DuPont – Illuminati Bloodlines

Jasne, Monsanto jest wymieniane jako jedna z najbardziej znienawidzonych firm na świecie, ale co z innymi gigantami biotechnologii, takimi jak DuPont? Ta firma terroryzuje planetę zbyt długo, ale łatwo ukrywają się w złowieszczym cieniu Monsanto. Łatwo jest stracić z oczu inne firmy, które są tak samo odpowiedzialne za niszczenie naszych zapasów żywności i skażanie naszej wody, gleby i powietrza, jak my skupiamy się na pojedynczej gigantycznej korporacji.

Ale musimy otworzyć oczy, aby zobaczyć całą kolekcję rzezi, których dopuszczają się te firmy – lub poznać inne zgniłe jabłka w kupie.

Firma DuPont jest równie popularna w dziedzinie genetycznie modyfikowanych nasion i chemii rolniczej i prowadzi w dużej mierze te same zasady co Monsanto w zakresie ustalania cen, egzekwowania praw własności intelektualnej i innych jawnych, propagandowych manewrów korporacyjnych.

Oto mała lekcja z historii firmy DuPont.

Mam nadzieję, że poznasz ich lepiej, zanim dotrzesz do końca artykułu.
Poznajemy firmę DuPont
Firma Dupont działa w branży biotechnologicznej, a jej głównymi produktami są chemikalia. Korporacja jest jedną z dziesięciu największych firm całkowicie dławiących świat przyrody – i musi się skończyć.

Jeśli to nie wystarczający powód, aby umieścić je na liście obserwowanych, oto 11 kolejnych.

W każdej wojnie, jaką Stany Zjednoczone toczyły, począwszy od 1802 r., Wojną z Trypolisem (obecnie Ubya) i piratami z Barbary, aż do wtargnięcia do Somalii w zeszłym roku, wojsko amerykańskie polegało na prochu DuPont.

„W przeciwieństwie do Alfreda Nobla, który czuł się tak pełen poczucia winy z powodu swojego wynalezienia dynamitu i jego późniejszego wykorzystania w działaniach wojennych, że ustanowił Nagrody Nobla, rodzina DuPont była najwyraźniej bardziej zainteresowana aranżowaniem małżeństw między kuzynami, aby utrzymać rodzinną fortunę”.

Korporacja wyprodukowała również DDT, PCB i Agent Orange, podobnie jak Monsanto.

DuPont opracował nylon i poliester, które nie rozkładają się łatwo i niszczą planetę. Uważa się, że te tkaniny znajdują się na pierwszej szóstce listy rzeczy, których należy unikać.

Firma pomogła również w opracowaniu broni jądrowej.

Firma DuPont wielokrotnie wrzucała rakotwórcze chemikalia do zasobów wody dla ludzi i mimo że wielokrotnie byli za to pozwani, nadal to robią.

DuPont pomógł w opracowaniu wielu rakotwórczych produktów rolnych – tj. Pestycydów i herbicydów.

Monsanto rzeczywiście wydaje miliony na lobbowanie naszego rządu, aby mieć swoje nasiona i rolnictwo, ale DuPont tak samo.

Wydają miliony, aby upewnić się, że inicjatywy znakowania GMO zostaną pokonane. Niedawno wydali ponad 3,2 miliona dolarów, aby Amerykanie nie wiedzieli, co jedzą.

Podobnie jak Monsanto, lubią pozywać rolników za naruszenie patentów. Niedawno wygrali za to od rolników ponad 23 miliony dolarów.

DuPont dzieli rynek kukurydzy GMO z Monsanto. Każdy z nich posiada około 36 procent tego.

DuPont opanował rynek soi GMO, posiadając ponad 37% tego rynku. Soję GMO powiązano na początek z bezpłodnością, wadami wrodzonymi i śmiertelnością niemowląt.

Najbardziej znienawidzona korporacja na świecie może zasłużyć na towarzystwo …

934
ZRODLO ARTYKULU

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *