Czy UFO są pilotowane przez ludzi z przyszłości?

Czy to możliwe, że niezidentyfikowane obiekty latające są pilotowane nie przez kosmitów, ale przez naszych własnych przyszłych potomków?
Od czasu uformowania pojęcia “UFO”, ludzie na całym świecie patrzą na gwiazdy zastanawiając się czy nasza planeta kiedykolwiek była odwiedzana przez inteligentne istoty pozaziemskie.

W swojej nowej książce zatytułowanej “Identified Flying Objects: A Multidisciplinary Scientific Approach to the UFO Phenomenon” Z pewnością od dawna twierdzi się, że gdyby podróże w czasie były możliwe, już w przyszłości spotkalibyśmy się z odwiedzającymi. Masters proponuje, aby podmiotami, które wielu ludzi twierdzi, że byłi świadkami uprowadzeń przez UFO, faktycznie mogli być podroznikami w czasie

“Wiemy, że tu jesteśmy. Wiemy, że ludzie istnieją”, powiedział. “Wiemy, że mamy długą historię ewolucji na tej planecie. I wiemy, że nasza technologia będzie w przyszłości bardziej zaawansowana.

“Myślę, że najprostszym wyjaśnieniem, wewnętrznym, jest to, że to my. Próbuję tylko zaproponować najprawdopodobniej najbardziej oszczędne wytłumaczenie.”

Mistrzowie argumentują również, że ludzie w przyszłości mogą po prostu odwiedzać nasze czasy, aby dowiedzieć się więcej o swojej własnej przeszłości – aby badać ludzi dzisiaj w taki sam sposób, jak można badać wymarłe zwierzę.

Może nawet istnieć branża “turystyki tymczasowej”, która pozwala ludziom na wakacje w przeszłości. ?

“Na pewno w przyszłości są tacy, którzy zapłacą dużo pieniędzy, aby mieć możliwość powrotu i obserwowania swojego ulubionego okresu w historii”, powiedział.

Jeśli jednak w teraźniejszości naprawdę są tu goście z przyszłości, to wydają się oni robić zaskakująco dobrą robotę, trzymając się z dala.

1392
ZRODLO ARTYKULU

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *