Tajna Starożytna Księga O Samozniszczeniu Cywilizacji: Wszystko Dzieje Się Zgodnie Z Tym, Co Zostało Napisane

Po raz pierwszy ta tajemnicza księga została wspomniana przez greckiego filozofa Apoloniusza z Tyany w I wieku naszej ery. W jego pismach wspomina się, że podróżując po Indiach, w jednej ze świątyń dano mu do zapoznania się z unikatową książką „ Zwrotki Jianga ”. Odwrócił światopogląd filozofa po jego przeczytaniu i zdobył ezoteryczną wiedzę i umiejętności, zrozumiał tajne procesy wszystkiego, co dzieje się na ziemi.

Tajna starożytna księga o samozniszczeniu cywilizacji

Filozof zmarł jednak wkrótce po powrocie do ojczyzny w tajemniczych okolicznościach, nie mając czasu na dzielenie się swoją wiedzą. Uważa się, że taki los spotyka każdego, kto czyta tę książkę . Albowiem wiedza w nim zawarta nie powinna być znana niewtajemniczonym.

Ale książka okresowo pojawia się w historii. Uważa się, że kilka jego kopii wędruje po świątyniach Indii, podczas gdy oryginał jest przechowywany w Tybecie, w rękach tajnego stowarzyszenia.

O czym jest ta książka? Dlaczego najpotężniejsi tego świata polują na to? Książka opisuje technologię doprowadzenia cywilizacji ludzkiej do samozniszczenia. I jakby przynajmniej raz ludzkość już się zniszczyła według tego schematu. A teraz znowu zmierza w tym kierunku skokowo.

Tajna starożytna księga o samozniszczeniu cywilizacji

O książkę walczą dwie siły: jedne chcą z całych sił uruchomić mechanizm, a inne przeciwnie, chcą spowolnić proces destrukcji. Książka w odpowiednim czasie wpadła w ręce obu stron.

Bławatska odegrała znaczącą rolę w tym, że w ogóle treść księgi wyciekła od indyjskich braminów, którzy przez długi czas byli monopolistami tajemnej wiedzy o strofach Jianga. Ale była raczej tylko pionkiem w wielkiej grze.

Pewien Kut Humi Lan Sing uczynił ją uczennicą mahatmów, posiadaczy tajemnej wiedzy. Blavatsky w końcu zdołała zdobyć ich zaufanie i powierzyli jej książkę, dając jej kopię do przestudiowania. Blavatsky podobno zabrała ją do Londynu, gdzie przetłumaczyła książkę na angielski. Ale został skradziony z sejfu, w którym go trzymała. A nawet istnieje opinia, że ​​skradziona kopia została wywieziona do Rosji i kiedyś wpadła w ręce Stalina.

Kierując się tym, co zostało napisane, mógł przeciwdziałać siłom, które uruchamiają mechanizm niszczenia ludzkości.  Znał ich strategię i przewidywał ich działania.

Tajna starożytna księga o samozniszczeniu cywilizacji

Helena Blavatsky, zdając sobie sprawę, że jest tylko kurierem lub tłumaczem, nadal czerpała z tego korzyści, odzwierciedlając idee książki w swojej „Secret Doctrine”.

Jaka idea kryje się za książką? Ludzie, którzy twierdzą, że mieli do niego dostęp, twierdzą, że ludzkość ma na celu wysunięcie na pierwszy plan wartości materialnych dla wszystkich. Wykształcić pokolenie bezdusznych materialistów. Zniszcz naturę. Zmień ludzki genom. Buduj bioroboty. Życie na planecie zostanie zredukowane do kilku elitarnych miast-wież, które będą obsługiwane przez bioroboty.

ak rozumiesz, jest to tylko teoria oparta na pewnych faktach, których prawdziwości w 100% nie można mieć pewności. Ale możesz myśleć i wyciągać wnioski.

3835
ZRODLO ARTYKULU

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *