UFO ląduje fotografia ujęcia od dołu statku

Rzadko można zobaczyć obserwację UFO w tak szczegółach, a tym bardziej dolną część tych statków, które są zwykle bardzo rozmyte i niejasne. To konkretne zdjęcie zostało zrobione przez grupę przyjaciół, którzy fotografowali nocą fabrykę chemiczną, jest to bardzo duży budynek położony w Grangemouth w Szkocji.

Kiedy wykryli ogromny czerwony obiekt sięgający daleko, zdali sobie sprawę, że zbliża się w kierunku, w którym się znajdowali, więc natychmiast spróbowali zrobić zbliżenie UFO. Podczas konferencji w centrum badań nad zjawiskami paranormalnymi, pan Ribinson powiedział, że świadek praktycznie musiał schylić się, aby zrobić zdjęcie, ze względu na bliskość UFO.

Ribinson, jest dyrektorem ds. Zjawisk i dochodzeń, który jest właścicielem swoich biur w stolicy Szkocji, publicznie po raz pierwszy fotografuje je na stronie internetowej swojej organizacji, po otrzymaniu fotografii wraz z zeznaniami świadka, napisanej przez pana Phila Trevisa , który był fotografem, któremu udało się uchwycić UFO. „Kiedy robiłem zdjęcie, obiekt miał około 200 do 300 stóp wysokości. „Ja i mój przyjaciel byliśmy wtedy bardzo zszokowani, ale potem poczuli silną euforię i podekscytowanie”.about:blank

1118
ZRODLO ARTYKULU

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *