Nowa Międzynarodowa Grupa UFO Twierdzi, Że kosmici Pochodzą Z Podwodnych Baz

Ekspert od UFO Gary Heseltine Jest on wiceprezesem nowej Międzynarodowej Koalicji Badań Pozaziemskich (ICER) – grupy badaczy UFO i naukowców z 27 krajów, której misją jest “Przygotowanie do kontaktu” – i uważa, że przygotowanie do kontaktu powinno obejmować wodne kombinezony i łodzie podwodne.

“UFO są często widziane wchodzące i wychodzące z wody, więc podejrzewam, że w naszych najgłębszych oceanach i możemy mieć bazy obcych. Brzmi to szalenie, ale jeśli się nad tym zastanowić, znamy tylko 5 procent oceanów, wiemy więcej o powierzchni Księżyca czy Marsa niż o naszych własnych oceanach – więc wydaje mi się, że właśnie dlatego UFO są regularnie widywane wlatujące i wylatujące z wody.”

Słuszna uwaga, chociaż najbardziej znane śledztwo Heseltine’a dotyczyło zdarzenia UFO w Rendlesham Forest, Suffolk, w 1980 roku. Heseltine ma referencje do swojej pozycji w ICER – stworzył bazę danych Police Reporting UFO Sightings (PRUFOS), oraz założył lub pracował dla wielu wiodących publikacji UFO.

To całe życie badań nad UFO ujawniło Heseltine’owi brakujące ogniwo pomiędzy kosmitami, podwodnymi bazami i ostatnimi militarnymi spotkaniami z UFO – energię jądrową.

Jak wyjaśnia on w niedawnym wywiadzie dla The Sun:

“Istnieje ogromna korelacja pomiędzy UFO widzianymi w pobliżu obiektów jądrowych, czy to lotniskowców atomowych, atomowych okrętów podwodnych, magazynów broni jądrowej, elektrowni. To zdaje się wskazywać, że to tak, jakby mówili ‘nie podoba nam się broń jądrowa’, więc się pokazują.

“Może zdają sobie sprawę, że moglibyśmy zniszczyć tę piękną planetę. , jeśli była by III wojna światowa i zrobiliśmy toksyczną całą wodę, to wpłynęłoby to na ich siedliska. Dlatego uważam, że istnieje korelacja z wodą – oni mają bazy, a my znamy tylko 5% oceanu.”

Heseltine wskazuje na 70-letnią historię obserwacji UFO sięgającą czasów incydentu w Roswell jako dowód na to, że kosmici “byli tu przez cały ten czas, nie są zagrożeniem”, a jedynym powodem ostatniego wzrostu liczby spotkań jest nasz własny, lepszy sprzęt.

Wierzy on jednak, że “wszystko wskazuje na ET lub nie-ludzi”, dlatego ICER został utworzony, aby “zacząć przygotowywać ludzi na masową zmianę psychologiczną” – taką, która według jego przewidywań nastąpi wkrótce… i to raczej z wody niż z powietrza.

“ICER, organizacja non-profit, składa się z naukowców, pracowników akademickich i czołowych badaczy UFO/UAP z 27 krajów na 5 kontynentach, którzy są jednomyślni w swoim uznaniu, że nie jesteśmy sami w kosmosie. W oparciu o ponad 75 lat badań, ICER uznaje, że zjawisko UFO/UAP jest prawdziwe, działa z inteligencją i prawdopodobnie jest pochodzenia pozaziemskiego/nieludzkiego.”

Lista członków ICER to Who’s Who międzynarodowych badaczy UFO. Przewodniczący dr Roberto Pinotti jest założycielem włoskiego Centro Ufologico Nazionale, byłym redaktorem jego Magazynu UFO, i zorganizował ponad 100 krajowych i międzynarodowych konferencji UFO. Przedstawiciel USA Donald R. Schmitt jest współzałożycielem Międzynarodowego Muzeum UFO i Centrum Badań w Roswell, Nowy Meksyk, oraz byłym współdyrektorem Centrum Studiów nad UFO im. Profesor Lachezar Filipov z Bułgarii jest astrofizykiem kosmicznym i szkoleniowcem astronautów. Dr Eamonn Ansbro z Republiki Irlandii jest astronomem. (Obejrzyj wideo z niektórymi z nich tutaj.) Lista ciągnie się dalej i dalej

Gary Heseltine ma z pewnością rację co do wielu obserwacji UFO w pobliżu obiektów nuklearnych – wielu wierzy, że to kosmici monitorujący, aby upewnić się, że nie zniszczymy siebie i planety.

Zdarzały się przypadki obserwacji UFO w miejscach, gdzie znajdowały się rakiety jądrowe przed ich tajemniczym zamknięciem.

Fakt, że liczba statków i łodzi podwodnych o napędzie jądrowym rośnie, a także coraz częściej mówi się o wykorzystaniu energii jądrowej w statkach kosmicznych, z pewnością może tworzyć wiarygodny związek z ostatnimi obserwacjami w ich pobliżu.

Wreszcie, przyznanie przez wojsko, że wiele z UFO widzianych przez personel Marynarki Wojennej jest transmedialnych – filmy wideo wydają się pokazywać je podróżujące zarówno nad jak i pod wodą – uwiarygodnia ideę, że pochodzą one raczej z baz podwodnych niż z kosmosu … przynajmniej w przypadku ostatnich spotkań.

Czy to wszystko składa się na Niezidentyfikowane Zjawiska Wodne i Aqua-Terrestrials? Pozaziemskich? Będziemy obserwować ICER, aby się tego dowiedzieć.

https://humansarefree.com/

1554
ZRODLO ARTYKULU

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *