Baza Dulce: Podziemny Obiekt Dla Ludzi I Kosmitów Na Ziemi?

Dla badających zjawisko UFO baza Dulce jest bardzo znana i często omawiana. Dulce Base jest rzekomą tajną podziemną bazą, którą rząd USA dzieli z kosmitami.

Mówi się, że Baza Dulce znajduje się na granicy Kolorado-Nowy Meksyk, w pobliżu miasta Dulce w Nowym Meksyku lub dokładniej pod Archuleta Mesa. Baza została po raz pierwszy ujawniona przez Paula Bennewitza, biznesmena z Albuquerque, który prowadził firmę elektroniczną o nazwie Thunder Scientific Corporation.Poza tym, że był biznesmenem, a w czasie wolnym był badaczem UFO. Podczas badania z innym ufologiem dr Leo Sprinkle, doniesienia przez Myrny Hansen w sprawie okaleczenia bydła w pobliżu Cimarron w stanie Nowy Meksyk., w trakcie hipnotycznej sesji kobieta ujawnia dziwną historię. Twierdziła, że ​​nie tylko była świadkiem UFO i okaleczeń bydła, ale także została porwana i zabrana do podziemnej bazy. Twierdziła, że ​​implanty zostały umieszczone w jej ciele, aby kontrolować jej myśli, twierdziła także, że widziała pojemniki z częściami ludzkiego ciała. Bennewitz uwierzył w tę historię i pomyślał, że musi to być związane z tajemniczymi światłami, które sfilmował w pobliskim obiekcie przechowywania broni nuklearnej Manzano i obszarze testowym Coyote Canyon.Oprócz nietypowych świateł Bennewitz badał również dziwne sygnały radiowe, które przypadkowo przechwycił. Kierując się tym, co usłyszał podczas hipnotycznej sesji Myrny Hansen, Bennewitz zbudował urządzenie o nazwie „Projekt Beta” do przechwytywania i dekodowania komunikacji kosmitów.


Bennewitz wkrótce uwierzył, że odkrył podziemną działalność kosmitów pod Dulce. Odkrycie idealnie pasowało do uniwersalnego kosmicznego spisku, o którym myślał, że istnieje. Nazwał obcą bazę Dulce Base i rozpowszechniał swoje pomysły na ten temat wśród innych członków społeczności UFO.
Oczywiście, jego twierdzenia spotkały się ze sceptycyzmem, nawet wśród entuzjastów UFO. Niektórzy uważali go za zwodniczego paranoika, a to dlatego, że był co najmniej trzy razy w ośrodku zdrowia psychicznego. Później ufolog William Moore przyznał się do udziału w kampanii dezinformacyjnej wraz z agentem Kirtland AFB AFOSI Richardem C. Doty, aby doprowadzić Bennewitz do załamania psychicznego poprzez podawanie mu fałszywych informacji o kosmitach.
Niemniej jednak jego opowieść o bazie Dulce zyskała na wiarygodności z powodu zimnej wojny. Przykłady podziemnych obiektów, takich jak Góra Cheyenne i podziemne miejsca rakietowe, były dobrze znane.
Historia zaczęła się dziwnie, gdy w 1979 roku Philip Schneider opowiedział swoją historię. Według Schneidera zatrudniono go w Morrison-Knudsen, Inc. w ramach projektu rozbudowy podziemnej bazy wojskowej Dulce w Nowym Meksyku. W trakcie tego procesu pracownicy przypadkowo otworzyli dużą sztuczną jaskinię, tajną bazę dla kosmitów zwanych „Szarakami”.W panice, która wydarzyła się w bazie, gdzie zginęło 67 pracowników, w tym m.in. personel wojskowy, Philip Schneider był jedną z trzech osób, które przeżyły.


Philip twierdził, że blizny na jego klatce piersiowej i brakujące palce na lewej ręce były spowodowane tym, że został trafiony obcą bronią, która później spowodowałaby raka z powodu promieniowania. Dwa lata po tym zdarzeniu, Schneider po opowiedzeniu tej historii, został znaleziony martwy w wyniku uduszenia wężem od cewnika.Tomas Costello opowiada podobną historię, ale bardziej szczegółowo. Tomas twierdził, że był ochroniarzem w bazie Dulce. Opisał , że to wysoce tajna podziemna baza, obsługiwana przez ludzi, gadzich kosmitów i ich społeczeństwo robotników. Opisał przerażające eksperymenty prowadzone przez kosmitów w bazie na mężczyznach, kobietach i dzieciach. Były funkcjonariusz ds. bezpieczeństwa ujawnił, że wraz z pozostałym personelem powiedziano mu, że eksperymenty prowadzone były na beznadziejnie szalonych osobach do celów medycznych i humanitarnych.Jednak jego współpracownicy powiedzieli mu, że eksperymenty przeprowadzano na ofiarach porwań. Konflikt między pracownikami a kosmitami dotyczący przeprowadzonych tam eksperymentów ostatecznie przerodziła się w wojnę o kontrolę nad bazą.W walkach uczestniczyły siły bezpieczeństwa z bazy Dulce, personel wojskowy USA i kosmici. Wiele osób zginęło w konflikcie, ale ostatecznie Baza Dulce wznowiła działanie z tymi samymi celami i metodami, co poprzednio.

Tomas Costello zniknął po tym, jak opowiedział swoją historię. Nikt nie wie, czy się ukrył, czy może spotkał go coś „więcej” za ujawnienie tej tajemnicy.I taka to w skrócie opowieść o „Bazie Dulce”. Czy jest to prawda ? Jakie jeszcze mroczne sekrety skrywa ta tajna podziemna baza?

Zrodllo https://archiwumtajem.pl/

1517
ZRODLO ARTYKULU

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *