Były żołnierz twierdzi, że w Las Vegas istnieje obca rasa

Jest wiele osób, które mają lub miały wysokich urzędników, którzy od lat publicznie twierdzą, że istnieją cywilizacje pozaziemskie, które są w stałym związku z rządami naszej planety i że te ostatnie z nimi współpracują. Jednym z takich przypadków jest przypadek byłego ministra wojska i obrony Paula Hellyera.

Były wojskowy twierdzi, że kosmici współpracują z rządami naszej planety
Byli wojskowi twierdzą, że ponad 70 gatunków zwierząt pozaziemskich od dawna działa na naszej planecie, co ma ogromny wpływ na ludzkość od tysięcy lat, i że istoty te popierają wiele decyzji podejmowanych codziennie przez wysokie rządy. Ponadto, byli wojskowi twierdzą, że w Nevadzie znajduje się pozaziemska baza, a zdecydowana większość tych pozaziemskich ludzi przebiera się za niezauważonych.

Objawienia byłego wojskowego
Na pierwszy rzut oka objawienia byłego wojskowego wydawały się dla wielu niedorzeczne i miały wszelkie dowody, które dawały mu silną wiarygodność. Ale to, co wydawało się być wynalazkiem byłego żołnierza z pewnymi cechami demencji przeszło na inny poziom, ponieważ inny były żołnierz, który pracował w Siłach Powietrznych Stanów Zjednoczonych powiedział, że widział ludzi o dziwnym wyglądzie bardzo podobnych do kosmitów w kasynach Las Vegas.

Na publicznej stronie internetowej znajduje się artykuł, w którym były wojskowy Stanów Zjednoczonych zapewnił na konferencji w Norwegii, że niektóre istoty pozaziemskie ubierają się jak ludzie i że czują się wielką atrakcją dla Las Vegas. Twierdzi on również, że wojsko północnoamerykańskie zdołało nawiązać kontakt z Obcymi i że współpracują oni z dziwnym gatunkiem Obcych zwanym (High Whites) od ponad pięciu dekad.

Dlaczego rząd Stanów Zjednoczonych nie ujawnia prawdy o obcych?
Zwraca on również uwagę, że rząd USA próbował ujawnić tego typu informacje, ponieważ uważa, że ani rasa ludzka, ani Obcy nie są jeszcze emocjonalnie przygotowani na ewentualną interakcję, i że czekaliby na dokładny moment, aby ujawnić te informacje.

Były wojskowy nadal przekazywał informacje, szczegółowo opisując, że dziwna obca rasa mieszała się wśród ludzi noszących te same ubrania, noszących białe okulary przeciwsłoneczne, aby nie zostać rozpoznanym przez innych ludzi, którzy prowadzą życie w kasynach Las Vegas.

809
ZRODLO ARTYKULU