PODSTAWOWA SIŁA WSZECHŚWIATA; TAJEMNICE TESLI

02N (-). Jak zilustrowano na głównych etykietach węzłowych tego diagramu, Dynamiczna Teoria Grawitacji Tesli zaproponowała, że grawitacja i elektromagnetyzm to dwie nazwy tego samego materiału eterycznego. Energia elektryczna lub fotonowa byłaby tym, co nazywamy, ponieważ jest wypychana na zewnątrz, a grawitacja lub magnetyzm byłby tym, co nazywamy, gdy imploduje do wewnątrz. W sumie zjawisko to można nazwać promieniowaniem elektromagnetycznym. Widzisz, magnetyzm jest siłą prostopadłą do elektryczności. Kiedy pole magnetyczne przechodzi w bok, elektrony są wyrzucane w górę, jeśli to znaczy, masz metalowe cewki poruszające się we właściwym kierunku. Działa jak dwa biegi ustawione pod kątem 90 ° względem siebie.

Ta fundamentalna funkcja jest podstawą sumeryjskiego krzyża słonecznego, wszystkich religii Boga-Słońca, a także chrześcijaństwa, czego najlepiej dowodzi dwustronnie symetryczny krzyż templariuszy. To, co dzieje się później, to tworzenie się wirów. Pola magnetyczne są bardziej złożone, niż ujawnia większość diagramów i demonstracji. Gdy linie magnetyczne wyginają się, tworzą po drodze spirale Fibonacciego w odstępach, które odnoszą się do świętej geometrii Wszechświata. Te makro i mikroskopijne „linie mocy” energii nadają całemu życiu jego fraktalną formę. Wir kwantowy. Prawdziwe zrozumienie podstawowych sił natury zostało zintegrowane z symboliką wszystkich tajnych stowarzyszeń, które wolały wykorzystać swoją pożyteczną wiedzę do wzbogacenia się i utrzymania prymitywnej formy energii, ludzkiej niewolniczej energii, dla chorej sadystycznej przyjemności. Zrozumienie zasad energii jest zintegrowane z ich symboliczną grafiką i architekturą. Najważniejszą zewnętrzną cechą każdej świątyni masońskiej są Bliźniacze Filary. Pomyśl o nich jak o wtyczkach przewodu zasilającego popchniętego od spodu ziemi. Są rysunek w eterycznym władzy. Sam mur działa jak megalityczna forma obwodu. Wszyscy starożytni budowniczowie to rozumieli i czerpali energię z budowanych przez siebie struktur na wiele sposobów, które według dzisiejszych standardów byłyby uważane za „egzotyczne”, traktując energię jako zastrzeżony towar monopoli użyteczności publicznej, których korzenie sięgają baronów-rabusiów, inwestorów kapitału wysokiego ryzyka i gatunki pozaziemskie bardziej zaawansowane niż nasz.

Bardziej zaawansowane energie subatomowe to także wiele nazw dla tej samej podstawowej substancji, oglądanej z wielu różnych perspektyw i doświadczanej na różne sposoby. Mówi się, że tachiony, fale skalarne i neutrina przemykają przez wszechświat bez interakcji ze zwykłą materią. Celem „próżni” jest to, że nie ma próżni. Podczas gdy naukowcy w przeszłości nazywali przestrzeń „próżnią”, obecnie uważa się, że przestrzeń jest całkowicie wypełniona mechaniką kwantową. Istnieją również rzeczywiste formy życia w innych skalach i gęstościach, czego najlepiej dowodzi jednostronne obserwowanie „elfów maszyn” w odmiennych stanach świadomości. Technologie mogą łączyć te wymiary i przenosić energię między nimi. Kiedy opanujesz sztukę uwięzienia tunelu czasoprzestrzennego w klatce (tunelowanie w klatce), możesz czerpać energię dowolnego rodzaju z dowolnego wybranego przez siebie miejsca. Nasze rozumienie było tak ograniczone przez podręczniki, konwencje i społeczne drwiny z powodu śmiałości myślenia nieszablonowego. –

03S +.Co sprawia, że robak się trzęsie? Co sprawia, że kolibry pływają, a pszczoły budują ozdobne sześciokątne fortece z miodem, który leczy prawie każdą chorobę i nigdy nie gnije. Życie i „nieożywione” nie różnią się tak bardzo, jak sądzi większość ludzi. Stało się bardziej akceptowane, że sama nasza planeta ma energię siły życiowej, która jest bardziej złożona niż tylko skały i stopiona lawa. Gaja jest żywą, oddychającą istotą, jak reszta z nas, jak każdy kryształ, każda góra, każda chmura… każda galaktyka. Współcześni ludzie po prostu nie rozpoznają swoich form. Nie zawsze tak było. Rdzenne kultury szanowały Ziemię i całe życie oraz uznawały wrażliwość w znacznie szerszej gamie form. Wszystkie formy są zbudowane z tej samej energii i dzielą ją. Decyzja naszych naukowców, aby oznaczać tylko DNA i komórki jako „Życie”, spowodowała wiele zamieszania. Oczywiście ten pogląd doskonale pasuje do religijnych wyobrażeń o wyższości człowieka i trzymaniu się hierarchicznych łańcuchów dowodzenia, których starają się trzymać. Ludzkie biopole otwiera zupełnie nową sferę możliwości w zakresie leczenia, eksploracji i zrozumienia samego siebie. System czakr, znany w starożytnych kulturach, ale obecnie ignorowany przez zinstytucjonalizowaną naukę, reprezentuje wiry energetyczne ludzkiej postaci. Ponieważ serce jest centralnym silnikiem magnetycznym biopola, prądy magnetyczne przechodzące przez pionową oś ciała spiralnie przemieszczają się w tych określonych miejscach, które nazwaliśmy czakrami. Gdy te same prądy przechodzą przez koronę, emanują w przestrzeni wokół ciała, tworząc „aurę”. Aby zobaczyć biopole narysowane jako linie geometryczne, bardzo przypomina ono tę samą toroidalną formę magnetosfery planety. Podobnie jak magnetosfera naszej planety nieustannie napiera na wiatr słoneczny, na biopole wpływają również zewnętrzne pola, z którymi się styka, czy to elektronika cyfrowa, czy inne biopola ludzkie. Wiesz, jak niektórzy ludzie mogą wydzielać złą atmosferę? To nie tylko odgłosy wydobywające się z ich ust! Z drugiej strony osoba z silnie pozytywną energią może szybko pobudzić wszystkich w tym samym pomieszczeniu, być w centrum uwagi, być obiektem kultu. Nasze żyły nie są wykonane z miedzi, ale zamiast tego z mechaniki płynów, która reguluje system wymiany energii. Wyobraź sobie bardzo złożony komputer kwantowo-cieczowy. I nie zapominaj, że masz wbudowany transceiver, który daje ci zdolności telepatyczne! Odpal go i sięgnij do głębszych poziomów Wszechświata. –

(-). Och, biada Tesli i jego wielkiej wieży, która nigdy nie ujrzała światła dziennego… czy też nie? Eksperyment znany jako Wardenclyffe nie jest najważniejszym przykładem w historii technologii energetycznej, ale jest doskonałym przykładem wypartej technologii, która istniała od czasów starożytnych i jest nadal potajemnie wykorzystywana do chwili obecnej. Jako temat, „energia atmosferyczna” nie była gorącym tematem w Wired, Scientific American czy Popular Mechanics odkąd pamiętam. Dlaczego miasta budują wysokie na 2000 stóp „wieże obserwacyjne” z wyszukanymi antenami, których żaden zwykły człowiek nie jest w stanie

zidentyfikować, ale zakłada, że trzeba ich użyć, aby jego telewizor migotał, albo radio wypluwa polityczne śmieci. Kto zbudował te konstrukcje? Kto je obsługuje? Ilu prezesów korporacji, których biura znajdują się na szczycie wielkiej metropolii, znasz? Ci ludzie istnieją w świecie, w którym miliony dolarów mogą pojawić się znikąd, w czarnej magii zwanej „giełdą”. A co by było, gdyby żyli w świecie, w którym milion woltów może również wyskoczyć znikąd? „Kto buduje najwyższą wieżę, kradnie moc bogów”. 1 Czy wiesz, że zewnętrzna część wieży Wardenclyffe nigdy nie została ukończona? Każde znalezione zdjęcie pokaże tylko jego stalowy egzoszkielet. Gotowy budynek wyglądałby dziwnie znajomo, jak Centrum Epcot utknięte na szczycie latarni morskiej. Wyglądałby uderzająco podobnie do katedry św. Bazylei. Może gdyby pan Morgan nadal finansował Teslę, zamiast odcinać go i burzyć jego projekt, Wardenclyffe mógł pewnego dnia zostać pomalowany na jaskrawe kolory, które są przedstawiane jako dekoracja religijna na cennym klejnocie Moskwy. Pewnego dnia ludzie dowiedzą się, co naprawdę robią WSZYSTKIE te wieże, a my powiemy: „Powiedzieliśmy ci to”. Na diagramie po lewej stronie znajdziesz niektóre z najbardziej rażących przykładów zastosowania tej technologii energetycznej. Jednak podobnie jak sama energia, ta technologia jest wszędzie! Po prostu idź do centrum i zacznij odliczać od piramid. W przeciwieństwie do Tesli, ich celem nie jest wysyłanie energii, którą przechwytuje, dla przyjemności wszystkich, ale zatrzymanie jej wyłącznie dla siebie i swoich braci.

Ilość energii pochodzącej ze Słońca musi być w przybliżeniu równa ilości wychodzącej z Ziemi jako promieniowanie cieplne, aby utrzymać Ziemię w mniej więcej stałej temperaturze ”- powiedział autorowi badania Shanhui Fan, profesor elektrotechniki na Uniwersytecie Stanforda. „Ilość dostępnej mocy do zbioru jest bardzo duża”System składa się z 20-centymetrowego (8-calowego) aluminiowego dysku pomalowanego na czarno i podłączonego do komercyjnych generatorów termoelektrycznych. Dyski te emitują promieniowanie i są zazwyczaj o kilka stopni chłodniejsze niż powietrze w otoczeniu. Ciepło przepływa z Ziemi do powietrza, a następnie z powietrza przez generatory termoelektryczne i do dysku, który następnie wypromieniowuje ciepło w górę.

Prezydent Narracja Donalda Trumpa o dominacji energetycznej – napędzana przez obfite wydobycie ropy i gazu z amerykańskiej Wichury Łupkowej – została ostatnio wzmocniona przez Marynarkę Wojenną Stanów Zjednoczonych. Wydział Samolotów Centrum Lotnictwa Marynarki Wojennej Stanów Zjednoczonych złożył w zeszłym miesiącu patent na kompaktowy reaktor termojądrowy (CFR), który ma poprawić niedociągnięcia Lockheed Martin Skunkworks CFR, który wykorzystuje podobną technologię „ograniczania plazmy”.Fuzja jądrowa, reakcja napędzająca słońce, była od dziesięcioleci nieuchwytnym marzeniem społeczności naukowej. Teoretycznie elektrownia termojądrowa byłaby w stanie wyprodukować niemal nieograniczone ilości czystej, bezpiecznej energii z niewielkiej ilości energii elektrycznej i garści izotopów wodoru. Seria transmisji kanałowych, sen o instalacji energetycznej na szczycie góry i trzy tygodnie szybkiego pobierania masowych kodów świetlnych z Plejadami unoszącymi się na nocnym niebie – to były czynniki, które przyczyniły się do powstania mapy energetycznej jako najnowszej ważny dodatek do projektu Deep State Mapping.

Mapa energii to katalog wszystkich różnych rodzajów energii i technologii w przeszłości, teraźniejszości i przyszłości. Ma on sprowokować nowe innowacje w dziedzinie technologii energetycznej, które mogą łączyć różne, odmienne i oficjalnie niepotwierdzone rodzaje energii.Jak czytać ten diagram?Aby przeczytać diagram, dodaj „Energia” po tytule każdej sekcji, tj. Energia elektryczna, Energia magnetyczna, Energia piramidy, itd.… Chronologia przebiega w kierunku przeciwnym do ruchu wskazówek zegara, począwszy od godziny 12:00. Pierwszy kwartał to ewolucja form życia od gwiezdnego pyłu do krzemu, biologiczna do mechanicznej, kończąc na wyższych stadiach cywilizacji znanych jako skala Kardaszowa. Ta część diagramu jest z galaktycznej perspektywy i nie jest specyficzna dla Ziemi, reprezentując dowolną teoretyczną planetę. Kontakt z istotami pozaziemskimi jest brany pod uwagę jako integralna część ewolucji, jak również „resetowanie” technologii lub kataklizmy. Na półkuli południowej istnieją alchemiczne typy energii skorelowane z czterema żywiołami, ziemskim powietrzem (wiatrem) wodą ognia.

Ostatnia ćwiartka koła obejmuje najbardziej zaawansowane znane subatomowe i pozawymiarowe typy energii. Należy zauważyć, że nawet nasze najbardziej podstawowe sposoby wytwarzania energii elektrycznej to nie tylko jeden rodzaj energii, ale sekwencja transferów energii między różnymi rodzajami energii, które skutkują kontrolowanym prądem. Celem Mapy Energii jest zintegrowanie zrozumienia konwencjonalnych rodzajów energii z bardziej niejasnymi rodzajami energii i typami uważanymi za egzotyczne przez konwencjonalną naukę. Ma to na celu sprowokowanie tych, którzy mogą już mieć pewne pojęcie o nowoczesnej elektronice, do dalszych innowacji i tworzenia nowych urządzeń, które mogą być korzystne dla ludzkości i galaktyki. WERSJA BETA ENERGY MAP DO POBRANIA ZA DARMO-PEŁNA WERSJA ENERGY MAP HI-RES DO POBRANIA DOSTĘPNA TYLKO PRZEZ PATREON ZA 1 USD Mapa Energii jest oferowana przez DSMP w formie plakatu i gobelinu. Mapa Energii jest przeznaczona do doświadczania w DUŻEJ skali, dlatego zalecamy 40-calowy gobelin jako najlepszy sposób na odczytanie i przetrawienie informacji.

01N + Co to jest energia? Im dalej w dół tej króliczej nory, tym bardziej nierealne staną się rzeczy. Ta bitwa, w której się toczymy, jest znacznie większa, niż większość ludzi może sobie wyobrazić. Gdybyśmy tylko się obudzili, bylibyśmy w pełni i całkowicie uwolnieni od wielu zła, które nas nękało. Jesteśmy dużo dalej i potężniejsi, niż nam pozwolono. Dzięki biurokracji rządowej i prywatnym korporacjom zaawansowane technologie były ukrywane przed ludzkością i zamknięte w czarnych budżetowych „projektach specjalnych dostępu”. Antygrawitacja, darmowa elektryczność i lekarstwa na każdą chorobę znaną człowiekowi są tuż za rogiem. Na szczęście ta blokada technologiczna zaczyna wykazywać oznaki pękania. Istnieje wiele innych światów, w których ludzie znajdują się na różnych etapach rozwoju. Na naszej planecie żyją inne istoty. Jest wiele rzeczy, z którymi będziemy musieli się obudzić i zaakceptować je wkrótce. Wśród nas żyją już ET i są tu od lat. W większości wyglądają tak, jak my. Wszystko się zmieni. Niektóre osoby są lepiej przygotowane do przyswojenia nadchodzących zmian niż inne. Ci, którzy są w stanie unieść się na fali Wielkiego Przebudzenia, robią co w naszej mocy, aby przygotować wszystkich na nadchodzące zmiany. Mamy przyjaciół z innych światów, którzy chcą się nam przedstawić. Mam nadzieję, że jesteście gotowi to zaakceptować, kiedy to się stanie, bo obawiam się, że znajomość takich rzeczy doprowadzi niektórych do szaleństwa. Nie musisz tego teraz akceptować. Po prostu nie bierz za pewnik tego, co mówię, ponieważ nie Chcę, żebyś był zaskoczony, gdy więcej prawdy wyjdzie na jaw. Przez następne 10 lat sprawy potoczą się naprawdę szybko. W tym krótkim czasie postęp, którego mogliśmy być świadkami, będzie bliski lub większy niż to, co widzieliśmy w Star Trek. Mamy już statki kosmiczne, które są szybsze niż prędkość światła. Mamy wrota. Już teraz handlujemy naszą technologią z rasami z innych światów. Wszystko to było przed nami ukryte przez Deep State i Illuminati.

Przykro mi, że zostało nam to ujawnione w ten sposób, ale oni nie chcieli, żebyśmy wiedzieli i planowali nas wszystkich zabić. Nie martw się o to teraz. Jesteśmy bezpieczni i chronieni, a Ziemia wkrótce stanie się rajską planetą. Musimy to zrobić, ponieważ wkrótce będziemy potrzebni, aby pomóc zakończyć ubóstwo i głód na tej planecie.Proszę miejcie odwagę i ufajcie, że tak miało być. Nie trać wiary. Jesteśmy bardzo błogosławioną rasą ludzi i wkrótce się o tym dowiesz. Ziemia wkrótce stanie się w pełni częścią Galaktycznego Sojuszu Światów. Prawda zwycięży to zło, przed którym teraz stoimy. To Showtime Patriots!- Anon z Galactic Patriot Alliance

, profesor elektrotechniki Stanford„Ilość energii pochodzącej ze Słońca musi być w przybliżeniu równa ilości wychodzącej z Ziemi jako promieniowanie cieplne, aby utrzymać Ziemię w mniej więcej stałej temperaturze ”- powiedział autorowi badania Shanhui Fan, profesor elektrotechniki na Uniwersytecie Stanforda. „Ilość dostępnej mocy do zbioru jest bardzo duża”.. . .System składa się z 20-centymetrowego (8-calowego) aluminiowego dysku pomalowanego na czarno i podłączonego do komercyjnych generatorów termoelektrycznych. Dyski te emitują promieniowanie i są zazwyczaj o kilka stopni chłodniejsze niż powietrze w otoczeniu. Ciepło przepływa z Ziemi do powietrza, a następnie z powietrza przez generatory termoelektryczne i do dysku, który następnie wypromieniowuje ciepło w górę. -ARTYKUŁ FORBS FUSION https://www.forbes.com/…/a-breakthrough-in-american…/…

Prezydent Narracja Donalda Trumpa o dominacji energetycznej – napędzana przez obfite wydobycie ropy i gazu z amerykańskiej Wichury Łupkowej – została ostatnio wzmocniona przez Marynarkę Wojenną Stanów Zjednoczonych. Wydział Samolotów Centrum Lotnictwa Marynarki Wojennej Stanów Zjednoczonych złożył w zeszłym miesiącu patent na kompaktowy reaktor termojądrowy (CFR), który ma poprawić niedociągnięcia Lockheed Martin Skunkworks CFR, który wykorzystuje podobną technologię „ograniczania plazmy”.Fuzja jądrowa, reakcja napędzająca słońce, była od dziesięcioleci nieuchwytnym marzeniem społeczności naukowej. Teoretycznie elektrownia termojądrowa byłaby w stanie wyprodukować niemal nieograniczone ilości czystej, bezpiecznej energii z niewielkiej ilości energii elektrycznej i garści izotopów wodoru. Wykonaj przy użyciu bezwładnościowego urządzenia do redukcji masy US10144532B2

lokalizacje:PIRAMIDY Luxor: Las Vegas Moody Gardens: GalvestonMud Island Pyramid: Memphis TN Summum Pyramid: Salt Lake City, Utah Piramida Północnej Dakoty:Tennessee Aquarium Pyramid of Tirana, Albania Edmonton CANADA – Muttart Conservatory Moja music hall: prauge Biosphere 2DOME TOWERSDallas: Reunion TowerShanghi: Oriental Pearl TV tower Fernsehturm: Berlin Sunsphere: Knoxville TN Baiterek Tower: Nur-Sultan DISC TOWERS Seatle =: Space NeedleAuckland: SkyCity-SKYTREE TOKYOCN Tower: Toronto Alta Vila Tower, BrazilHemisphere Tower, San AntonioMontjuïc Communications Tower – Barcelona / Torre Calatrava -DOME CHURCHES Kościół Zbawiciela na Krwi, Sankt Petersburg Katedra św. Bazylego Wieże wodne Ohrazenice, Czechy Obserwatoria;

Ponieważ wiatr słoneczny zmienia prędkość i intensywność, wybuchy plazmy mogą być wystrzeliwane z ogona magnetycznego, w kierunku przeciwnym do Słońca, w kierunku Ziemi, w procesie znanym jako ponowne połączenie magnetyczne. Kiedy te szybkie strumienie plazmy docierają do Ziemi, wpływają na plazmę wysokociśnieniową na linie pola magnetycznego. Powoduje to drganie linii pola magnetycznego, powodując powstanie fal stojących – znanych również jako fale Alfvéna – oscylujących prostopadle do dipolarnych linii pola magnetycznego.Podobnie jak fale na strunie gitary, oscylacje te występują w różnych skalach, w tym falach o małej skali, porównywalnych z orbitami cząstek poruszających się wzdłuż linii pola. W tym przypadku fale te nazywane są rezonansami liniowymi pola w skali kinetycznej (KFLR) i chociaż są zawsze obecne w magnetosferze, są wzmacniane, gdy burze magnetyczne na Słońcu wysyłają wysokoenergetyczny wiatr słoneczny w kierunku Ziemi, wywołując burzę geomagnetyczną.Jak działa elektryczność.

Borys Kamilson

2319
ZRODLO ARTYKULU

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *