BARDZO NIETYPOWE: SZTUCZNE KOMPLEKSY NA ANTARKTYDZIE

Nowe odkrycia, kompleksy i anomalie na Antarktydzie, wzory i kształty, które przeciwstawiają się naturze. Czy możemy patrzeć na technologię zakopaną w lodzie?

Naukowcy NASA wykryli kilka dziwnych anomalii pochodzących z powierzchni Antarktydy, co doprowadziło do powstania całej serii dziwnych teorii, w tym sugestii pewnego rodzaju równoległego wszechświata,


Współrzędne: 66°37’35.51″S 110°16’40.77″E


Nowe badania dostarczają wyjaśnienia dla dwóch dziwnych zdarzeń, które miały miejsce na Antarktydzie – . Anomalie zostały wykryte w 2016 i 2018 roku dzięki Antennie Antarktycznej Impulsowej Przejściowej – (zestawowi anten radiowych przymocowanych do balonu unoszącego się około 23 mil nad biegunem południowym). Naukowcy szukali promieni kosmicznych, więc oczywiście byli zdumieni, z ponad 40 opublikowanymi referatow przedstawiającymi możliwe wyjaśnienia.

Chociaż jest to sensacja, teoria ta nie jest nowa, ponieważ ta koncepcja anty-wszechświata jest dobrze poznanym pomysłem, że Wielki Wybuch powinien był stworzyć dwa wszechświaty – nasz własny i anty-wszechświat, który z naszego punktu widzenia rozciąga się w czasie do czasu przed Wielkim Wybuchem.

Ale Ian Shoemaker z Virginia Tech’s College of Science ma inne i prostsze wyjaśnienie, sugerujące, że anomalie nie pochodzą z czasteczek, ale są po prostu odbiciami ultra-wysokiej energii promieni kosmicznych pochodzących z kosmosu, przechodzących przez górną warstwę lodu, a następnie uderzających w głęboki, zagęszczony śnieg znany jako “pinheiro”.

W komunikacie prasowym powiedział w zeszłym tygodniu: “Uważamy, że winowajcą jest podziemny ogień.

“Jędrność to coś pomiędzy śniegiem a lodowatym lodem, to ubity śnieg, który nie jest wystarczająco gęsty, by być lodem”.

“W związku z tym możesz mieć inwersje gęstości, z zakresami, w których przechodzisz od dużej gęstości do małej gęstości, oraz z tymi kluczowymi rodzajami interfejsów, w których to odbicie może wystąpić i może wyjaśnić te zdarzenia”.

Dr Shoemaker mówi, że choć odkrycie jest nadal interesujące, to może nie być laureatem Nagrody Nobla.

.

Dodał: “Cokolwiek co zostało znalezione, jest to bardzo interesujące, ale być może nie jest to odkrycie Noblowskiej fizyki cząstek elementarnych.,ale te badania pomogły odkryć jeszcze coś interesującego w dziedzinie glacjologii, a nie fizyki cząstek, być może zostaly odkryte jakieś niezwykłe małe jeziorka lodowcowe”. Jeziora subglacjalne były dla doktora Shoemakera i jego zespołu kolejnym argumentem w ich rozważaniach.

874
ZRODLO ARTYKULU

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *