dodał, że świadków było „wielu”.

Pozaziemskie: wiadomo, że Eisenhower, który był prezydentem w latach 1953-1961, miał silną wiarę w życie na innych planetach

Były pięciogwiazdkowy generał armii Stanów Zjednoczonych, który dowodził siłami alianckimi w Europie podczas II wojny światowej, był również chętny do forsowania amerykańskiego programu kosmicznego.

Mówi się, że jego spotkanie z kosmicznymi formami życia miało miejsce, gdy urzędnikom powiedziano, że był na wakacjach w Palm Springs w Kalifornii w lutym 1954 roku.

Pierwsze spotkanie miało mieć miejsce z kosmitami o wyglądzie „nordyckim”, ale porozumienie zostało ostatecznie „podpisane” z rasą zwaną „Alien Greys”.

Good dodał: „Wiemy, że do 90 procent wszystkich doniesień o UFO można wyjaśnić w sposób konwencjonalny. Powiedziałbym jednak, że miliony ludzi na całym świecie naprawdę widziały ten film”.

Według tajnych dokumentów opublikowanych przez Ministerstwo Obrony w 2010 roku, Winston Churchill mógł nakazać utrzymanie w tajemnicy obserwacji UFO.

UFO było widziane nad wschodnim wybrzeżem Anglii przez samolot zwiadowczy RAF powracający z misji we Francji lub Niemczech pod koniec wojny.

Mówi się, że Churchill omawiał z Eisenhowerem, jak radzić sobie z obserwacjami UFO.

https://www.dailymail.co.uk/news/article-2100947/Eisenhower-secret-meetings-aliens-pentagon-consultant-claims.html?ito=feeds-newsxml

1655
ZRODLO ARTYKULU

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *