Wielu zamożnych ludzi przygotowuje się do masowego wyjścia z miast

Kilka lat temu wielu dziennikarzy mało interesujących się tematami apokaliptycznymi zwróciło uwagę na dziwne trendy na rynkach nieruchomości: jeśli wcześniej zamożni ludzie budowali lub kupowali pałace i domy, to sprzedawcy i budowniczowie bunkrów są liderami w branży już od pięciu lat. 

Na wygodne lochy jest tak duże zapotrzebowanie, że nie wystarczy już dla wszystkich, a firmy budujące takie obiekty rosną jak grzyby po deszczu. Wydaje się jednak, że na świecie zaczął się kolejny tajemniczy trend – ludzie rzucili się na kupowanie domów na kółkach.

Starając się zrozumieć i przeanalizować tajemniczy trend, marketerzy uważają, że jest on spowodowany modą na „mobilny styl życia”, jednak jak wszyscy rozumiemy, moda nie ma z tym nic wspólnego, bo okazuje się, że obecnie takie trendy konkurują. z bunkrami?

W rzeczywistości wszystko jest znacznie prostsze: niektórzy ludzie widzą, co się dzieje wokół tej pandemii, inni nie tylko widzą, ale także wąchają, więc dom mobilny nie jest najgorszym rozwiązaniem. Po co czekać na kolejną blokadę, skoro można wsiąść do przyczepy i wyjechać za miasto na okres kwarantanny?

Chociaż blokady są tylko dodatkowym bodźcem, ponieważ zaczęły się dopiero rok temu, sprzedaż samochodów dostawczych rośnie od kilku lat. Oznacza to, że ludzie czekają na jakąś apokalipsę na poziomie podświadomości. Cóż, skoro tak wielu ludzi przygotowuje się i czeka, czy wkrótce nadejdzie koniec świata?

Tulsi Gabbard twierdzi, że wojna z Rosją jest obecnie niebezpiecznie bliska

W wywiadzie odniosła się do użycia broni jądrowej, opisując obrazy, które według strony internetowej israel365news były niepokojąco podobne do proroczych opisów Armageddonu, o których mowa w żydowskich pismach świętych.

Zapytany o narastający konflikt między Rosją a Ukrainą Gabbard powiedział:

„Musimy zrozumieć, że taka wojna będzie miała konsekwencje wykraczające poza wszystko, co możemy sobie wyobrazić”.

Jej ostrzeżenie jest szczególnie ważne, ponieważ ma doświadczenie jako major amerykańskiej gwardii narodowej, odbywając 12-miesięczną kadencję w Iraku w 2004 r. I ponownie w Kuwejcie w latach 2008–2009. Gabbard otrzymała nagrody, takie jak odznaka medyczna bojowa i zasługa Meritorious Service. Medal.

Jak charakterystycznie powiedziała w swoim wywiadzie:

„Ta wojna nie jest grą. To wojna, w której nie ma zwycięzców. To wojna, w której mamy tysiące broni nuklearnej, za pomocą której Stany Zjednoczone atakują Rosję. „Rosja dysponuje tysiącami broni nuklearnej wycelowanej w nas, która może uderzyć w każde miasto w Ameryce w mniej niż 30 minut i wpłynąć na każdego z nas, powodując śmierć w torturach i niezrozumiałe cierpienia”.

„Setki milionów ludzi umrze i będzie cierpieć, widząc, jak ich ciała płoną w ich kościach. To jest coś, czego nawet nie możesz sobie wyobrazić. „

Gabbard może mieć rację, że przeciętny człowiek nie byłby w stanie wyobrazić sobie takiego scenariusza, ale Żydzi twierdzą, że jest to jasno opisane w ich pismach, w wojnie Goga i Magoga, a nawet cytują punkt z Pierwszego Testamentu. . z Zachariasza 14:12, który pokazuje, co będą cierpieć wrogowie ich Pana.

To będzie nieszczęście i upadek, przez które Pan zgładzi wszystkie narody, które obozowały przeciwko Jerozolimie. Ich ciała stopią się, gdy nadal będą stać na nogach. Ich oczy wyjdą z orbit, a języki rozpłyną się w ustach.

Jednak sądząc po reakcjach prezentera biuletynu, wielu mogło nie zdawać sobie sprawy z krytyczności sytuacji za Atlantykiem i sądzić, że znowu będzie konflikt na skalę lokalną, typu Gruzja lub Krym, zamiast wojny w Syrii, która Nie wpłynie to w żaden sposób na ich codzienne życie, ale znowu będzie dotyczyło tylko Europejczyków.

Opisy Gabbarda wydają się niewiarygodne nawet dla jej rozmówcy, a może i dla przeciętnego amerykańskiego widza, który jest przyzwyczajony do tego, że wojny w pobliżu jego granic nie grożą i widzi to wszystko jako film na otaczających go ekranach.

Dziś nikt oczywiście nie wie, czy będzie wojna, czy nie, ponieważ scenariusze są głoszone gdzieś na poziomie globalnym. Ale jeśli dojdzie do wojny, to z jakiegoś powodu wydaje nam się, że zarówno jej przebieg, jak i skutki, taktyczne i strategiczne, mogą bardzo zaskoczyć strategów kremlowskich. Wielce zaskoczeni będą również bezpośredni „budowniczowie rosyjskiego świata”, choć dla wielu z nich niespodzianka będzie krótkotrwała.   

Dlatego iw konsekwencji lepiej, aby wszystkie strony w jakiś sposób zaangażowane w ten nadchodzący możliwy konflikt w jakiś sposób dotarły do ​​swoich przełożonych i wytłumaczyły im, co można zrobić, czego nie wolno, a czego w żadnym wypadku nie można zrobić.

Jest możliwe, że pokój na świecie zadziała lub okno na pokojowe rozwiązanie tej sytuacji zamknie się w ciągu miesiąca, chyba że pojawi się jakieś ultimatum z czerwoną linią.  

https://www.soulask.com/people-are-preparing-for-a-mass-exodus-from-cities-has-the-time-come/

2695
ZRODLO ARTYKULU

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *