Naukowcy Odkryli Piramidy Na Antarktydzie: Eksperci Stwierdzili, Że Historia Ludzkości Może Być Zupełnie Inna

Naukowcy niedawno zaczęli mówić, że w lodzie Antarktydy mogą kryć się wielkie tajemnice. Poinformowali, że są tam prawdziwe piramidy, jak w Egipcie, i przedstawili wideo. Po pewnym czasie eksperci z różnych dziedzin skomentowali, co mogą oznaczać takie budynki.

Należy zauważyć, że pierwsza wzmianka o piramidach na Antarktydzie pojawiła się około 2013 roku. Jako dowód przedstawiono pokaz slajdów z kilkoma zdjęciami i towarzyszącymi im wiadomościami tekstowymi. Mówi, że odkrycia dokonało 8 naukowców z różnych uniwersytetów w Stanach Zjednoczonych, a także w Europie. Nie ujawnili jednak tożsamości, gdyż rządzący już przyglądają się wspomnianym obiektom.

Piramida na Antarktydzie
Piramida na Antarktydzie. Zdjęcie – YouTube . com

Po pewnym czasie zaktywizowali się różni konspiratorzy, a także znawcy historii i architektury. Twierdzą, że jeśli potwierdzi się autentyczność piramid, w historii świata pojawi się ważne pytanie o to, kto zbudował te struktury. Wiadomo przecież, że Antarktyda w przeszłości nie była zamieszkana przez ludzi. Co więcej, niektórzy twierdzą, że nie obejdzie się bez interwencji UFO.

Byli jednak również sceptycy, którzy mówili, że tak zwane „piramidy” to po prostu formacje skalne na Antarktydzie. Według nich ludzie po prostu chcą wierzyć, że wszystko dzieje się z jakiegoś powodu i istnieje jakiś „najwyższy spisek”.

Tajemnica pochodzenia materiałów użytych do wykonania podwodnej piramidy w Trójkącie Bermudzkim

Naukowcom nie udaje się dojść do ostatecznych wniosków, z czego zbudowana jest podwodna piramida ukryta w samym centrum Trójkąta Bermudzkiego. Obiekt ten został po raz pierwszy odkryty i opisany przez Charlesa Berlitza w latach 70. XX wieku.

Piramida, której ściany zewnętrznie przypominają lód lub szkło, znajduje się na głębokości około 400 metrów. Wysokość budynku wynosiła 150 metrów. Po raz pierwszy grupa poszukiwawcza pod kierownictwem Charlesa Berlitza natknęła się na nią w latach 70. XX wieku. Ten badacz znany jest z pracy nad tajemnicami Trójkąta Bermudzkiego.

Naukowcy odkryli piramidy na Antarktydzie: eksperci stwierdzili, że historia ludzkości może być zupełnie inna 2

Konstrukcja zewnętrznie przypomina te, które mieszkańcy starożytnego Egiptu wznieśli dla swoich władców. W tamtych latach piramida została dokładnie zbadana, ale nawet po 50 latach naukowcy nie mogą udzielić jednoznacznej odpowiedzi na temat materiału, z którego jest wykonana. Analogi tego materiału budowlanego nie zostały jeszcze zidentyfikowane w naturze, a także wśród tych, które zostały stworzone sztucznie z udziałem ludzi.

Jednocześnie od setek lat materia nie rozrzedza się pod wpływem oceanu, co świadczy o jej niesamowitych właściwościach. Ponadto piramida nie była pokryta glonami. Eksperci, pewni istnienia Atlantydy, uważają, że struktura ta stała się w przeszłości dowodem na istnienie przedstawicieli wysoko rozwiniętej cywilizacji

https://www.soulask.com/scientists-have-discovered-pyramids-in-antarctica-experts-said-that-the-history-of-mankind-may-be-completely-different/

1277
ZRODLO ARTYKULU

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *