Czy plany Tesli zostały użyte do teleportacji statku Eldridge DE-173?

Okręt wojenny Eldrige DE-173 należący do Marynarki Wojennej Stanów Zjednoczonych może być jedynym, który został pomyślnie teleportowany.

Kilku naukowców i ekspertów jest przekonanych, że dzięki eksperymentom Nikoli Tesli i tekstom, które pozostawił po jego zniknięciu, marynarka wojenna USA podjęła próbę teleportacji.

Zastosowanym statkiem był z pewnością Eldrige DE-173 z całą załogą.

To, co wydarzyło się po eksperymencie, nie było przewidziane i było szokujące.

Eksperyment ten przeprowadzono kilka miesięcy po śmierci Nikoli Tesli, dokładnie w 1943 roku podczas II wojny światowej.

W tym czasie FBI skonfiskowało wszystkie projekty i badania Tesli po jego śmierci.

Tesla prowadził wiele badań i sformułował kilka teorii na temat teleportacji i ktoś jest przekonany, że Amerykanie zastosowali ją w praktyce …

Wśród dokumentów Nikoli Tesli były informacje dotyczące manipulacji przestrzenią / czasem, wszechświatami równoległymi i dogłębnymi badaniami technologii ekranów elektromagnetycznych, które były następnie wykorzystywane do unieszkodliwiania radarów.

Jednak najważniejszym dokumentem był ten, który mówił o „bańce” czasoprzestrzennej, która służyła do uczynienia niewidocznych obiektów dowolnej wielkości.

Armia natychmiast pomyślała o próbie wykorzystania badań Tesli do ukrycia swoich okrętów wojennych i szybko przygotowała się do przeprowadzenia eksperymentu.

Ale oczywiście nie mogli mieć wiedzy Tesli i prawie zakładano, że coś nie pójdzie dobrze.

W tym czasie był świadkiem tego eksperymentu i nazywa się Carlos Allende.

Mężczyzna zaczął mówić o eksperymencie, którego był świadkiem dopiero 10 lat później. Wszystkie dane, które wiemy o teleportacji Eldrige DE-173, pochodzą z jego wypowiedzi.

Carlos Allende stwierdził, że podczas eksperymentu okręt wojenny był spowity bardzo jasnozieloną mgłą, tuż przed zniknięciem w powietrzu.

W raportach napisanych przez samego Nikolę Teslę szczegółowo omówione są zielone fale elektromagnetyczne.

Szczegółowo w dokumentach naukowca napisano, że fale te podczas eksperymentu osiągnęły bardzo wysokie częstotliwości i utworzyły rodzaj mgły, tak jak opisał to Carlos Allende podczas eksperymentu Eldrige DE-173.

Dane te potwierdzają, że to, co powiedział Carlos, może być prawdą i że ten eksperyment został faktycznie przeprowadzony.

Kiedy Tesla napisał ten raport, był w Colorado Springs, gdzie prowadził badania nad równoległymi światami.

Carlos Allende w swoich oświadczeniach stwierdza, że ​​statek nagle zniknął z portu w Filadelfii, gdzie był, a następnie pojawił się ponownie, po kilku sekundach, w porcie Nofolk, oddalonym o około 350 km.

Statek pojawiłby się wtedy ponownie w porcie w Filadelfii, na oczach Carlosa z niedowierzaniem. To była inna osoba, która mówiła o pojawieniu się statku w Norfolk, nazywa się Morris K. Jessup i napisał list do Carlosa, w którym mówił o wydarzeniu, którego był świadkiem.

W liście Jessup powiedział, że cała załoga uciekła ze statku i że jeden z nich dosłownie przeszedł przez ścianę kwatery, w której przebywał z żoną i synem.

Innych członków załogi nigdy nie znaleziono, a inni, zgodnie z jego zeznaniami, byli skamieniali.

Allende powiedział, że eksperyment zakończył się sukcesem, ale nie dla ludzi na pokładzie, dla których był to totalna porażka.

Ufo-Hiszpania

3978
ZRODLO ARTYKULU

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *