USAF, generał S. Kwast deklaruje: „Istnieje technologia STARGATE umożliwiająca transport istot ludzkich z Ziemi w dowolne miejsce”

Niedawno emerytowany generał porucznik sił powietrznych USA Steven L. Kwast wygłosił w zeszłym miesiącu wykład, który wydaje się być kolejnym sygnałem, że następnym wielkim polem bitwy będzie kosmos.

Wykład Stevena Kwasta, który odbył się w prestiżowym Hillsdale College, zawierał komentarze, które silnie sugerują możliwość, że armia USA i jej partnerzy przemysłowi mogli już opracować technologie nowej generacji, które mają potencjał do zmiany. Drastycznie w dziedzinie lotnictwa i cywilizacji ludzkiej , na zawsze, o czym donosi także magazyn The Drive w obszernym artykule na temat zaawansowanej technologii kosmicznej.

Między 11,55 a 12,10 minutą filmu, który można zobaczyć poniżej, Kwast w jakiś dziwny sposób twierdzi, że Stany Zjednoczone dysponują obecnie rewolucyjnymi technologiami, które mogą sprawić, że obecne możliwości lotnicze staną się przestarzałe: „ Technologia jest obecnie na etapie inżynierskim. Ale większość Amerykanów i większość członków Kongresu nie poświęciła czasu, aby naprawdę dokładnie przyjrzeć się temu, co się tutaj dzieje. Ale odniosłem korzyść z 33 lat nauki i przyjaźni z tymi naukowcami. Ta najnowocześniejsza technologia może być dziś zbudowana z niezbyt ewolucyjnym systemem technologicznym, odpowiednim do transportu (a raczej teleportowania – nda) każdego człowieka z dowolnego miejsca na Ziemi w dowolne inne miejsce w mniej niż godzinę.”. Generał Kwast w swoim przemówieniu w Hillsdale College bez ogródek stwierdził, że technologia STARGATE naprawdę istnieje.

Dr Dan Burisch, były pracownik tajnych sił zbrojnych Stanów Zjednoczonych, który pracował bezpośrednio pod rozkazami „Majestic 12”, również mówi o tych technologiach. Jedno z jego najważniejszych stwierdzeń dotyczy „Gwiezdnych wrót” lub portali wymiarowych. Są to również urządzenia wykonane na Ziemi, ale z technologią pochodzenia pozaziemskiego. Według dr Burischa, informacje o tym, jak zbudować Gwiezdne Wrota, znajdują się w tabelach Sumerów, którzy byli przyzwyczajeni do komunikowania się z innymi cywilizacjami pozaplanetarnymi.

Dzięki tej technologii Gwiezdne wrota każda istota ludzka może uzyskać dostęp do tunelu czasoprzestrzennego i teleportować się z Ziemi w dowolne inne miejsce, nawet w kosmosie, na Księżyc lub Marsa. Dan opisuje gwiezdne wrota znajdujące się w Strefie 51, mówiąc, że obok tego ogromnego urządzenia znajdowała się platforma, która pozwalała na wrzucenie obiektu do tunelu czasoprzestrzennego, aby mógł podróżować do innych gwiazd, przenosząc natychmiast ludzi lub materiały z jednego miejsca do drugiego.

Massimo Fratini

6063
ZRODLO ARTYKULU

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *